DAJ CYNK

Usługa Doładuj z abonamentu również w T-Mobile

24.06.2014

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 10389

Ważne 4

6

Od 24. czerwca klienci usług abonamentowych w T-Mobile mogą korzystać z nowej usługi Doładuj z abonamentu, która umożliwia im doładowanie konta każdemu użytkownikowi korzystającemu z telefonu na kartę w T-Mobile lub Heyah.

Od 24. czerwca klienci usług abonamentowych w T-Mobile mogą korzystać z nowej usługi Doładuj z abonamentu, która umożliwia im doładowanie konta każdemu użytkownikowi korzystającemu z telefonu na kartę w T-Mobile lub Heyah.

Klient zleca doładowanie ze swojego telefonu na abonament, a kwota doładowania zostaje doliczona do jego najbliższej faktury. Dla wygody abonentów stale zasilających konta prepaid, T-Mobile oferuje cykliczne doładowanie, dzięki któremu można zlecić przelanie raz w miesiącu określonej kwoty.

Wraz z uruchomieniem usługi "Doładuj z abonamentu" abonenci będą mogli zlecać doładowania za pośrednictwem aplikacji SIMextra, SMS-em, kodem USSD oraz poprzez aplikację MiBOA.

Doładowanie cykliczne:

  • SMS o treści KWOTA DOŁADOWANIA.NUMER DOŁADOWYWANY pod numer 80117,
  • kod *117* KWOTA DOŁADOWANIA*NUMER DOŁADOWYWANY#,

Doładowanie jednorazowe:
  • SMS o treści KWOTA DOŁADOWANIA.NUMER DOŁADOWYWANY pod numer 80116,
  • kod *116* KWOTA DOŁADOWANIA*NUMER DOŁADOWYWANY#

Źródło tekstu: T-Mobile

Tagi: T-Mobile
Komentarze
Zaloguj się
45. ~mlody
0

2015-03-23 11:44:28

jak wyłaczyc cykliczne doładowania ?

Odpowiedz

44. wlo
0

2014-06-26 13:21:35

Ja dla żartu bardziej napisałem o zegarku i o pożyczce na ratowanie zdrowia czy życia ;-)

Odpowiedz

43. wlo
0

2014-06-26 13:21:00

W sprawach "politycznych" mamy podobne zdanie ;-)

Odpowiedz

42. ~hose
0

2014-06-26 13:08:40

@41 - Zastrzeżenia do każdego tekstu można na siłę wyszukać, jednak nie zamierzam zakopywać się w regulaminy każdej z usług zamim coś skomentuje. Czytając takie informacje na portalu co by nie mówić branżowym, uważam że są sumienne więc je komentuje i tylko do Telepolis można mieć zastrzeżenia. Co do zegarka, itp... Na rozmowy o polityce nikt mnie nie namówi, obecnie nie ma na kogo iść głosować, ci co siędzą na szczycie naszych partii są po jednych pieniądzach niezależnie od opcji politycznej, zależy im na dobrze, niestety głównie swoim a nie innych.

Odpowiedz

41. wlo
0

2014-06-26 12:39:23

OK, rozumiem. Tylko wiesz co? Gdybym chciał, to do każdego nowego materiału mógłbym mieć zastrzeżenia, ze ma błędy podobnego "typu". I nie dotyczy to tylko Telepolis i serwisów internetowych ale i gazet i (a może lub) czasopism, radia, telewizji ( nie tylko reżimowych) ;-) Ważniejsze, jeśli się jest członkiem danej społeczności i się uważa za raczej bardziej świadomego i "wiedzącego" niż reszta, szczególnie nie będących czytelnikami nawet, to w kontekście powinno się dyskutować a nie na zasadzie łapania za słówka chyba? Bo widzę, ze posiadanie zegarka nie wpisanego do rejestru to jest przestępstwo ale już pożyczka 200 tysięcy nie - bo przecież w celu ratowania życia a nie dla przyjemności? No bądźmy poważni ;-)

Odpowiedz

40. ~hose
0

2014-06-26 10:18:31

@39- Przeczytałem powyższy temat i się wypowiadam odnośnie tego co w nim napiasano. To że są w nim nieścisłości to nie moja wina, napisano wyraźnie że to NOWA USŁUGA dostępna od 24.06 również w T, nie ma słowa że zastępuje inną usługę, USTOSUNKOWUJE się do tego co napisano.

Odpowiedz

39. wlo
0

2014-06-26 09:10:40

Hose - nie lubuię tego... To raczej normalne. Jednak zanim umowę podpiszę, zawsze czytam. Czytam także ze względu na moje zainteresowania - dlatego od wielu lat jestem czytelnikiem i "komentatorem" na Telepolis... Jeśli z jakichś powodów nie znasz, nie interesuje Cię temat - po co zabierasz głos pod danym wątkiem? Żeby takie głupoty o spędzaniu wolnego czasu albo o zamiłowaniach chrzanić? No piszesz nie na temat właśnie.

Odpowiedz

38. Hose
0

2014-06-26 07:18:46

@37- Masz jakieś problemy z sobą? Lubujesz się w czytaniu regulaminów to twoja sprawa, usługi z których korzystam znam, mam w głębokim poszanowaniu co tam w 1513 regulaminie napisało T lub Plus skoro mnie to nie dotyczy. Nie pieprze bez sensu, piszę na temat jaki jest powyżej.

Odpowiedz

37. wlo
0

2014-06-25 19:44:24

Hose - ile mi to zajmuje to raczej nie jest Twoja sprawa? Natomiast co do operatora - nie jest tak, że inni mają to na stałe. Bo nie mają. Plus ma regulamin sprzed kilku lat, jednak jest on regularnie zmieniany... W tym roku już, jak dobrze pamiętam, regulamin podobnej usługi został zmieniony ;-) Pewnie tego też nie wiedziałeś? No nie - po cholerę - przecież nie korzystasz i nie masz zamiaru. Mów więc o tym, z czego korzystasz zamiast pieprzyć bez sensu. Nie szkoda na to Twojego cennego czasu? Że Telepolis nie podał tak ważnej informacji? Pieprzyć Telepolis ;-) Są inne lepsze serwisy, które z pewnością podały tę ważną informację ;-)

Odpowiedz

36. Hose
0

2014-06-25 19:32:50

@30- Nie podejmuje żadnej decyzji to niczego nie czytam bo nie zamierzam w najbliższym czasie korzystać z usług tej sieci, gratuluje że sprawdzasz każdą przeczytania bądź usłyszą na informacje, pewnie zajmuje to kilka godzin dziennie. Dla wielkiego T należą się jeszcze większe brawa za okresowość bądź jak napisałeś wcześniej promocyjność USŁUGI która u normalnych operatorów jest czymś tak oczywistym jak włączanie bądź wyłączanie pakietów na swoim koncie.

Odpowiedz

35. wlo
0

2014-06-25 19:23:17

Do 20% jak już ;-)

Odpowiedz

34. ~tkubon
0

2014-06-25 18:53:57

doładowanie pewnie bez żadnych bonusów. W Plusie jest 20%, Orange chyba też coś daje, a w T najlepiej poprzez stronę internetową lub z konta Usług Bankowych T

Odpowiedz

33. ~Lust
0

2014-06-25 14:00:28

Pewnie chodzi o rozszerzenie o poszczególne taryfy, czy tez rozbudowanie (nie wiem czy można było wcześniej zamówić cykliczne doładowanie).

Odpowiedz

32. wlo
0

2014-06-25 13:19:23

Dodam tylko, ze gdybym miał czerpać wiedzę z Telepolis na temat taryf itp. to bym z pewnością płacił wiele więcej niż płacę i miałbym napieprzone w głowie, ze nie wiedziałbym co który operator w ogóle oferuje ;-)

Odpowiedz

31. wlo
-1

2014-06-25 13:18:20

Bieżący regulamin usługi jest mocno rozbudowany w stosunku do poprzednich, obejmuje taryfy jakich nie masz pojęcia, ze są, obsługuje wszelkie kanały dostępu... Pewnie będzie na dłużej ;-) Czytajcie, bo warto czytać ;-)

Odpowiedz