DAJ CYNK

Virgin Mobile dodaje złote numery do startera

14.12.2016

Dodane przez: SirmarK

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 7006

Ważne 5

3

Virgin Mobile przygotowało promocję, w ramach której otrzymać można za darmo tzw. złoty numer, czyli numer łatwy do zapamiętania.

Virgin Mobile przygotowało promocję, w ramach której otrzymać można za darmo tzw. złoty numer, czyli numer łatwy do zapamiętania.

Aby otrzymać złoty numer (starter z kwotą 5 zł), należy na stronie operatora wybrać jeden z kilku dostępnych starterów. Standardowa cena takiego numeru to 199 zł. Karta SIM zostanie bezpłatnie dostarczona przez kuriera pod wskazany adres. Dzięki temu numer zostanie od razu zarejestrowany i będzie gotowy do użycia. Operator reklamuje, że przykładowy złoty numer to 579 679 679, ale na stronie w koszyku nie wszystkie są takie ciekawe.

Virgin Mobile oferuje też numery określane jako Platynowe (jeszcze prostsze) w cenie 199 zł.

Źródło tekstu: Virgin Mobile, wł

Komentarze
Zaloguj się

2017-01-17 16:05:16

@15 Promocja z darmowym złotym numerem cieszy się dużym zainteresowaniem, dlatego najlepsze złote numery szybko znikają. Staramy się uzupełniać je sukcesywnie. Proszę, sprawdzaj na bieżąco bazę numerów dostępną na naszej stronie.

Odpowiedz

33. Patrax
0

2016-12-31 16:13:03

@32 ~Bartek bo zapewne gdy przysłali ci nową kartę to włożyłeś ją od razu do telefonu, lecz stara karta u twojego operatora w której miałeś numer jeszcze działała. Wkładasz nową kartę w dniu przeniesienia numeru, ale się czytać nie potrafi to później tak jest. Ile ja się z takim problemem spotkałem nawet wśród znajomych. Wkładają do telefonu jeszcze nieaktywną kartę a później mają pretensje że coś nie działa

Odpowiedz

32. ~Bartek
0

2016-12-25 20:40:40

Uwaga na tą pseudosieć, opowiem Wam o mojej przygodzie z tym operatorem, przez pomyłkę przeniosłem swoje numery do tego operatora, wszystko zapowiadało się dobrze i sprawnie. Niestety ten operator to partacz nad partacze, zostałem pozbawiony dostępu do swojego numeru na okres 11 dni, mój numer został wyłączony. Oczywiście pisałem i dzwoniłem do nich ale nikt nie potrafił mi pomóc i odpowiedzieć co się dzieje z moim numerem i dlaczego nie jest aktywny. Szanowni użytkownicy zanim będziecie chcieli przenieść swój numer do tego operatora poczytajcie opinie na FB i zobaczcie z jakimi problemami borykają się jego klienci. Ten operator jest nieodpowiedzialny i stwarza sama problemy dla klientów. Nie polecam.

Odpowiedz

31. BUCKS
0

2016-12-20 21:14:14

@20 jest to jak najbardziej merytoryczne. Sam jestem ciekaw co to jest ta inba o której pisał @16 TomecekGD

Odpowiedz

30. BUCKS
0

2016-12-20 21:11:09

@12 a Ty jak sobie wyobrażasz złożenie wniosku o przeniesienie numeru do nowego operatora (tutaj Orange) bez jednoczesnego podpisania umowy?Jeśli nie podpisze umowy z nowym operatorem to nie ma co i do czego przenosić.

Odpowiedz

29. Patrax
0

2016-12-15 18:44:58

Przecież tam nie ma nic ciekawego. To mój numer który miałem kiedyś w play jest dużo lepszy od tych które oni proponują

Odpowiedz

28. ~Ador
0

2016-12-14 20:51:33

Klikam "zmień numer na złoty" i wyświetla się "nowy numer standardowy" i fakt numery wyglądają na normalne. Czyżby się skończyły?

Odpowiedz

27. ~
0

2016-12-14 20:30:57

26, 799 24 34 34 ?

Odpowiedz

26. ~
0

2016-12-14 20:07:38

Nic ciekawego tam nie ma... Jak zamawiałem numer X lat temu to lepszy zgarnąłem :P XXX 24 34 34

Odpowiedz

25. ~Janek
0

2016-12-14 20:05:43

Nie chcę mieć nic wspólnego z virgin.Musiałem się zapisać do jakiegoś klubu tańca i śpiewu bo nie było innej możliwości bym przeniósł się do innego operatora.

Odpowiedz

24. ~Wojtaszek
1

2016-12-14 19:52:23

Mam fajny (jeden z dodatkowych) numer w VM (y3y xx0 100). Zarejestrowałem go. Chcę przenieść do innej sieci i nie da się, bo brakuje pesela. Tak se zarejestrował gość w Inmedio - na nr dowodu, nie wpisał pesela i teraz nie ma jak uzupełnić. Znaczy można - chcą żebym dosłał skan dowodu osobistego. Chyba ich popier.... Trzeba będzie znowu kopać się z koniem.

Odpowiedz

23. ~pabloki
0

2016-12-14 18:44:34

to az tak źle że dodaja złote ? to pewnie tombakowe a nie złote.

Odpowiedz

22. ~
1

2016-12-14 16:47:04

Panu, to je amelinium ,tego się na zloto nie pomaluje.

Odpowiedz

21. ~rrrr
0

2016-12-14 16:37:42

Ad. Numerów - słabo to wybieranie jest zrobione ale można trafić na w miarę ciekawe numery...Ad. Infolinii - kiedyś był miodzik od półtora roku trzeba wisieć na słuchawce , a z kompetencją jest różnie , na szczęście większość spraw da się załatwić przez stronę www lub aplikację w telefonie

Odpowiedz

20. ~
-2

2016-12-14 16:33:50

@18 a cos merytorycznego potrafisz napisac?

Odpowiedz