DAJ CYNK

Virgin Mobile: bonus dla aktywujących starter

14.02.2013

Dodane przez: SirmarK

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 8465

Ważne 9

0

Jeżeli kupiłeś starter Virgin Mobile, ale jeszcze go nie aktywowałeś, masz okazję otrzymać bonusowe doładowanie.

Jeżeli kupiłeś starter Virgin Mobile, ale jeszcze go nie aktywowałeś, masz okazję otrzymać bonusowe doładowanie.

Z promocji "14 lutego. Virgin Loves You" mogą skorzystać osoby, które za pośrednictwem strony virginmobile.pl do dnia 13. lutego kupiły starter lub zamówiły starter testowy i które do tego dnia nie wykonały pierwszego połączenia.

Aktywując starter w dniach od 14. lutego do 28. lutego otrzymać można doładowanie o wartości 10 zł + 5 zł salda bonusowego. Otrzymana kwota 10 zł zasila konto główne i może być wykorzystana na dowolne usługi, natomiast saldo bonusowe może być wykorzystane na usługi zgodnie z regulaminem promocji: "50% extra za Doładowanie".

Zobacz: regulamin promocji "14 lutego. Virgin Loves You"

Źródło tekstu: Virgin, wł

Komentarze
Zaloguj się
69. ~krzysiek
-1

2013-02-26 17:31:41

To nieprawda ze dostaje się 10zł. Ja zakupiłem starter za 20zł i 1zł za złoty numer. Aktywowałem dopiero 23 lutego i dzisiaj na infolini dowiedziałem się ze nie dostanę 10zł bo system widzi że aktywowałem numer 31 grudnia co jest nieprawdą. Poza tym ponoć dostałem 10 zł w promocji przy zakupie ale zapłaciłem 20zł. Czary jakieś. Na koncie mam 19zł+5zł dodatkowe. Dostałem promocję za którą sam zapłaciłem. Przenoszę się do PLAYA z 3 numerami. Korzystanie z tej promocji nie wyklucza innnych promocji zgodnie z regulaminem.

Odpowiedz

68. ~frasag
1

2013-02-19 18:48:17

Zamówiony 1 luty-wysłany 14 luty-dostałem dzisiaj.Czekam na bonus. Słyszalność b.dobra.Net po Edge działa OK.

Odpowiedz

67. ~józek
1

2013-02-19 17:37:21

dziś dostałem starter... po 18 dniach od zamówienia! Pakiet 2013 smsów aktywowałem, ale 10+5 na razie brak, ale mają na to 24h

Odpowiedz

66. ~sok
0

2013-02-19 15:55:57

udało sie wszystko ogarnąc jest dobrze, bonus 10+5 przyznany dzisiaj dostałem smsa potwierdzającego SUPER :)

Odpowiedz

65. ~j23
0

2013-02-19 12:23:39

czy to nie jest czasem jakis odszczep play???? mam nr w play i dzialaja u mnie wszystkie pakiety jak bym do play dzwonil??????? pozdro

Odpowiedz

64. ~
0

2013-02-18 18:37:37

Aktywowałem dzisiaj, bonusu nie dostałem..

Odpowiedz

63. ~józek
0

2013-02-18 17:31:16

a mojego wysłanego 12.02 jak nie było tak nie ma...

Odpowiedz

62. ~@61
0

2013-02-18 16:07:50

u mnie to samo, ale przeboleję

Odpowiedz

61. ~sok
0

2013-02-18 15:57:13

aktywowałem pakiet 2013 sms ale jak dostac te 10+5zł. wykonałem pierwsze połączenie i nic

Odpowiedz

60. ~sok
0

2013-02-18 15:17:57

no i doszły zamówiłem trzy doszły dwa dobre i to jeszcze dzisiaj dzwoniłem do virgin i mi powiedzieli ze startery wysłali 4go lub 8go na pieczątce jest data 11 i 13

Odpowiedz

59. ~Aramek
0

2013-02-17 18:26:08

Witka ja osobiscie czekałem na 6 starterów równe 5 dni. Na kazdym jest obiecana kwota jak i zgadzaja sie nr zamówionych starterów. Z zasiegiem nie ma no problemo. No i jestech zadowolony na maxa

Odpowiedz

58. ~
0

2013-02-16 08:33:20

Moja nadana 11.02

Odpowiedz

57. ~józek
0

2013-02-15 21:24:49

A ja nadal nie mam :( Czy osoby które już dostały startery mogłyby sprawdzić na stronie http://sledzenie.poczta-polska.pl/ kiedy nadano ich startery? Numer który trzeba podać na stronie poczty to ten 20 cyfrowy z naklejki na poleconym.

Odpowiedz

56. ~BOND_007
1

2013-02-15 20:43:27

ok. zamówiłem darmowe startery dla całej familii i 4 doszły!!!!!!!!!!!!!!

Odpowiedz

53. ~frasag
0

2013-02-15 16:45:29

Może trzeba wcześniej uaktywnić i konto się pokaże.Nie wiem na pewno bo wciąż czekam.

Odpowiedz