DAJ CYNK

Virgin Mobile ma ofertę dla biznesu

21.09.2017

Dodane przez: msnet

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 5312

Ważne 4

12

W Virgin Mobile przedsiębiorcy mogą rozliczyć do 20 numerów na jednej fakturze, płacąc za każdy z nich nawet 10 zł.W Virgin Mobile przedsiębiorcy mogą rozliczyć do 20 numerów na jednej fakturze, płacąc za każdy z nich nawet 10 zł.

Virgin Mobile w swojej ofercie nie dokonuje podziału użytkowników na indywidualnych i biznesowych, dzięki czemu przedsiębiorcy mogą cieszyć się takimi samymi warunkami ofertowymi, jak klienci indywidualni i otrzymywać faktury VAT bez dodatkowych kosztów. Dotychczas nie komunikowaliśmy się z biznesem, koncentrując nasze działania na kliencie indywidualnym. To biznes sam przyszedł do nas - powiedział Piotr Suchodolski, Dyrektor Marketingu Virgin Mobile.

20% bazy klientów Virgin Mobile to użytkownicy identyfikujący się za pomocą NIP i pobierający faktury VAT. Zaliczają się do niej zarówno użytkownicy oferty na kartę, jak i oferty abonamentowej, którą operator wdrożył i rozwija od początku roku. Virgin Mobile chce zainteresować przedsiębiorców w szczególności nową ofertą grupową, w której mogą oni tworzyć grupy abonamentów z 50% upustu na każdą kolejną aktywację lub przeniesiony numer. Jedynym zastrzeżeniem w przypadku oferty grupowej jest konieczność posiadania co najmniej jednego Planu 2.

Oferta podstawowa, przy jednej karcie SIM, wygląda następująco:

Nazwa oferty Nielimitowane Internet Cena netto
rozmowy na komórki rozmowy na stacjonarne SMS MMS
Plan 1 + - + - 3 GB 14,69 zł
Plan 2 + + + + 8 GB 22,33 zł
Plan 3 + + + + 15 GB 30,03 zł

Poza możliwością rozliczania się na podstawie faktury VAT, przedsiębiorcy korzystają z identycznych warunków, jak klienci indywidualni. Umowa podpisywana jest bezterminowo i ma 30-dniowy okres wypowiedzenia, można w trakcie umowy zmieniać plany z niższego na wyższy i odwrotnie, pamiętając że w ofercie grupowej musi być co najmniej jeden Plan 2, a swoimi usługami i kosztami można zarządzać poprzez narzędzia online.

Z oferty biznesowej można skorzystać pod adresem virginmobile.pl/oferty/abonament/firma.

Źródło tekstu: Virgin Mobile

Komentarze
Zaloguj się