DAJ CYNK

UPC: Testowanie usług przez 30 dni

13.05.2016

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 4635

Ważne 5

4

UPC rusza z nową ofertą, w której każdy nowy klient UPC Polska może zamówić wybrany przez siebie pakiet usług lub pojedynczą usługę do testowania na 30-dniowy okres.

UPC rusza z nową ofertą, w której każdy nowy klient UPC Polska może zamówić wybrany przez siebie pakiet usług lub pojedynczą usługę do testowania na 30-dniowy okres.

W ramach promocji Pakiet Optimum TV, którego cena wynosi normalnie 139 zł miesięcznie, w okresie testowania oferowany jest klientowi za 1 zł. Zawiera on Internet o prędkości do 30 Mb/s, telewizję z dostępem do nawet 144 kanałów, w tym 69 w jakości HD, aplikację Horizon Go, dekoder Horizon z nagrywarką, dostęp do biblioteki MyPrime i usługę telefoniczną z nielimitowanym połączeniami wewnątrz sieci UPC.

Jeśli w okresie 30 dni od instalacji klient postanowi nie przedłużać umowy, nie zostanie obciążony z tego tytułu jakąkolwiek dodatkową opłatą.

W nowej ofercie klient może wybrać do testowania także dowolną usługę: telewizję, internet lub telefon. Jednak dla nowych klientów, którzy zdecydują się na testowanie pakietów, operator przygotował dodatkowe promocje:

  • w pakietach telewizji Select i Max z internetem klient znajdzie też aplikację Horizon Go, umożliwiającą oglądanie telewizji poza domem, na urządzeniach mobilnych,
  • w pakietach z dekoderem Horizon, klient otrzymuje w cenie dostęp do biblioteki filmów i seriali MyPrime,
  • klient może wybrać pakiety dodatkowe: HBO i Canal+, dostępne w promocyjnych cenach,
  • klient otrzymuje Pakiet Bezpieczeństwa przez pierwszy miesiąc za 0 zł. Dalej promocyjna opłata wynosi 9 zł. Istnieje możliwość rezygnacji z usługi w każdym momencie,
  • w wybranych pakietach klient otrzymuje dekoder Horizon z nagrywarką, która pozwala nagrywać nawet 4 programy jednocześnie.

Klienci decydujący się na testowanie usług w pakietach mają możliwość samodzielnego konfigurowania pakietu. W promocjach istnieje możliwość wyboru Internetu z prędkością do 250 Mb/s, telewizji z dostępem do nawet 144 kanałów, w tym 69 w jakości HD oraz telefonu w cenie abonamentu. Dodatkowo przygotowanych zostało także pięć gotowych opcji, których cena zaczyna się od 79 zł miesięcznie.

Źródło tekstu: UPC

Tagi: upc
Komentarze
Zaloguj się
20. ~
0

2016-05-19 07:34:33

19. Bo i to nazywa się darmowe testowanie usług?

Odpowiedz

19. kesomiel
0

2016-05-19 07:17:43

Wczoraj w punkcie UPC w Silesia City Center konsultantka powiedziała mi, że mogę skorzystać z tej promocji, ale jeżeli zrezygnuję podczas pierwszych 30 dni, to zostanie mi naliczona standardowa opłata 139 złotych za pierwszy miesiąc oraz opłata instalacyjna...

Odpowiedz

18. piomark
0

2016-05-15 18:01:20

WRU to skrót od Wielka Rewia Usług

Odpowiedz

17. ~
0

2016-05-14 19:35:30

@15 skoro padło magiczne słowo wypowiedzenie to zakładam, że chodzi o coś co zatrzyma takiego klienta z wypowiedzeniem, czyli np. Dział Utrzymania Klienta. Ja bym prędzej zapytał co to jest WRU ale pewnie jak ktoś interesuje się UPC to zna ten skrót.

Odpowiedz

16. MrBoot
0

2016-05-14 19:32:23

DUK - Dział Utrzymania Klienta

Odpowiedz

15. ~
0

2016-05-14 19:05:02

co to jest DUK???

Odpowiedz

14. gepard
0

2016-05-14 18:23:56

@bolo składasz wypowiedzenie i negocjujesz z DUK najlepiej WRU XX (Tv MAX PVR + 250Mbps + 60min za 94/98PLN). Inne pakiety, np 120Mbps i tv select, są tańsze ale tylko w DUK. Pogoogluj, jest forum ze wszystkimi regulaminami i promocjami :)

Odpowiedz

13. ~
0

2016-05-14 16:14:27

@12: Bo w Orange jest zasada, że nie klient testuje usługi, tylko Orange testuje (cierpliwość) klienta...

Odpowiedz

12. ~Janek
1

2016-05-13 19:15:57

I prawidłowo przetestuj nim kupisz , ja gdybym mogł przetestować obecny internet od orange nigdy bym w zyciu tego nie kupił .

Odpowiedz

11. ~
0

2016-05-13 18:25:14

8. Jest to oferta otrzymana przy przedłużeniu umowy. Normalnie takiej nie otrzyma sie

Odpowiedz

10. ~
0

2016-05-13 18:14:04

Na cały okres umowy czyli 24mce

Odpowiedz

9. ~
0

2016-05-13 17:43:23

@8: Przez ile miesięcy obowiązuje ta cena?

Odpowiedz

8. ~
0

2016-05-13 17:08:41

Ja mam za 35zł net 30Mb, tv select,telefon 60min. Dla mnie w zupełności wystarcza

Odpowiedz

7. ~bolo
0

2016-05-13 16:51:43

mam w upc: 120 mb, 150 tv, 240 min tel. za 90 zł i upc cały czas mi biadoli jaką to mam świetną cenę za ofertę; jakie macie oferty u siebie? może być taniej ? kończy mi się umowa za 6 mcy i w nowej zamiast tel chciałem wydębić od nich kartę pci w tej samej cenie...

Odpowiedz

6. ~
0

2016-05-13 14:23:57

Nie wspominając o tym, jak słabe są "standardowe" oferty przedstawiane przeze działy sprzedaży/marketingu poszczególnych operatorów.Zazwyczaj wystarczy złożyć wypowiedzenie i skontaktować się z działem utrzymania, żeby uzyskać znacznie niższe ceny tej samej usługi i/lub lepsze parametry usługi w tej samej cenie.

Odpowiedz