DAJ CYNK

UPC promuje nową ofertę

04.01.2017

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 7173

Ważne 1

13

UPC Polska rusza z nową ofertą. W wybranych pakietach Telewizji Cyfrowej UPC i Internetu, daje ona nieograniczony dostęp do kanałów premium z grupy Eleven Sports.

UPC Polska rusza z nową ofertą. W wybranych pakietach Telewizji Cyfrowej UPC i Internetu, daje ona nieograniczony dostęp do kanałów premium z grupy Eleven Sports.

W nowej ofercie pod hasłem #Więcej od UPC, operator proponuje klientom dostęp do Internetu i telewizji cyfrowej oraz możliwość wyboru pakietu premium, zawierającego kanały Eleven Sports lub 2300 filmów i seriali z biblioteki MyPrime. Promocja jest dostępna w pakietach z dekoderem Horizon (w ofercie Extra TV dekoder z nagrywarką). Korzystanie z usług jest tańsze o połowę przez pierwsze dwa miesiące w wybranych pakietach.

Pakiety prezentują się następująco:

  • Extra Net - 59,50 zł przez dwa miesiące, później 119 zł, Internet do 120 Mb/s, 105 kanałów TV w tym 59 HD,
  • Extra TV - 69,50 zł przez dwa miesiącem później 139 zł, Internet do 60 Mb/s, 151 kanałów TV w tym 79 HD.

Ofertę wspiera kampania pod hasłem #Więcej od UPC, w której zobaczymy niektóre z piłkarskich gwiazd hiszpańskiej LaLiga Santander, które na co dzień można oglądać w kanałach grupy Eleven Sports. Kampania będzie prowadzona za pomocą bilboardów, w radiu i Internecie.

Źródło tekstu: UPC

Tagi: upc
Komentarze
Zaloguj się
35. ~
0

2017-01-07 07:17:07

29: regulaminy masz na

Odpowiedz

34. ~
0

2017-01-05 15:57:08

A dokladnie to jeszcze mam w tej cenie pakiety FilBox i Cinemax hd

Odpowiedz

33. ~
0

2017-01-05 15:55:30

29, potrafisz czytac? Napisalem wyraznie ze mam WRUXX: select hd, 60min, 30Mb a wskutek przeoczenia upc mam caly czas 250Mb.Jezeli chociaz troche orientujesz sie w promocjach upc to wiesz gdzie sa regulaminy do WRU ktore juz nie sa dostepne

Odpowiedz

32. ~ncnc
0

2017-01-05 11:30:38

a netia ma niezle pakiety za 100zl internet eleven canal+ 8 kan cinemax

Odpowiedz

31. ~zen
0

2017-01-04 23:17:11

Do skrzynki dostalem dzis ulotke UPC z cenikami na miesiac i haslem przy nich "ceny gwarantowane". Czyli juz po tym regulaminie z 8 zl ?

Odpowiedz

30. ~bdg
0

2017-01-04 22:46:03

W UPC opłaca się jedynie internet. Pakiety to jakaś porażka

Odpowiedz

29. jedrek
0

2017-01-04 22:16:04

@6 nie ma takiej oferty, nie czaruj. Mowa o cenie na cały okres umowy, a nie jakaś tam promocja na 2 miesiące. Jeżeli twierdzisz, że takowa jednak jest to papiery na stół, link do regulaminu oferty na którą się wielce załapałeś.

Odpowiedz

28. jedrek
0

2017-01-04 22:13:21

@27 umiesz filozofku odpowiedzieć na zadanie pytanie, czy cię to przerasta?

Odpowiedz

27. ~asd
-1

2017-01-04 22:07:54

to widać jesteś wiejski jeśli posiadasz tylko jedną ofertę na bloku/domu

Odpowiedz

26. jedrek
0

2017-01-04 21:42:33

@25 pochwal się więc wiejski filozofku wypasionymi ofertami z jakich to korzystasz. U mnie gdyby nie upc to by nic nie było, bo orangutan do dziś do bloku nie dociągnał światła (francuzom się nigdy nic nie opłaca) i mają kosmiczne drogie usługi, przy dobrych wiatrach ADSL się zsynchronizuje na down/up 8/0,9Mbps więc urywa d.... Niby miasto a nic tu prócz kablówki nie ma godnego uwagi. Kablówce się opłacało do bloków doprowadzić kabel z pełną ofertą usług, innym się nic nie opłaca.

Odpowiedz

25. ~asd
0

2017-01-04 21:06:46

ogólnie UPC i Orange są tak drogie ze nawet nie warto ich brać pod uwagę chyba że ktoś jest zmuszony ze względu na dostępność

Odpowiedz

24. ~asdasd
0

2017-01-04 21:00:59

w upc pakiet select+internet60mb 60zl + hbo 30zl + eleven 15 doplata po pakietu max 15zl (oferta dla warszawy pod adres)

Odpowiedz

23. mikkel
0

2017-01-04 20:51:35

ja w plusie/polsacie mam internet i pełny pakiet tv z HBO za 110zł.czy w upc mogę dostać porównywalną ofertę koniecznie z HBO? net wystarcza mi 30Mbps - nie potrzebuję do lansu pierdyliarda megabipsów.

Odpowiedz