DAJ CYNK

Video bez limitu danych teraz także w T-Mobile dla firm

Dodane przez: msnet

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 3975

T-Mobile rozszerzył ofertę Video bez limitu danych na klientów biznesowych. Wersja podstawowa usługi kosztuje 4 zł netto miesięcznie.T-Mobile rozszerzył ofertę Video bez limitu danych na klientów biznesowych. Wersja podstawowa usługi kosztuje 4 zł netto miesięcznie.

Usługa Biznes Video daje dostęp do wybranych serwisów wideo bez zużywania posiadanych pakietów danych. W pakiecie znalazły się między innymi Youtube, Netflix, Vevo, TVP Stream, TVP Sport, Player, Showmax, VOD.pl oraz Chili Cinema.Dbałość o pracownika to dziś nie tylko zapewnienie funkcjonalnego, komfortowego miejsca pracy biurowej, ale w coraz większym stopniu stworzenie przestrzeni do rozwoju i rozrywki. Firmy, które wyznaczają kierunek rozwoju branży, coraz częściej oferują również szereg udogodnień swoim pracownikom, rozumiejąc, że sukces przedsiębiorstwa zależy także od zadowolenia całego zespołu. Standardem stały się już karnety sportowe i abonamenty medyczne, teraz dzięki T-Mobile może do nich dołączyć abonament na usługę Biznes Video - czytamy w komunikacie prasowym T-Mobile.

Dostęp do usługi Biznes Video mogą uzyskać zarówno obecni, jak i nowi klienci biznesowi T-Mobile, korzystający z taryf Jump proFirma oraz proFirma NOVA. Za podstawową wersję usługi, dającą dostęp do wideo w jakości DVD (480p) zapłacimy 4 zł netto miesięcznie. Biznes Video HD, dający dostęp do filmów w rozdzielczości 1080p, to wydatek 12 zł netto miesięcznie. Usługę można będzie aktywować w każdym sklepie T-Mobile, w biurze obsługi, a także za pomocą aplikacji mobilnej "Mój T-Mobile" oraz SMS-a o treści DVD START albo HD START wysłanego pod bezpłatny numer 80200.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: T-Mobile

Przewiń w dół do następnego wpisu