DAJ CYNK

Virgin Mobile: Jak przywrócić zablokowany numer

02.02.2017

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 97

Ważne 5

1

Sieć Virgin Mobile wyłączyła numery na kartę, które nie zostały zarejestrowane do 1 lutego. Tłumaczy jak je odzyskać - wraz z saldem konta i pakietami.Sieć Virgin Mobile wyłączyła numery na kartę, które nie zostały zarejestrowane do 1 lutego. Tłumaczy jak je odzyskać - wraz z saldem konta i pakietami.

Niezarejestrowane numery nie zostały utracone. Aby odzyskać zablokowany numer i nadal z niego korzystać należy go zarejestrować. W Virgin Mobile można to zrobić online i w punktach partnerskich do dnia, w którym kończy się ważność konta.

Rejestracja zablokowanych numerów nie jest prowadzona na podstawie SMS-a. Niezbędna jest weryfikacja poprzez kod PUK oraz trzy ostatnie cyfry numeru karty SIM. Dane te można znaleźć na ramce, z której wyłamaliśmy kartę SIM.

Numer zostanie przywrócony w ciągu 24 godzin, a niewykorzystane środki z konta będą nadal dostępne, podobnie jak pakiety (o ile ich ważność w międzyczasie nie wygasła).

W Virgin Mobile każde doładowanie konta wydłuża jego ważność o 365 dni. Oznacza to, że użytkownicy, którzy doładowali konto 1 stycznia 2017 roku, pomimo niezarejestrowania numeru w terminie, mogą go odzyskać do 1 stycznia 2018 roku. W chwili, gdy konto utraci ważność, niezarejestrowana karta SIM stanie się bezużyteczna, a wszystkie zgromadzone na niej środki przepadną.

Rejestrację numeru Virgin Mobile na kartę przeprowadzić można:

  • w punktach stacjonarnych: Eurobank, Relay, Hubiz, Kolpolter, Ruch, Poczta Polska, MediaStar, Żabka, Freshmarket, Teleakces, Inmedio, 1Minute oraz na stacjach Lotos, BP i Shell.
  • poprzez wniosek online i potwierdzenie danych przez kuriera lub w punkcie partnerskim,
  • poprzez serwisy transakcyjne banków ING i Millennium.

Do 28 lutego klienci, którzy zarejestrują numer na kartę (w tym numery odzyskane) mogą skorzystać z promocji #KASA_WRACA. Po wprowadzeniu kodu *222*50#, przez dwa miesiące sieć będzie zwracała 50% opłaty za pakiety #PEŁENLUZ, #BEZLIMITU, #NAJLEPIEJ oraz #DLAMNIESUPER.

Zobacz: Poradnik Rejestracja kart - ostatni tydzień

Źródło tekstu: Virgin Mobile, wł

Komentarze
Zaloguj się