DAJ CYNK

Vectra będzie promować Internet 100Mb/s za złotówkę

27.02.2014

Dodane przez: SirmarK

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 9466

Ważne 2

4

3 marca rusza kampania Vectry, w której będzie promowany internet stacjonarny 100Mb/s bez limitu danych za 1 zł miesięcznie przez 6 miesięcy, przy wyborze dowolnego pakietu telewizji cyfrowej. Pojawią się także inne propozycje.

3 marca rusza kampania Vectry, w której będzie promowany internet stacjonarny 100Mb/s bez limitu danych za 1 zł miesięcznie przez 6 miesięcy, przy wyborze dowolnego pakietu telewizji cyfrowej. Po okresie 6 miesięcy cena zmieni się w zależności od wybranej opcji i wyniesie np. 110 złotych w przypadku podstawowego pakietu cyfrowego z 29 kanałami.

Dla tych, którzy będą chcieli surfować jeszcze szybciej i płacić stałą wielkość abonamentu przez cały okres trwania umowy promocyjnej operator zaproponuje internet stacjonarny 120Mb/s, który wraz z podstawowym pakietem telewizji cyfrowej kosztować będzie 89,90 zł.

Abonenci, którzy lubią telewizyjną formę rozrywki i wygodę oglądania, a do tego są mniej aktywni w sieci uzyskają za 89,90 zł dostęp do cyfrowej telewizji ze 115 programami ( w tym 16 HD), dekoderem PVR oraz Internetem stacjonarnym o prędkości 10Mb/s.

Vectra umożliwi również klientom uzupełnienie dotychczas posiadanych produktów innymi usługami. Abonenci, którzy cenią sobie kontakt ze światem za 20 zł będą mogli rozmawiać przez 100 minut miesięcznie ze wszystkimi bez względu na operatora w usłudze telefonii stacjonarnej lub surfować w sieci poza domem korzystając z transferu 1GB w usłudze internetu mobilnego. Płacąc dodatkowo 6 zł liczba darmowych minut w usłudze telefonicznej wzrośnie do 300, a transfer zwiększy się do 4GB. Co więcej internet mobilny w Vectrze od 4GB wzwyż dostępny będzie w technologii LTE, opartej na infrastrukturze sieci Play.

Źródło tekstu: Vectra, wł

Komentarze
Zaloguj się
25. ~egon
0

2014-04-29 16:05:36

internet na infrastrukturze sieci play HA HA czyli w rzeczywistości nędza

Odpowiedz

24. ~
0

2014-03-02 16:01:36

22, bolo lepiej złóż wypowiedzenie ponieważ teraz są super promocje, a ceny spadły blisko o połowe. Poszukaj na media świat

Odpowiedz

23. ~tata
0

2014-03-02 13:23:01

Bolo ja cie rozumiem ale sfora platnych agentow operatorow nie

Odpowiedz

22. ~bolo
0

2014-03-02 12:34:13

narzekacie na vectrę a ja mam UPC za 105 zł: 166 kanałów TV w tym ok 30 HD, internet 30 mbs i telefon 240 min. Niestety upc nie chce mi bez zmiany ceny zwiększyć netu do 60mbs no i te 240 min nie obejmuje połączeń do Play (bo mam stary abonament), A jestem u nich już 6 lat :-( Złożyłem reklamację do upc a potem będzie UKE.

Odpowiedz

21. KR2615
0

2014-03-01 20:12:08

@Spacedust @4: nie inwestują w HFC bo ryją teraz całą wielkopolskę i pakują kasę w WSS. Aczkolwiek tam gdzie dochodzą światłem dają 250 za śmieszną kase ale tylko po to, żeby wykończyć konkurencję. Chociaż słyszałem, że w niektórych rejonach Poznania odpalają i 250mb po koncentryku. Wszystko zależy od konkurencji. Może warto by było zadzwonić na infolinię i spytać.

Odpowiedz

20. ~gmo zabija
0

2014-02-28 15:44:13

Po co komu 100 mb ja wole 10 mb od usp za 40 zl ktos zna tanszy

Odpowiedz

19. ~konio
0

2014-02-28 15:21:53

12. Bluzganie i wyzywanie świadczy tylko o Tobie i Twoim poziomie bliskim bruku! Jeśli chodzi o inwestycje to dołożenia kart VDSL do DSLAM czy ONU to tego nie liczę jako wielką inwestycję bo zasięg tej inwestycji jest niewielki o czym świadczy ilość klientów Neo. Fiber, które posiadałem i działało fatalnie! Orange operatorem dominującym już nie jest tylko zasiedziałym! Operator zasiedziały korzysta z dobrodziejstw zaszłości uzyskanych na zasadzie monopolu lub uprawnień specjalnych. Jeśli chodzi o osiedla to się zgodzę, że na niektórych jest monopol ale winni są mieszkańcy, którzy nie potrafią się zorganizować, napisać wniosek, udać się na zebranie rady osiedla i przegłosować to co chcą! Tylko wolą narzekać, że jest drogo, że monopol, że korupcja we spółdzielni, której nie jesteś wstanie udowodnić więc jest to pomówienie a na to jest paragraf. 14. Nie mówię, że Vectra jest idealna ale opłata za przyłączenie 99zł + 149zł za aktywację to nie dużo bo sam sprzęt, który ci dali był wart około 100zł. Jeśli chodzi o ich usługi to się wypowiedzieć nie mogę bo nie posiadałem. Miałem za to Neo. Fiber i przez ten czas awarii miałem multum z czego jedna trwała ponad 23 dni! Muszę ci chyba przypomnieć ile TP zdzierała od ludzi za dokonanie przyłącza i to jeszcze należało się zapisać w kolejce i czekać po kilka lat. Mój dziadek musiał zapłacić w przeliczeniu na obecne pieniądze ponad 6tyś. zł. i jeszcze do tego należy doliczyć łapówkę, którą dał aby skrócić czas oczekiwania na realizację! Te koszty można nazwać "nie małymi"! A teraz każdy oczekuje, że firma przyjdzie z pokłonami przyłącz zrobi i jeszcze da ofertę 1Gb/s-DL i 1Gb/s-UL za 20zł(brutto) i umowę na czas nieokreślony! I jeszcze da na zawsze router DrayTek Vigor 2130Vn za 1zł.

Odpowiedz

18. ~Ex klient
0

2014-02-28 12:58:27

Dziękuję tej firmie, nie skorzystam. Nie można się od nich uwolnić. Zmieniają regulaminy zmieniając okresy wypowiedzenia, nie odpowiadają na maile, rezygnacja (pomimo wielu pism i telefonów) nie jest widoczna w systemie od października. Za zwrot sprzętu naliczają opłaty. Paranoja.

Odpowiedz

17. ~Micho
0

2014-02-28 09:48:26

Z czym oni startują. Przy obecnie oferowanych prędkościach nie dają rady. W Radomiu (a w zasadzie całej Polsce) od ponad miesiąca internet jest tylko namiastką internetu. Wystarczy wejść na stronę Vectry na FB i poczytać. Internet od nich mam około 8 lat i do tej pory było dobrze a od nowego roku dziadostwo.

Odpowiedz

16. ~mavi
0

2014-02-28 08:57:44

Rezygnuje z Vectry!

Odpowiedz

15. ~rf
-1

2014-02-28 06:52:18

soryy do @10

Odpowiedz

14. ~rf
-1

2014-02-28 06:48:49

@9. jakie swoje, jakie swoje. płaciłem za podłaczenie vectry i to nie mało. niestety vectra i jej ciągłe awarie to skandal. nawet 11 dni w skali miesiąca nie miałem internetu,. a 3 do 4 dni w miesiacu to norma. chieli mnie wydymać, ale sie nie dałem sprawe skierowałem do rzecznika praw konsumenta i wygrałem. na szczęscie dzis z tych dzikich usług już nie korzystam. vectra to świnie szukajacych frajerów do dymania, nie ze mną te numery baj baj... to ,,sieć śmieć,,

Odpowiedz

13. ~
-1

2014-02-28 06:15:25

To ja już wolę Neostradę z publicznym, dynamicznym IP w standardzie niż Vectrę a/''la "sieć miejska".

Odpowiedz