DAJ CYNK

UPC rozbudowuje sieć światłowodową

29.11.2017

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 5460

Ważne 3

5

W ostatnich miesiącach w zasięgu sieci światłowodowej UPC znalazło się 6 nowych miast: Kołobrzeg, Legnica, Świdnik, Oświęcim, Tarnowskie Góry i Radom.



W ostatnich miesiącach w zasięgu sieci światłowodowej UPC znalazło się 6 nowych miast: Kołobrzeg, Legnica, Świdnik, Oświęcim, Tarnowskie Góry i Radom.

UPC stale inwestuje w budowę i modernizację sieci światłowodowej, aby zapewnić klientom internet o prędkości do 500 Mb/s. W ostatnim czasie dostęp do internetu o prędkości 500 Mb/s uzyskali nowi i dotychczasowi klienci UPC - mieszkańcy Bolesławca, Brzegu Opolskiego, Bytomia, Chorzowa, Gdańska, Gdyni, Jeleniej Góry, Katowic, Tychów, Radomia, Tarnowskich Gór i Warszawy. Z pakietu Happy Home składającego się z pakietów telewizyjnych i Internetu wraz z routerem Wi-Fi skorzystało już ponad 300 tys. klientów.

W latach 2013 - 2017 Liberty Global zainwestował w Europie 14,5 mld euro, w tym 408 mln euro w Polsce.

Źródło tekstu: UPC

Komentarze
Zaloguj się
25. ~blablabla
0

2017-12-17 19:50:59

500Mb/s w górę i w dół - WoW!!! I to za 59,90 zł, tylko pozazdrościć takiej oferty.Orange w końcu pojawił się na Przylesiu marcellove.

Odpowiedz

24. ~blablabla
0

2017-12-05 16:45:09

marcellove na Przylesiu w Koszalinie zobaczysz inny światłowód niż od TKK, jak świnia niebo. Spójrz na mapę zasięgu Orange - Przylesie jakby nie istniało.

Odpowiedz

23. jedrek
0

2017-11-30 13:27:51

póki upload w ofercie molocha nie będzie przypominał ofert małych graczy, np.>

Odpowiedz

22. ~Marek34
0

2017-11-29 22:33:39

A aplikacja Horizon Go chodzi coraz wolniej pomimo ostatniej modyfikacji. Nie rozumiem dlaczego tak dużo jest zablokowanych kanałów gdy korzystamy poza domem. Najbardziej dziwi mnie dlaczego zablokowali dostęp do TVP Info które jeszcze parę dni temu było dostępne. Strasznie dziwna polityka w obliczu konkurencji Orange Love która na moim osiedlu dosłownie wymiata UPC.

Odpowiedz

21. ~Taki jeden
2

2017-11-29 20:01:26

Do tych co krzyczą "mam 500 mega ale u mnie jest koncentryk a nie światło" o co wam chodzi jak jest 500 to jest 500 pewnie idą w DOCSIS 3.0. Tak dla zobrazowania: zamawiasz 5 kg cukru i dostajesz 5 kg cukru, a czy ważne czym ci przywiozą czy Honda czy kia.

Odpowiedz

20. Azarius
0

2017-11-29 19:56:21

potwierdzam u mnie w Katowicach wprowadzili już w październiku 500 ;)

Odpowiedz

1

2017-11-29 19:45:22

@1, @2Ja też sobie nie przypominam żeby sieci komórkowe robiły jakieś modernizacje, a o dziwo tam gdzie kiedyś miałem zasięg tylko NMT i GSM dzisiaj mam LTE. Jeżeli mieszkacie w wystarczająco dużym budynku wielorodzinnym to pewnie od ładnych paru lat macie już FTTB, a bezpośrednie podłączenie multitapa do optyki wystarczy na następnych parę lat.

Odpowiedz

18. ~
0

2017-11-29 19:37:14

@8 to w orangutanie nie potrafią podłączyć światłowodu instalacją natynkową?

Odpowiedz

17. martin87
0

2017-11-29 19:19:50

Szkoda, że w wawie stoją w miejscu, bo im się nie opłaca pociągnąć 10 metrów kabla

Odpowiedz

16. ~Nata
0

2017-11-29 17:58:48

Mam nadzieję że u mnie na wsi coś się polepszy bo teraz to bida z nędza

Odpowiedz

15. ~Gosciu
-1

2017-11-29 17:48:52

nie ma to jak pociagnac swiatelka do jednego budynku a oglosic modernizacje w calym miescie :)

Odpowiedz

14. ~
1

2017-11-29 17:44:55

@5: Jest na rynku wiele urządzeń Wi-Fi obsługujących 3,2 Gb/s w paśmie 5 GHz.

Odpowiedz

13. ~Olsza18
0

2017-11-29 17:28:11

U mnie i tak nikt nigdy tego nie zrobi. 20km od miasta..

Odpowiedz

0

2017-11-29 17:07:53

Skoro jest Kołobrzeg to niedługo powinni zasięgiem objąć Koszalin.Wszakże to tylko 40km. odległości.Mieszkańcy Koszalina czekają na konkurencje dla lokalnego oligarchy (TKK).

Odpowiedz

11. ~romek
0

2017-11-29 16:33:40

Niech się gonią, tyle lat i do Poznania nie weszli zrobić konkurencji dla badziewia zwanego Ineą.

Odpowiedz