DAJ CYNK

Virgin Mobile: 50% więcej przy doładowaniu przez PayPal

01.06.2015

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 6493

Ważne 6

2

Do końca czerwca klienci Virgin Mobile doładowujący konto za pośrednictwem serwisu PayPal otrzymają gratis 50% wartości doładowania.

Do końca czerwca klienci Virgin Mobile doładowujący konto za pośrednictwem serwisu PayPal otrzymają gratis 50% wartości doładowania.

Aby otrzymać bonus należy doładować konto na stronie sieci, wybierając PayPal jako formę płatności. Promocja dotyczy wszystkich doładowań począwszy od 5 zł, a 50% bonus przyznawany jest jednokrotnie dla danego numeru.

Zobacz: regulamin promocji

Źródło tekstu: Virgin Mobile, wł

Komentarze
Zaloguj się
20. ~amigo
0

2015-06-01 22:29:45

Brać chłopy brać bo idzie Oliwa sprawiedliwa i będzie koniec bonusów, a tak poważnie to Virgin Mobile idzie troche pod prąd ale też pokazuje solidarność firm zagranicznych. Zamiast promocje ustawić na przykład na przelewy24 czy Skrill to idą na paypala, którego ludzie nie lubieją.Ja bym powiedział, że aż się prosi zrobić pakiet za 19 zł bez bonusów itp dupereli z 300 min do wszystkich, 1 gb internetu i 1000 sms, a masa ludzi zmigruje na taką taryfę. Ja jestem na taryfie bez kompromisów i przeliczałem to sobie obecnie nie opłaca mi się migrować na obecną taryfe za 19 zł ponieważ ciut za mało minut jest.

Odpowiedz

19. ~jojo
3

2015-06-01 17:06:44

Nasz dyżurny dusigrosz zmartwychwstał! Super promocja. ;-)

Odpowiedz

18. wlo
-1

2015-06-01 16:45:21

17 - co Ty... może bym się zainteresował, gdyby 500% dali...

Odpowiedz

17. ~DanielR
-1

2015-06-01 16:43:52

Powinni dać ze 100% więcej, wtedy by było cool.

Odpowiedz

16. wlo
-1

2015-06-01 16:36:17

Coś poszło za szybko... Z tego co pamiętam - z tydzień temu czytałem aktualny regulamin - do końca roku.

Odpowiedz

15. ~ona:)
1

2015-06-01 16:35:11

Do m_m_m na stronie w regulaminie pisze,ze do końca roku a czy przedłuża...niewiadomo..ale pewnie tak albo cos innego dadzą ale kasa i tak zostanie bo jest roczna ważność konta :)

Odpowiedz

14. wlo
-2

2015-06-01 16:33:14

13 - chyba nowy regulamin jest?

Odpowiedz

13. m_m_m_
1

2015-06-01 16:30:03

Pytanie do kiedy będzie działał pakiet #BEZLIMITU, bo nie wiem za ile doładować, żeby później nie żałować.

Odpowiedz

12. wlo
-1

2015-06-01 16:12:23

PayPal... Jakiż to wyjątkowo polski kapitał! Tiaaa... Co na to "prawdziwi Polacy", którym przeszkadza że np. Solorz ma rachunek na Cyprze?

Odpowiedz

11. sloniacz
2

2015-06-01 15:44:32

PayPal to także jeden z lepszych sposobów przy zakupach dolarowych za granicą. Do konta podłącza się kartę rozliczaną w USD i wtedy płaci się po kursie paypolowym a nie zbójnickim bankowym. Warto mieć tam konto a przy okazji jak widać przydaje się do prepaidu Virgin. Nie jestem na prowizji PayPala ;)

Odpowiedz

10. wlkp
1

2015-06-01 15:41:26

Mam starter Virgin od początku jak rozdawali,i mam cały czas po doładowaniu byle gdzie + 50 % .

Odpowiedz

9. ~LTE
0

2015-06-01 15:36:26

@7, PayPal to jeden z najpopularniejszych procesorów płatniczych przez internet. Jedną opcją którą mają i sobie chwalę to możliwość założenia sporu, mogę odzyskać kasę za pakiet Virgin Mobile gdyby mi zablokowali kartę za generowanie sztucznego ruchu, trwa to niecały miesiąc, dotyczy się to wszystkiego różnych zakupów także w zagranicznych sklepach.

Odpowiedz

2

2015-06-01 15:20:38

no to Virgin zaszalał. Doładowuje się 232zł i mamy no limit na rozmowy sms/''y + spora paczka internetu na cały rok (to wychodzi niecałe 20zł miesięcznie!). Bać się można tylko obciążenia sieci P4 bo mam wrażenie, ze w czerwcu sporo kart sim przyjmie Virgin

Odpowiedz

7. Sig
-1

2015-06-01 15:20:28

Po co promować się przez coś tak mało popularnego w Polsce? Nie wiem. A co do +50% to mają je nadal, łącznie z niżej podpisanym, użytkownicy taryfy Bez Kompromisów - do każdego dołądowania, kanał obojętny. Oczywiście taryfa ma też minusy, np. brak nowych pakietów internetowych, ale z uwzględnieniem 50% bonusu do dołądowania, to stare nie wyglądają tak bardzo źle.

Odpowiedz