DAJ CYNK

Usługi PlusBanku dostępne w sieci sprzedaży Plusa i Cyfrowego Polsatu

07.04.2014

Dodane przez: SirmarK

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 5277

Ważne 8

4

Plus i Cyfrowy Polsat uruchamiają drugi etap programu smartDom, który zapewnia klientom obydwu operatorów dodatkowe korzyści za korzystanie z konta PlusBanku.

Plus i Cyfrowy Polsat uruchamiają drugi etap programu smartDom, który zapewnia klientom obydwu operatorów dodatkowe korzyści za korzystanie z konta PlusBanku. Jednocześnie usługi PlusBanku zostają zaoferowane w blisko 1200 punktach sprzedaży obydwu operatorów.

Program smartDom umożliwia oszczędzanie przez dodawanie kolejnych usług - klienci otrzymują rabat w wysokości 10 zł miesięcznie na każdy kolejny produkt, na który podpisują umowę. Obejmował on dotychczas usługi telewizji, dostępu do Internetu i telefonii. Teraz abonenci korzystający z Konta Plus w PlusBanku mogą dodatkowo:

  • obniżyć abonament wybranej usługi o 5% za każde 500 zł wydane kartą debetową lub kredytową oraz naklejką MasterCard PayPass lub
  • zyskać 5% do wartości doładowania dla telefonu Plus Mix lub Plus na Kartę.

W sieci sprzedaży Plusa i Cyfrowego Polsatu będzie można również skorzystać z kredytu gotówkowego.

Zobacz: Plus: Pakiet usług PlusBanku i do 50% rabatu na abonament

Dla wygody korzystania z usług bankowych przygotowana została także aplikacja mobilna plusbank24, która dostępna jest na smartfony z systemem Android, iOS oraz Windows Phone. W ramach aplikacji można:
  • wykonać dowolne przelewy (krajowe, do US i ZUS, zlecenia stałe),
  • sprawdzić stan konta,
  • sprawdzić historię transakcji kartą debetową lub kredytową,
  • doładować on-line telefon komórkowy,
  • założyć lokaty, a także nimi zarządzać (zakładanie lokat także w sposób zdalny, bez konieczności wizyty w oddziale banku),
  • zarządzać kredytami, kartami oraz e-fakturami.

Klienci Plusa i usługi internetowej Cyfrowego Polsatu nie ponoszą opłat za transmisję danych, korzystając z aplikacji na terenie Polski.

Źródło tekstu: Plus

Komentarze
Zaloguj się
33. ~mroko
0

2014-04-22 20:48:07

Nad czym tu się zastanawiać , jakby mi nic nie dał to i tak bym kupił PLUSA czy może lepiej niemieckiemu TM czy francuskiemu Orange dać zarobić? Cali Polacy dać zarobić na wszystkim obcym a potem to już to co umiemy najbardziej narzekać, że nie mamy. Przeczytajcie jeszcze raz forum od początku i co tak naprawdę jest żenujące, dają rabat- źle, nie ma limitów- źle, chce zarobić- niedobry.

Odpowiedz

32. ~gościuuuuu
0

2014-04-10 20:33:50

wlo - i co z tego jak 30 wie wszystko lepiej24 - jest to normalne łączenie ofert różnych firm w ramach jednej korpo (normalka nie tylko u Zygmusia)26 - w biznesie przejęcie firmy jest normalne (widac że dla ciebie to nowość)

Odpowiedz

31. wlo
1

2014-04-10 20:26:03

30 - nikogo nie bronie, bo mi nie zależy - nie mam akcji tej firmy ;-) Natomiast mogę powiedzieć, bo właśnie dostałem mailem fakturę za ostatni miesiąc - o 15,99 zł obniżona z tytułu korzystania z Plus Banku ;-)

Odpowiedz

30. ~
0

2014-04-10 20:15:46

Wlo jak zwykle broni Plusa jak lew.

Odpowiedz

2014-04-08 19:54:58

cyfrowy polsat i bank? przecież opłacając z ich strony abonament muszę oddać jeszcze bodajże 99 groszy dla blue media... niezły i nowoczesny twór ;) hehe

Odpowiedz

28. ~Centurion
0

2014-04-08 13:54:56

Po znaczącym pogorszeniu Orange Open teraz to Plus oferuje najlepsze rabaty wynikające z połączenia kilku usług od jednego operatora.

Odpowiedz

27. wlo
0

2014-04-08 12:49:13

26 - masz problem? To czemu mu jeszcze dodatkowo portfel zasilasz? Bo wydaje się, ze jednak coś Ci zaoferował co Cię zainteresowało?

Odpowiedz

26. ~
0

2014-04-08 12:15:39

@25, no ale co się sprzedaje jak nie znana marka? Nie wyszło z bankiem, nie wyszło z telefonią, to podszył się pod znane marki i dalej próbuje rzeźbić. Dla mnie to żałosne, bo nie jest w stanie zaoferować nic co mnie interesuje tylko dorabiać na jeleniach.

Odpowiedz

25. wlo
0

2014-04-08 11:39:58

24 - może z marką mu nie wyszło, ale to ciągle jest ten sam bank ;-) Działa. Do tego właśnie mi "zapłacili" za korzystanie (rabat na abonamencie) z telefonu. Nie chciałem tam konta zakładać, ale po prawie godzinie oczekiwania w kolejce (za ścianą) w ING, zrezygnowałem i poszedłem (bardzo impulsywnie, na przekór w sumie, chociaż to śmieszne) do znacznie mniejszego pomieszczenia po sąsiedzku i w 10 minut wyszedłem z umową i pełną informacją co mnie czeka i za ile ;-)

Odpowiedz

24. ~
0

2014-04-08 10:03:07

Dodać jeszcze, że Zygusiowi z Investbankiem nie wyszło, kilka lat temu próbował to sprzedawać i było to totalnie żałosne jak ta jego telefonia. Kupił se Plusa to sprzedaje Plusa, a teraz znowu chce wmuszać kredyty ludziom zainteresowanym wyłącznie telekomem... Smród i zgnilizna, trzymać się od tego jak najdalej!

Odpowiedz

23. ~
0

2014-04-08 09:59:05

Współczuję sprzedawcom, którzy muszą truć d*pę dodatkowymi pierdołami każdemu kto wejdzie do salonu...

Odpowiedz

22. ~badyl
1

2014-04-08 09:32:22

Współczucia konsultantom salonów Plusa i CP :)"Dzień dobry, chciałem mixa"Dzień dobry - mam dla Pana fantastyczną ofertę z kredytem i ubezpieczeniem, bla bla bla

Odpowiedz

21. wlo
0

2014-04-08 07:58:47

mirekb - konto w Plus Banku też maks. 6 zł kosztuje (karta właściwie) ;-) Co ma kredyt człowieka do usług nie najmniejszego wcale banku albo całkiem potężnej firmy telekomunikacyjnej? Jak idę do klienta, to uważasz, ze powinienem wypytać go o kredyty jakie ma? Ma bo ma sporą firmę - a im większa, tym lepiej, bo mam więcej roboty i większe wynagrodzenie za pracę... Bez kredytów nie byłoby tej firmy.

Odpowiedz

20. ~mirekb
-1

2014-04-07 21:41:45

od 11.2011 tj statu avocado z plusem było git,na 2 iplusy bywały miesiace ze bylo 0 do zaplaty..nawet 2% zlikwidowali od 1.04.ale konto za max6zl/mies (bez wplywów i transakcji)..patrzac na to co obecnie oferuje zygmunt nigdy bym sie nie zdecydował.jego kredyty to niech spłaca

Odpowiedz

19. ~pabloki
0

2014-04-07 18:27:32

@17 w nawiązaniu do podsytawy podatku moneybacku UOPDOF 2014 na 1 .04.2014 art 30 a ust 1 pkt 3 .Co do wymienienia banków jest to zbyt głeboko " zagoglane" a to jest portal telekomunikacyjny.

Odpowiedz