DAJ CYNK

Virgin Mobile: 5 tys. osób korzysta z pakietu 2013 SMS-ów

14.02.2013

Dodane przez: SirmarK

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 8545

Ważne 8

1

Z promocji Virgin Mobile, w ramach której każdy może wysłać za darmo 2013 SMS-ów do wszystkich sieci, skorzystało już ponad 5 tys. osób.

Z promocji Virgin Mobile, w ramach której każdy może wysłać za darmo 2013 SMS-ów do wszystkich sieci, skorzystało już ponad 5 tys. osób.

Od początku lutego każdy właściciel startera Virgin Mobile może otrzymać pakiet SMS, który można wykorzystać do końca roku. Aby go aktywować, należy wysłać SMS-a o treści 2013 pod bezpłatny numer 4677. Należy to zrobić do końca kwietnia. Liczbę dostępnych wiadomości można sprawdzić za pomocą kodu *109#.

Zobacz: Darmowe startery w Virgin Mobile.

Źródło tekstu: Virgin Mobile, wł

Komentarze
Zaloguj się
50. ~TheArt
0

2013-12-16 16:17:09

wie ktos jak to przedluzyc

Odpowiedz

49. ~donald neron
-1

2013-02-19 12:55:32

super oferta,wlasnie po 5latach zrezygnowalem z heyah,wczoraj dostalem od operatora (heyah) smsa ze od 19.03.2013 konczy sie rok waznosci konta po kazdej rozmowie i za 30dni bedzie oplata 3zl,a tyle bylo medialnego szumu jak wysilili sie z ta roczna waznoscia konta a teraz to likwiduja,ckieawe kiedy orznac zlikwiduje roczna waznosc konta,dlugo to nie trwalo:D

Odpowiedz

0

2013-02-17 19:18:29

44- jak wejdzie Vectone i pokaże ofertę to wtedy będziemy dyskutować. Póki co, oferta Virgin jest bardzo ciekawa. A nawet jeżeli Vectone miałoby stawkę na poziomie 10gr, VM musiałoby wprowadzić jakieś pakiety minut, w których koszt minuty spadałby do ~10 gr. Ale narazie spokojnie- jest VM jest dobrze, pomału się rozkręcają. A co do tematu: Ja aktywowałem pakiet smsów jak tylko otrzymałem starter. Teraz wychodzi ok 200 smsów miesięcznie co przy moim pisaniu jest aż nadto.

Odpowiedz

47. ~Vectone mobile
-1

2013-02-16 17:22:05

@45, zobaczymy, juz niedlugo. Gdybys wiedzial to co ja, to inaczej mowilbys.

Odpowiedz

44. ~
0

2013-02-16 16:37:03

Swietna oferta. Dla mnie i dla znajomych, ktorym polecilem VM te sms wystarcza na caly rok. Virgin musi jednak sie przygotowac, bo nadchodzi VECTONE, ktory zamiecie wszystkich. Bedzie 10gr/min ale naliczanie minutowe ale to przy tej stawce nie ma znaczenia wiekszego. Bedzie free w sieci i free MB bez doladowania. Karty oczywiscie takze darmowe. Zapowiada sie ciekawie. Czy Virgin bedzie w stanie odeprzec ten atak?

Odpowiedz

43. ~Słoneczny
0

2013-02-16 13:57:47

@42 Stawiam raczej na kompleksy.

Odpowiedz

42. ~
0

2013-02-16 09:11:37

39. Wyśmiewam się z braku perspektywy, mały mądralo :-)

Odpowiedz

41. ~amigo
0

2013-02-15 22:24:36

Poczta to taki twór nie reformowalny, a koperta czerwona ja sam jest w WM i kilka znajomych przeniosłem pewnie by przeszło więcej tylko z MVO są problemy z doładowaniami i indyfikacją marki.

Odpowiedz

40. ~Ktoś
0

2013-02-15 21:15:17

34@ Ty nie potrafisz odróżnić czerwonego od różowego? ;) haha nawet pewnie nie dostałeś :-)

Odpowiedz

39. ~Słoneczny
0

2013-02-15 20:46:31

@38 Nie ma to ja się dowartościować wyśmiewając inne oferty, co?

Odpowiedz

38. ~
-3

2013-02-15 19:13:50

Ciekawe z jakiego pakietu te 5tys będzie korzystać, jak ten wyprztykają, hahaha

Odpowiedz

37. ~
1

2013-02-15 19:08:55

okolo 20tys.

Odpowiedz

36. RudyLis
0

2013-02-15 19:03:32

A wiadomo ilu użytkowników ma Virgin?

Odpowiedz

35. DanielR
2

2013-02-15 18:05:07

34, a twoim zdaniem, źle świadczy to o tych ludziach czy o Tobie?

Odpowiedz

34. ~
-2

2013-02-15 17:53:02

Ale się dziś na poczcie najadłem wstydu gdy odbierałem polecony a kobieta dała mi różową kopertę. Wszyscy patrzeli się ma mnie jak na pedała.

Odpowiedz