DAJ CYNK

UPC - większa szybkośc za większą cenę... przymusowo

29.10.2014

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 10603

Ważne 6

2

Od kliku dni klienci UPC otrzymują listy z informacją o zwiększeniu prędkości Internetu oraz związanym z tym podniesieniem abonamentu.

Od kliku dni klienci UPC otrzymują listy z informacją o zwiększeniu prędkości Internetu oraz związanym z tym podniesieniem abonamentu.

Klienci UPC, którym zakończył się okres trwania umowy promocyjnej, otrzymali od operatora list z informacją o podwojeniu prędkości Internetu, wraz z podwyżką abonamentu o 7 zł miesięcznie. W związku z tym klienci korzystający z prędkości 60 Mb/s otrzymają łącze 120 Mb/s w cenie 76 zł, zamiast obecnych 69 zł. Zmiany wejdą w życie od 1 grudnia.

Nowa wysokość abonamentu wiąże się z inwestycjami w technologie i rozwój sieci oraz podnoszeniem jakości usług. Dotyczy wybranych grup klientów poza zobowiązaniem, którzy uzyskali podwyższenie prędkości i zostali poinformowani przez UPC. Klientom, którym skończyły się zobowiązania zachęcamy do skorzystania z promocyjnych usług w pakietach, gdzie będą mogli znaleźć atrakcyjne i dopasowane do potrzeb oferty - informuje rzecznik UPC Michał Fura.

W piśmie wysyłanym do abonentów możemy przeczytać o możliwości zerwania trwającej umowy. Pisemne wypowiedzenie można przekazać w salonach sprzedaży UPC lub wysłać na adres korespondencyjny firmy. Ze względu na to, że umowy są już po okresie promocyjnym i przeszły na czas nieokreślony, ich rozwiązanie nie będzie za sobą niosło żadnych kar finansowych.

Źródło tekstu: UPC; wł

Tagi: upc
Komentarze
Zaloguj się
25. PiotrM
0

2015-03-17 12:16:36

90% userów netu nie odczuje w najmniejszy sposób przesiadki z 60 na 120 Mbps., co oznacza że przepłaci za bezdurno 7zł. Czysty zysk dla UPC, bo wraz z podwyższeniem taryfy nie rośnie konsumpcja mierzona średnim wykorzystaniem przepustowości.

Odpowiedz

24. PiotrM
0

2015-03-14 23:40:51

@23 Darku, fajny Ci numer dali

Odpowiedz

23. ~Viola
0

2015-03-14 23:14:14

Polecam kontakt z mobilnym doradcą klienta Panem Darkiem tel. 796450002 w przypadku przedłużania umów dobierze najlepsze warunki. Kapitalna sprawa.Dobry fachowiec. Nie wiem jak to robi ale zawsze ma dużo lepsze warunki do zaproponowania niż te o których mówią mi w placówce, albo tych które są w Internecie.

Odpowiedz

22. ~
0

2015-02-04 15:42:29

Tu nawet nie chodzi o zmianę umowy tylko postępowanie nieuczciwie. Ta podwyżka dotyczy internetu podwyższanego z 30Mb na 60Mb co jeśli taka informacja przychodzi do mnie gdzie mam 60Mb i mam płacić 7zł więcej za nadal ten sam internet, jeden Pan próbował wcisnąć kit mojej mamie że płaci za 30Mb i będzie miała 60Mb, jak jej powiedziałam co jest grane i ostrzegłam, następna rozmowa z konsultantem przebiegała inaczej i będę miała za 7zł więcej internet 120Mb, a najciekawsze jest to że od lutego zeszłego roku jak umowa miała przyjść pocztą tak do dzisiaj ani widu ani słychu. Niech każdy pilnuje ile ma internetu i czy faktycznie mu go podwyższą a jak nie to dopominać się o swoje Pozdrawiam i uważajcie korporacje czekają na naiwnych klientów i czekają aby móc żerować ile się da.

Odpowiedz

21. ~Kalamazoo
1

2015-02-01 12:35:10

Uwaga! W UPC nie ma żadnej możliwości zgłoszenia w weekend awarii dostępu do Internetu. Jeżeli modem nie działa, konsultanci są dostępni od poniedziałku do soboty od 7 rano do 23 wieczorem. W niedzielę lub w nocy zapomnij o jakiejkolwiek pomocy. Módl się, żebyś nie miał awarii. Na stronie można sobie napisać zgłoszenie, które jest realizowane w przeciągu kilku dni. Zdarzyło mi się, że w ogóle nikt nie odpowiedział na moje zgłoszenie. I tek musiałem więc interweniować ponownie telefonicznie.

Odpowiedz

20. adik
0

2014-12-04 00:26:23

ale póki co nie oferują go w atrakcyjnej cenie,a narazie cena zawiera podatek od nowości.

Odpowiedz

19. ~Prawda
0

2014-12-04 00:06:29

Ich nowy dekoder wymiata :

Odpowiedz

18. ~nie jestem fanem orange
1

2014-11-18 10:08:02

orange ma taniej niż upc, 10 mbps 20 pln (geopromocja), 80 mbps 39,90, trzeba doliczyc utrzymanie ok. 22 pln, czyli 10 mbps w orange (tak, orange!!!) za 42 pln, w upc za 49 :D

Odpowiedz

17. ~tylko fakty
-1

2014-10-31 15:58:33

Internet UPC-łącze 60 Mbs. W godzinach 1:00-8:00(w tych godzinach nie korzystam) prętkość 58 Mbps Warszawa ul.Bukowińska

Odpowiedz

16. ~xx
1

2014-10-30 17:21:06

Super, właśnie kombinowałem żeby zrezygnować z UPC na rzecz Netii 300mbit/s. Ułatwili mi sprawę :)

Odpowiedz

15. ~pisk
1

2014-10-30 16:43:54

@13Skoro się godzisz na skubanie, to twój wybór. JA potrafię liczyć.

Odpowiedz

14. ~
2

2014-10-29 17:54:33

Ceny w UPC rosną szybciej niż zarobki ich klientów. Pazerność przez nich przemawia. Na pewno nie tracą nawet na tych abonentach, którzy korzystając z starych ofert płacą np 50-60PLN abonamentu za 10-30Mb/s. A nie każdy potrzebuje tych 60Mb/s czy więcej.

Odpowiedz

13. ~syn siostry zakonnej.
0

2014-10-29 17:05:46

ziomale z gimbazjum 10 i 11: a czy bierzecie pod uwage fakt, ze serwery z ktorych ciagniecie moga miec takie limity?

Odpowiedz

12. ~tata
1

2014-10-29 16:38:25

Czysty skok na kase bez obawy ze bedzie interwencja polskich urzednikow/ich platnych konsultantow/ w UPC .

Odpowiedz

11. ~pisk
1

2014-10-29 16:29:18

Dokłądnie tak jest. 60mb i tyle jest tylko do speedtest.net. Każdy inny serwis to maź 15mbit.Czysty skok na kasę.

Odpowiedz