DAJ CYNK

Virgin Mobile: 2 GB Internetu i nielimitowane wiadomości po doładowaniu za 5 zł

03.11.2014

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 7926

Ważne 13

1

Virgin Mobile przygotował nową promocję - doładowując konto kwotą minimum 5 zł użytkownicy aktywują darmowy pakiet 2 GB, nielimitowane wiadomości i 100 minut na połączenia.

Virgin Mobile przygotował nową promocję - doładowując konto kwotą minimum 5 zł użytkownicy aktywują darmowy pakiet 2 GB, nielimitowane wiadomości i 100 minut na połączenia.

Oferta dotyczy nowych aktywacji. Po zakupie startera i doładowaniu konta kwotą minimum 5 zł klienci otrzymują 2 GB Internetu, nielimitowane wiadomości SMS i 100 minut połączeń (do wszystkich sieci). Pakiet usług ważny jest przez 30 dni.

Oferta promocyjna obowiązuje do końca roku.

Zobacz: regulamin promocji

Źródło tekstu: Virgin Mobile

Komentarze
Zaloguj się
34. adik
0

2014-11-04 19:47:54

czyli można sobie kupić 2 startery po używać każdy miesiąc, 20 zł z obu starterów wydać na cokolwiek,można zaoszczędzić w ten sposób 2x19 zł,to dobre promocja szczególnie dla tych co mają dualsimy,mogą przetestować virgin przez prawie 2 miesiące dużo taniej.

Odpowiedz

33. ~Daniox
0

2014-11-04 14:45:10

A czy moge skorzystać z tej promocji jeśli przeniose numer do virgin mobile z play za pare dni ???/

Odpowiedz

32. ~ggrree
1

2014-11-03 20:59:09

Właśnie odpaliłem sobie ten pakiet na karcie którą dostałem gratis nawet nie pamiętam do czego. Zastanawiałem sie nad przejściem z play abonament na virgin protestuje miesiąc na dwusimowym telefonie i zdecyduje. Po kilku minutach stwierdzam ze net jest strasznie wolny na tej karcie przy roamingu play jak i tmobile. Praktycznie net 3g virgin dziala o 70 procent wolniej niz karta play. Nie mam sprzętu lte. Jutro sprawdzę w innych lokalizacjach.

Odpowiedz

31. ~pabloki
1

2014-11-03 20:19:56

całkiem .... słabiutko

Odpowiedz

30. ~se-b-ek
1

2014-11-03 19:29:12

Virgin szaleje. Nabije sobie trochę aktywacji :P

Odpowiedz

29. ~pabloki
1

2014-11-03 18:43:36

@26 nie wiem czy ironizujesz . naprawdę. przecież to inna sieć . nie , nie pobieraja opłaty za stan konta , nawet jak jestes zalogowany do nadajnika t mobile jest to bezpłatne.

Odpowiedz

28. ~Yeti
1

2014-11-03 18:40:16

Wg mnie to taki gratis na 1mc to słaba zachęta chyba, ze mysli się o napompowaniu bazy. Czy przenoszący numer tez zalapie się na te promocje

Odpowiedz

27. ~Yeti
0

2014-11-03 18:34:49

toms, no nie mów, ze liczysz się z Klucz mobile. Przecież oni maja pakiety bez lejka! Ty, zwolennik prokonsumenckich rozwiazan popierasz pakiety internetowe bez lejka?! Nie spodziewalem się tego po tobie

Odpowiedz

26. ~
2

2014-11-03 18:22:11

@25 czy za sprawdzanie stanu konta na zasięgu tedebile pobierają opłatę?

Odpowiedz

25. ~pabloki
2

2014-11-03 18:12:10

@24 na play i t mobile bez dodatkowych opłat, podobnie rozmowy.

Odpowiedz

24. ~xy
0

2014-11-03 18:10:40

Na jakiej sieci u nich net działa? Na ich stronie jest chyba zasięg Playa pokazany?

Odpowiedz

23. ~pabloki
1

2014-11-03 17:55:41

@22 obecnie nie można aktywować starej taryfy w której było 19 gr , dziś standardowa stawka to 29gr.

Odpowiedz

22. Jaro070
0

2014-11-03 17:50:33

@20 Minuta rozmowy w VM standardowo kosztuje 19 groszy, a nie 29 gr.

Odpowiedz

2014-11-03 16:41:41

@18 widzę że jesteś dobrze zorientowany bo tyle właśnie kosztuje mnie średnio minuta w MiniMax. Korzystam od roku. LTE to jednak w RBM.

Odpowiedz

20. ~lol
-2

2014-11-03 16:37:41

szkoda 5zł na tą akcję. Popsuli cenę za min. 29 gr. Na dzień dzisiejszy najlepszy jest KLUCZ.

Odpowiedz