DAJ CYNK

Virgin Mobile nadal rozpieszcza - 5 GB do odwołania

18.08.2015

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 6881

Ważne 18

2

Sieć Virgin Mobile przedłuża dostępność promocyjnego pakietu 5 GB do odwołania - informuje operator w serwisie Facebook.

Sieć Virgin Mobile przedłuża dostępność promocyjnego pakietu 5 GB do odwołania - informuje operator w serwisie Facebook.

Zobacz: Od 1 czerwca do końca sierpnia sieć Virgin Mobile do pakietów #Wszystko dodaje 1 lub 3 GB transferu gratis - łącznie 5 GB ważnych przez 30 dni.

Początkowo promocja miała trwać przez okres wakacyjny od 1 czerwca, do 31 sierpnia. Od 1 września promocja zostanie przedłużona do odwołania.

Zobacz: Regulamin promocji

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
67. ~mnm
0

2015-08-20 01:28:50

46@ Ja też wiem co mam w ofercie, i dlatego nigdy abo ,a tylko karta od 14 lat...też w różnych sieciach,a 2 lata na cyrografie to stanowczo za długo..:)

Odpowiedz

66. ~Draco
0

2015-08-19 23:20:58

Ostatnio byłem 2tyg na Mierzeii Wiślanej. Virgin działał na sieci T-mobile. Z rozmowami czasem był problem z zestawieniem połączenia i trzeba było powtarzać wybieranie. Masakra była z netem (Stegna). Raz było 3G, za kilka sek HSDPA+ żeby za chwilę w ogóle stracić sieć. Dopiero późną nocą była poprawa, ale bez szału. Rzucam to na karb dużej ilości ludzi z telefonami, ale to chyba tak nie powinno się dziać. Teraz w dużym mieście nie mam problemów które powyżej odpisałem. LTE śmiga bez problemu.

Odpowiedz

65. ~
0

2015-08-19 22:59:35

63). to niby blokad nie będzie..? chyba każdy, w końcu, blokuje karty...

Odpowiedz

64. ~xxxx
0

2015-08-19 21:51:01

Kumpel w wawie musiał kupić starter i uruchomic 6 gb za 6 zl i mówi ze Orange ma dużo lepszy zasięg szczególnie lte. Ja zas z tzw prowincji zrobiłem wypad na 2 tygodnie Polańczyk, Solina, Szczawnica, Bukowina Tatrzańska i Zakopane i wszędzie virgin lepiej działa

Odpowiedz

0

2015-08-19 17:45:18

Znam już kilka osób, którym play zablokował minimaxa. Później próbował ich przeciągnąć na abonament, twierdząc że minimax może zniknąć z oferty. Teraz te osoby siedzą w Virgin, bo mają dosyć blokad ze strony playa.

Odpowiedz

62. ~
-3

2015-08-19 11:06:16

@57 Na trasie Zawiercie Olkusz Kraków Orange ma świetne pokrycie a w ogóle nie ma pleja, więc bezczelnie nie kłam, bo jeszcze ktoś uwierzy w twoje brednie i wpuści się w kanał o nazwie flej. Jeżdżę tą trasą prawie codziennie.

Odpowiedz

61. ~e
3

2015-08-19 08:52:37

57*** Ludzie po prostu nie są świadomi, że istnieje taki operator z takimi taryfami. Mi osobiście udało się namówić kilka osób na VM i są zadowolone. Ba! VM w porównaniu z NJU ma jeszcze jedną zaletę - jako REGONowiec mogę sobie zarejestrować nr na firmę i wrzucić w koszta. W NJU taryfy są tak elitarne, że REGONowców olewają, a wręcz REGONowcy nie są mile widziani...

Odpowiedz

60. ~e
2

2015-08-19 08:49:17

59*** Jeśli z telefonu robi się hostspota, albo spędza się sporo czasu w podróży, to faktycznie może nie starczyć. Poza tym, nie wszyscy chcą na siłę mieć łącze kablowe od jedynego słusznego pomarańczowego operatora. Uważam, że jeśli wejdą takie paczki po kilkanaście GB to nie trzeba będzie mieć nawet osobnej karty DATA bo akurat te kilkanaście GB powinno wystarczyć do codziennych spraw... owszem, są tacy co im do kopiowania Internetu nie styknie nielimitowana oferta, ale gimnazjalistę idzie szybko rozpoznać, żeby z nim nie musieć dyskutować ;)

Odpowiedz

59. wlo
-1

2015-08-19 08:33:58

57 - ale ja wcale nie kpię z operatora! To mój ulubiony MVNO jest ;-) Uważam, że najciekawszy ze wszystkich - od samego początku mam taką opinię o Virgin Mobile. Kpię sobie z was, którym 5 GB w telefonie nie wystarcza, nielimitowane rozmowy to ciągle mało - bo nie po 9 złotych, a te ememesy... No całkowita dyskwalifikacja oferty.56 - co można mieć za 24 złote?

Odpowiedz

58. ~
-2

2015-08-19 08:30:42

57, no to juz wiemy, że Ty przejdziesz a za Tobą pewnie setki tysięcy innych.

Odpowiedz

57. ~e
1

2015-08-19 08:29:07

53*** Żebyś się nie zdziwił, bo ja z chęcią przejdę z NJU do Virgin, choćby dla samego neta, który na trasie Zawiercie - Olkusz - Kraków w Orange jest dnem i koło Internetu nawet nie stało (nawet z Aero2 bardziej komfortowo się korzysta na tej trasie!). Ba! Z zamiarem tym noszę się już od jakiegoś czasu, tylko na razie nie mogę pozwolić sobie na przerwę w "niemaniu" numeru... Nawet gdyby VM zrezygnował z tej promocji, to wolę "mniejszą" lecz stabilną usługę niż jej brak...

Odpowiedz

56. ~
-2

2015-08-19 08:25:12

54, jeżeli to samo można mieć za 24zł i z mms, to chyba korzystniejsza oferta, czy nie?

Odpowiedz

55. wlo
-3

2015-08-19 08:07:49

54 - no przy cenie 29 zł za to co już jest, jest na co narzekać...

Odpowiedz

54. ~
-1

2015-08-19 08:05:41

Po ostatniej zmianie w nju i podwojeniu a nawet potrojeniu pakietu GB nie mogli zostać w tyle. Szkoda, że nadal brakuje mms.

Odpowiedz

53. wlo
-1

2015-08-19 07:56:42

Nie wiem kiedy Virgin Mobile wyjdzie na plus... Ale ta znacząca cyferka przed sześcioma zerami to będzie się w tej sytuacji często zmieniać... Nie, że 3 razy w tygodniu oczywiście zaraz ;-)

Odpowiedz