DAJ CYNK

UPC rozpoczyna testy usługi Fiber Power 500 Mb/s

10.04.2014

Dodane przez: SirmarK

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 8598

Ważne 7

2

UPC rozpoczyna testy usługi szybkiego internetu Fiber Power 500 Mb/s, w których mogą wziąć udział jego dotychczasowi klienci.

UPC rozpoczyna testy usługi szybkiego internetu Fiber Power 500 Mb/s, w których mogą wziąć udział jego dotychczasowi klienci.

Obecnie ponad 2,5 mln gospodarstw domowych, będących w zasięgu sieci UPC Polska, może korzystać z internetu o prędkości pobierania do 250 Mb/s. Teraz UPC rozpoczyna testy internetu o szybkości do 500 Mb/s (prędkość wysyłania to 20 Mb/s). Mogą do nich przystąpić klienci z Krakowa, Łukowa, Łodzi, Pułtuska, Warszawy i Zakopanego.

Na klientów chętnych do testowania UPC czeka do 22 kwietnia. Należy wypełnić formularz zgłoszeniowy znajdujący się na stronie operatora. Informacja o zakwalifikowaniu się do testów poprzedzona będzie sprawdzeniem warunków technicznych w danych lokalizacjach. Testerzy otrzymają na czas testu usługę Fiber Power 500 w cenie, jaką płacą aktualnie za usługę internetową. Najbardziej aktywni mają szansę zachować Fiber Power 500 do końca trwania ich umowy.

Źródło tekstu: UPC

Tagi: internet upc
Komentarze
Zaloguj się
52. ~Antek
0

2014-04-11 13:59:47

Raj dla archiwizatorów neta.

Odpowiedz

51. ~Yeste
0

2014-04-11 09:30:07

Mam 120Mb/s i kiedy potrzebuje wiem jak wysycic lacze na max,nie mam tu na uwadze torrentow.Opinie o nieprzydatnosci szybkich lacz i braku mozliwosci ich wykorzystania sa dla mnie bezzasadne,wiele razy bylem w sytuacji,ze potrzebowalem blyskawicznie plik o wadze np. 10GB i dopiero wtedy mozna docenic komfort pobierania z predkoscia 15MB/s :-)

Odpowiedz

50. ~golasss
0

2014-04-10 22:52:17

SLABY TEN UPLOAD TYLKO 20 Mbit/s .Mogliby dac 10% tego czyli 50Mbit/s

Odpowiedz

49. wtd
0

2014-04-10 22:32:30

Niech lepiej wezmą się za porzadne testy tych *** routerów, bo ja już drugiego muszę zwracać...

Odpowiedz

0

2014-04-10 20:52:11

Ta prędkość będzie grubo na wyrost jeszcze przez wiele lat. Jako ciekawostka, fajne info, ale nawet przy masowej popularyzacji 4K, to jest grubo za dużo, dla zwykłego Kowalskiego. To tak jak z nielimitowanymi rozmowami, większość tego nie będzie potrzebować, ale operator będzie wciskał, żeby więcej zarobić.

Odpowiedz

2014-04-10 20:05:18

# płaci, płaci, tylko, że ci co produkują chłam już na nim nie zarabiają, płaci za to co potrzebne, a nie za to, co wmawiają lemingom, że jest niezbędne

Odpowiedz

46. ~zaq22
0

2014-04-10 19:03:02

Tak naprawdę testy trwają już od kilku miesięcy tyle że usługę testowało dotychczas kilkadziesiąt osób. Teraz będą testy masowe.speedtest.net/my-result/3187053736

Odpowiedz

45. ~
0

2014-04-10 18:20:04

W Zakopanem upc i to o takich prędkościach?

Odpowiedz

44. ~xyz
0

2014-04-10 17:45:58

A gdzie w tej Łodzi? Bo ostatnio w tym mieście UPC było dostępne może przy dwóch ulicach i to chyba z niepełnym pakietem. A lokalna Toya ma niestety gorszą ofertę niż jeszcze pół roku temu

Odpowiedz

43. ~gościuuuuu
1

2014-04-10 17:22:41

eg777 - wow geniusz-poliglota - a cos na temat?

Odpowiedz

42. ~eg777
-2

2014-04-10 17:15:06

Kto pisał to zdanie? : "UPC rozpoczyna testy usługi szybkiego internetu Fiber Power 500 Mb/s, w których mogą wziąć udział jego dotychczasowi klienci". Dotychczasowi klienci kogo/czego? Szybkiego internetu (to rzeczywiscie "on"), ale UPC dopiero zaczyna jego testy, więc "szybki internet/'' nie ma jeszcze klientów. A może chodzi o UPC? Ale UPC to "ona". Jakże było by miło, gdyby ci co piszą, potrafili to robić w zgodzie z językiem polskim.

Odpowiedz

41. ~
0

2014-04-10 16:50:14

Nie wiem po co komu taka prędkość. Chyba że do wysyłania te 20 Mbit/s można używać.

Odpowiedz

40. ~gościuuuuu
0

2014-04-10 16:20:20

500mb/s? fajnie tylko po co? teraz mam 50 i niemoge zapchać łącza na 100%.mila89 - a kto bierze sprzęt (oczywiście oprócz minimum wymagalnego do działania) z UPC? Na rynku masz kilka modeli i bodaj za 120pln widziałem rajterka na 12 dziurek ;)

Odpowiedz

39. jedrek
1

2014-04-10 14:28:27

@18 oferta cytryny skończy się na dwóch lokalizacjach testowych. UPC po testach odpali swoją usługę praktycznie na 100% swojej sieci. A cytryna w większości swoich lokalizacji miedzianych nie jest w stanie wyjść wyżej z prędkością niż 6Mbps download. Tak więc cytryna dla mnie od pewnego już czasu zostaje tylko jako zwykła, teoretyczna ciekawostka gdzie swoje prędkości mają osiągalne w reklamach tv lub u 5% abonentów. AMEN.

Odpowiedz

38. ~
0

2014-04-10 14:19:45

@22 23 - książkowy przypadek freetarda. Nie płaci za nic, wymaga wszystkiego.

Odpowiedz