DAJ CYNK

Virgin Mobile: Pakiety Internetu w roamingu

29.06.2016

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 6926

Ważne 9

4

Virgin Mobile wprowadza do oferty nowe pakiety Internetu w roamingu, ważne w Strefie Euro.

Virgin Mobile wprowadza do oferty nowe pakiety Internetu w roamingu, ważne w Strefie Euro.

Pakiety prezentują się następująco:

Pakiet

Cena

Ważność Pakietu

Kod aktywacyjny

Internet 25 MB

9 PLN

14 dni

*222*4*25# 

Internet 100 MB

29 PLN

14 dni

 *222*4*100#

Internet 300 MB

69 PLN

14 dni

 *222*4*300#

Internet 500 MB

99 PLN

14 dni

 *222*4*500#



Aktywować można dowolną liczbę pakietów - ich wartości się sumują, a ważność pakietu upłynie po 14 dniach od ostatniej aktywacji. Po tym czasie lub po osiągnięciu limitu, transfer danych odbywa się zgodnie z obowiązującym cennikiem usług w roamingu.

Zobacz: Regulamin pakietów

Źródło tekstu: Virgin Mobile

Komentarze
Zaloguj się
66. DanielR
0

2016-07-01 00:54:48

Ale ja się z Tobą nie mam zamiaru tutaj spierać i bawić w domysły. Jakiś anonim rzucił hasłem, że coś wie, więc się go dopytuje. Być może wie więcej. Jak nie, to nie. Jestem po prostu ciekaw i tyle. Wieszał się z tego powodu nie będę.

Odpowiedz

65. Remington
0

2016-07-01 00:50:09

@61: Fakt to taryfa Playa przecież. Natomiast co do MVNO dzialajacych na Plusie, to on oferuje im dwa warianty - albo z jego platforma billingowa (czyli de facto taryfa u niego trzymana) i jego doladowaniami, albo z wlasna platforma mvno (z tego korzysta tylko Lyca). Virgin od dawna zapowiada wlasna platforme billingowa, wiec watpliwe by lykali doladowania Orange.

Odpowiedz

64. ~em
0

2016-06-30 10:13:40

nie można korzystać z voip..................................

Odpowiedz

63. ~konkret-man
0

2016-06-30 10:07:13

Chciałbym powiedzieć o nagannej delikatnie mówiąc praktyce w której biorą udział "sympatycy" Virgin i T-mobile. Są strony www na których są porównania abonamentów i ofert na kartę. Porównania są nierzetelne, promujące jednego z wymienionych operatorów a komentarze prostujące znikają w ciągu max 5 minut.Nie ma najmniejszej wątpliwości, że adresy mailowe są sprzedawane (najczęściej bezprawnie), ostatnio widzę ZMASOWANY "najazd" w postaci ogromnej ilości spamu od "sympatyków" tych dwóch operatorów na moje kilka kont mailowych.Zawsze jestem na NIE gdy ktoś chce mnie do czegoś zmusić, a zwłaszcza nieuczciwymi sposobami.

Odpowiedz

62. ~
0

2016-06-30 10:02:09

Z czym do ludzi? Ceny z kosmosu! A internet w Virgin dalej tragiczny, wczoraj wykupilem pakiet u nich i korzystać się nie da!

Odpowiedz

61. DanielR
0

2016-06-29 22:30:30

@Remington (59), a może mieć to do rzeczy, że przy okazji zmiany operatora macierzystego, a dodatkowo zmiany platformy, mogą też udostępnić możliwość doładowań również za pośrednictwem kuponów Orange. Tak, jak ma to miejsce w przypadku Fakt Mobile czy Klucz Mobile. Podobnie przy tej okazji mogą zmienić partnera roamingowego.Nie pytam o to co mają teraz, to mi do niczego nie potrzebne, bo to wiem.

Odpowiedz

60. ~
0

2016-06-29 22:03:09

na Orange? he he dobre wiesci. Jestem ZA! :—)

Odpowiedz

59. Remington
0

2016-06-29 21:28:52

@58 A co to ma do rzeczy? Doladowania mają własne, a sieci mają te jakie akceptuje karta SIM, którą mogą dowolnie zdalnie aktualizować.

Odpowiedz

58. DanielR
-1

2016-06-29 21:21:28

@thx (56), a co z pozostałymi dostępnymi do tej pory sieciami roamingowymi, np. T-Mobile, co z doładowaniami?

Odpowiedz

57. ~drx
0

2016-06-29 21:12:27

@56 to chyba poczekam, bo już miałem uciekać, kiepsko to działa na play.

Odpowiedz

56. ~thx
0

2016-06-29 20:20:35

Virgin Mobile zmienia po wakacjach operatora infrastruktury na ORANGE, LTE itp, potwierdzone info!

Odpowiedz

55. ~
0

2016-06-29 19:50:54

Orson: Internetowe pakiety roamingowe w Virgin Mobile.Lepiej? Lepiej.

Odpowiedz

54. ~
0

2016-06-29 17:26:20

@52zrobiłeś literówkę, bo nie 0,25gr a 0,25zł.Właśnie też tego nie rozumiem, tym bardziej, że w tzw. eurotaryfie Virgin stosuje lejek 32kb/s wg swojego cennika usług roamingowych.Jak dla mnie podstawowa stawka 0,25zł/MB nie powinna podlegać żadnym lejkom w stylu 32kb.Chyba, że to tylko błąd regulaminowy, a w praktyce śmiga na pełnej prędkości.

Odpowiedz

53. ~R4444
0

2016-06-29 17:20:03

Bez pakietu 25 groszy za 1MB czyli za 25MB za 6.25 złotych. W pakiecie 9 złotych za to samo. Nie opłaca się.

Odpowiedz

52. ~cerimagic
0

2016-06-29 17:13:01

Nie rozumiem cen tych dwóch pierwszych pakietów, skoro obowiązuje w EU eurotaryfa.Wróciłem teraz z Francji. Net w roamingu bez żadnych pakietów. Stawka 0,25gr za 1MB.Za zużyte w telefonie 80mb pobrało mi z konta 20zł. Z rozliczaniem co 1kb.Gdzie tu sens z tymi pakietami?

Odpowiedz