DAJ CYNK

Vectone Mobile rozsyła startery

10.04.2015

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 18386

Ważne 5

12

Wydawało się, że rozsyłane wczoraj wiadomości z prośbą o potwierdzenie danych pogrążyły Vectone Mobile. Jednak jeden z naszych czytelników otrzymał dzisiaj starter.

Wydawało się, że rozsyłane wczoraj wiadomości z prośbą o potwierdzenie danych pogrążyły Vectone Mobile. Jednak jeden z naszych czytelników otrzymał dzisiaj starter.

Wygląd na to, że po wielu perypetiach Vectone Mobile w końcu rozpocznie swoją działalność. Po długich oczekiwaniach, zmianach oferty i regulaminu, a w końcu kompletnie niezrozumiałych prośbach o potwierdzenie danych, w końcu ruszyła wysyłka starterów.



Starter podobno nie był zbyt wykwintnie zapakowany - kredowa kartka złożona na pół i sklejona w trzech punktach. Ale liczy się wynik końcowy i fakt, że wysyłka starterów Vectone Mobile w końcu ruszyła.

Operator musi chyba jeszcze trochę popracować nad platformą obsługującą sieć, ponieważ stan konta jest wyświetlany w euro.

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
200. ~
0

2015-08-22 16:18:53

a guwno działa ten kod

Odpowiedz

199. ~Funio
1

2015-07-24 07:26:23

Starter otrzymałem,po wielu perypetiach nawet udało sie doladowac 10 pln i było hurrraa bo "działa".Działanie oczywiscie krótko chwilowe,rano nastepnego dnia zdziwko"brak sieci",nie pomaga przeszukiwanie sieci.Startery widocznie sa wysyłane byc moze tylko dla kolekcjonerów:).Prawdopodobnie w/w siec zakonczy żywot jak Lebara w Polsce.

Odpowiedz

198. ~mardoc
0

2015-07-23 20:47:16

188. ~adamus 2015-06-16 12:33:30 host: 37.30.104.123.nat.umts.dynamic.t-mobile.plCzy jest szansa, że karta sim z sieci Vectone zadziała w telefonie z założona blokada simlock sieci era/t-mobile?działa na sim-loku era t-mobile

Odpowiedz

197. ~mardoc
0

2015-07-23 20:19:29

do Rosji min n komórki 39 gr ,stacjo 5gr , sms-y 29 gr

Odpowiedz

196. ~mardoc
0

2015-07-23 20:15:19

centrum wiadomości +48739199990 ale nie działa chyba bo moje wiadomości nie dochodzą

Odpowiedz

195. ~mardoc
0

2015-07-23 20:10:43

otrzymałem kartę , dziś doładowałem za 10 zł ,dodzwonić w kraju się idzie ,ale sms-y nie dochodzą a kasa z konta ubywa NIE POLECAM !!! JAK NA RAZIE KICHA

Odpowiedz

194. ~kasmar6
0

2015-07-23 16:03:32

Ma ktoś num centrum wiadomosci ?

Odpowiedz

193. ~wal
0

2015-07-21 22:39:25

a ile kosztuje minuta na kom do Rosji?

Odpowiedz

192. ~CRL
0

2015-07-03 08:55:21

Niepoważni, nieodpowiedzialni, niedziałający. Jeśli ktoś toleruje takie podejście to niech przenosi numer, będzie miał na co zasłużył. Wejście na konto klienta na ich stronie działa w mniej niż połowie przypadków. Co rusz błędy.

Odpowiedz

191. ~piter
0

2015-07-02 00:00:13

Widzę wpisu cebulakow ta sieć to parododia biznesu ale powodzenia w przenoszeniu numeru do tych amatorow

Odpowiedz

190. ~fredi
0

2015-06-30 16:33:56

Ta sieć to jakaś parodia ,jeden i ten sam czop siedzi i robi za biuro obsługi. Wielo godzinne przerwy na łączach sieci,braki w zasięgu,przerywany rególarnie kontakt z BOK........BIG SHIT !!!!! ODRADZAM !!!!!!SAME NERWY!!!!!

Odpowiedz

189. ~
0

2015-06-21 16:33:07

Rewelacyjnie niskie stawki podstawowe 9gr/minuta ! Pakiet wszystko w jednym za 10 zł rewelacja , myślę że nie do pobicia. Do tego zasięg najlepszy z możliwych po antenkach TMobile. Kończę z Plusem i przechodzę.

Odpowiedz

188. ~adamus
0

2015-06-16 12:33:30

Czy jest szansa, że karta sim z sieci Vectone zadziała w telefonie z założona blokada simlock sieci era/t-mobile?

Odpowiedz

187. ~pabloki
1

2015-06-06 18:20:58

@186 fakt że vectone nie działa idealnie ale twój host wiele mówi.

Odpowiedz

186. ~Oszukana!!!
-1

2015-06-06 17:19:34

Chcialabym przestrzec przed ta siecią!!!Infolina pracuja tam buraki ktore ani sie nie przedstawiaja i sa wredni. Dzwonilam z 20 razy ze nie moge sie polaczyc do Angli to na bezczelnego twierdza ze!!Albo mam stary numer komórkowy gdzie nie mam mozliwości wybierania np 10 liczb!! Badz zle wpisuje numer telefonu!! Na stronie i uslugi VECTONE są pieknie pieknie ladnie opisane a tak naprawde pic na wode!!

Odpowiedz