DAJ CYNK

Vectra: Pełny pakiet usług przez 2 miesiące

16.09.2016

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 5461

Ważne 4

1

Vectra ruszyła z kampanią promującą ofertę "Wszystko na maksa". W ramach promocji klienci otrzymują przez pierwsze 2 miesiące pełne pakiety usług.

Vectra ruszyła z kampanią promującą ofertę "Wszystko na maksa". W ramach promocji klienci otrzymują przez pierwsze 2 miesiące pełne pakiety usług.

Oferta skierowana jest zarówno do osób przedłużających abonament, jak i do nowych klientów. Przez dwa miesiące otrzymują oni dostęp do 218 programów telewizyjnych (80 w wersji HD), a w przypadku wyboru pakietu usług, również do łącza internetowego 150 Mb/s czy telefonii komórkowej z nielimitowanymi rozmowami i SMS-ami oraz pakietem 15 GB miesięcznie.

Twarzą kampanii telewizyjnej ponownie jest Wojciech Mecwaldowski.

Źródło tekstu: Vectra, wł

Tagi: vectra
Komentarze
Zaloguj się
15. ~pawel
0

2016-09-19 00:07:15

do 14. Co do polecania Vectry to zależy jakie ma się doświadczenie.Wiele razy miałem awarie i mimo reklamacji nic nie uzyskałem, niestety jest tak czesto u wielu firm nie tylko komunikacyjnych ale i innych, dlatego też ani nie polecam ani nie odradzam Vectry. dla mnie najważniejsza jest cena i za kwotę 59 zł. mam to co napisałem i nigdzie bym nie znalazł tańszej oferty.Kolejna rzecz nie pisz że nie ma u nich 60 mega skoro mieszkam w innym mieście to i warunki są często inne a oferta którą mi dali jest starsza niż rok. Fakt obecnie nie maja opcji z 60 megami. Nikt sie twoja rezygnacja nie przejmie, szukaj tam gdzie będziesz miał lepiej.

Odpowiedz

14. ~PTK
0

2016-09-18 20:09:50

@13: nie rozumiesz o co mi chodzi, ale jednak mi odpowiedziałeś :) btw1: nie ma u nich opcji 60Mb/s. btw2:też złożyłem rezygnację ponieważ nie będę płacił za bylejakość. btw3: podtrzymuję swoją wcześniejszą wypowiedź.

Odpowiedz

13. ~pawel
1

2016-09-18 20:03:01

do 12. nie rozumiem o co ci chodzi. zawsze składam rezygnacje i dostaje super ofertę. obecnie mam na 59 zl internet 60 mega plus pakiet platynowy wystarczy trochę ponegocjowac.

Odpowiedz

12. ~PTK
0

2016-09-17 22:12:28

Nie polecam Vectry. Obsługa klienta to jakaś porażka buta i chamstwo, a oferty przedłużeniowe dla stałych abonentów to nieporozumienie. Po kilkuletnim stażu otrzymuję ofertę dokładnie taką samą jak cena standardowa bez promocji dla nowych klientów. Stali klienci nie mogą również korzystać z ofert "happy days" ponieważ są tylko dla nowych abonentów.Jeszcze raz ODRADZAM Vectrę ! i jeżeli ktoś ma możliwość, skorzystać z usług innej firmy.

Odpowiedz

11. ~
1

2016-09-17 16:41:08

@10 Dokładnie masz rację... Od możliwości technicznych danej lokalizacji. Amen.

Odpowiedz

10. ~tomek
0

2016-09-17 11:10:32

Ja tam na vectre nie narzekam internet dziala telefon rowniez a cenowo jest ok. Wszystko pewnie zalezy od moziwosci technicznych w danej lokalizacji . Umowy zawsze czytamy JA ZAMAWIAM USLUGI PRZEZ INTERNET LUB PRZEDSTAWICIELA KTORY PRZYCHODZI DO DOMU mam 14 dni na odstopienie i czas na poczytaniej tego co zamowillem

Odpowiedz

9. ~
2

2016-09-17 11:08:38

@6 Zgadzam sìę w pełni. Nie może być tak że operator daje na próbę pewne usługi a potem jak klient spóźni się z wyłączeniem to ma umowę na niechcianą usługę na 2 lata. Powinno być tak że klient ma potwierdzić chęć korzystania z usługi a jeśli tego nie zrobi to usługa powinna być wyłączana. Niestety jest to naganna praktyka wielu operatorów. Ostatnio zamówiłem internet w UPC i włączono mi na próbę niechciany pakiet antywiusowy. Gdy zadzwoniłem do BOK to nie chciano mi go wyłączyć bo przecież "na cały miesiąc ma Pan go darmowy", a jak pod koniec miesiąca bym się spóźnił z wyłączeniem to miałbym go płatnego na całą umowę.@7 nie lubię polityki na portalach branżowych ale mam nadzieję że obecna władza i podległe jej urzędy zrobią porządek z takimi nieuczciwymi praktykami, tak jak zaczęli od grania na czekanie

Odpowiedz

8. Pi0trek
0

2016-09-17 09:42:20

Ja do tej pory jestem bardzo zadowolony, ale trzeba przyznać, że cena może być tylko bardzo niska jak mieszkasz w odpowiednim miejscu (miasto) i potrafisz wyrwać najlepsze promocje. Co do jakości to nie mam żadnych zastrzeżeń

Odpowiedz

7. Mastah
-1

2016-09-16 21:59:55

@6: Zapewne mieszkasz we wspanialej V Rzeczpospolitej Kaczej, ze do wyboru masz 5 operatorow kablowych w swojej okolicy. Juz widze jak tak sobie przebierasz w ofertach... Bierzesz co daja, jak kazdy, albo nie masz kablowki.

Odpowiedz

6. ~rrrrr
1

2016-09-16 20:20:08

@4 to nie tak , oferty powinny być przejrzyste i jasne , a nie pseudo promocje i różnego rodzaju haczyki - ja od razu mówię takim "Do widzenia".

Odpowiedz

5. ~xxx
0

2016-09-16 20:14:19

@2 to HBO kosztuje 50zl?

Odpowiedz

1

2016-09-16 19:27:07

@2 Pech. Trzeba było się nie spóźniać. Wszystko jest na początku wyszczególnione, co kiedy wygasa. Za lenistwo się płaci.

Odpowiedz

3. ~Naciagace
2

2016-09-16 19:11:27

Vectr a to miatrzowie naciagania kasy

Odpowiedz

2. ~jest tam MAXXXXX
0

2016-09-16 18:49:59

Moj kuzyn dostał tez wszystko na maxa, ale spóźnił się z rezygnacja z badziewnego hbo i teraz przez 2 lata płaci zamiast 120 to 170 pln miesięcznie. Także bierzta wszystko na maxa. Byle uwiązać klienta ;)

Odpowiedz

1. ~frasag
-1

2016-09-16 16:54:03

Wobec TV uwag nie mam, ale internet to BEZNADZIEJA. Potrafią tylko wydzwaniać i proponować większą prędkość za większą kasę.

Odpowiedz