DAJ CYNK

UPC poszerza zasięg w Rudzie Śląskiej

05.04.2016

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 2382

Ważne 2

0

UPC, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, rozbudowuje sieć w Rudzie Śląskiej.

UPC, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, rozbudowuje sieć w Rudzie Śląskiej.

Ruda Śląska jest kolejnym miastem, w którym UPC inwestuje w poszerzenie zasięgu swojej sieci. Wkrótce usługi dotrą do takich dzielnic, jak Godula, Halemba, Wirek, Nowy Bytom, Czarny Las, Ruda Południowa, Orzegów, Bykowina i Bielszowice.

Z usług UPC mogą obecnie korzystać mieszkańcy 150 miast w Polsce.

Źródło tekstu: UPC

Komentarze
Zaloguj się
18. ~vit
0

2016-04-08 13:15:18

@ 17 akurat mam już umowę bez zobowiązań, dzwonił pan konsultant i zaproponował mi "świetną " ofertę....Czyli internet bez zmian prędkości, zmiana dekodera na nowy ( nic nie wspominał czy 2 dekoder tez miał być w tej cenie, bo mam 2 dekodery na 2 TV ) i to wszytko na 2 lata i... o 1 zł taniej - jeden złoty !!No jakieś jaja chyba..

Odpowiedz

17. ~
0

2016-04-08 05:39:53

16. Pewnie po wypowiedzeniu i DUK znajduje lepsze oferty ☺Ja niedawno otrzymałem TV, telefon i Internet 30Mb za 35zł. W sumie oferta spełnia moje oczekiwania

Odpowiedz

16. ~vit
0

2016-04-08 01:14:58

@ 12 a możesz powiedzieć jak załatwiłeś sobie 120 Mb za 44 zł? Przedłużenie umowy? opiekun bloku? BOK? konsultant telefoniczny? I w jakim mieście?Taka oferta byłaby super, bo TV w sumie to nie potrzebuję, obecne 120 Mb ale tylko dla nowych to 59 zł / miesiąc +5,01 za brak spamu reklamowego....

Odpowiedz

0

2016-04-05 18:05:43

@14Z tym "baj baj"to bym uważał :) Moje osiedle ma dopiero kilka lat. Od razu kilka osób po wprowadzeniu się skrzyknęło i poprosili UPC by kładli kable. Odpowiedź odmowna. Ludzie reagowali tak jak Ty, że skoro nie chcą to nigdy już i h klientami nie będą. Minęły cztery lata, osiedle się rozrosło, UPC weszło z kablami, lokalny operator z końcem ubiegłego roku zakończył działalność a Ci krzykacze pierwsi podpisywali umowy :) Także nigdy nie mów nigdy

Odpowiedz

14. ~Gosia
0

2016-04-05 17:58:49

Teraz, t o możecie wsadzić sobie takie rozszerzanie zasięgu, 5 lat temu na jednej ulicy chciało ok 80 ludzi wszystkie usługi założyć, mając wszystkie pozwolenia aby przeciągnąć kabel to operator odp, że mu się to nie oplaca, dlatego bye bue cieniutkie upc

Odpowiedz

13. jedrek
0

2016-04-05 17:52:44

@9 to nie jest zależne tylko od upc, pamiętaj że decydujący jest tutaj administrator budynku, w którym mieszkasz. Więc trzeba najpierw podrążyć temat w tym kierunku, bo może chcieli wejść a on stwierdził, że po jego trupie ;) Najlepiej zadzwonić do upc i spytać czy w ogóle się przymierzali do tego punktu, bo może w ogóle nie wiedzą, że taki blok powstał. U mnie jak blok na osiedlu jeden dostawili to oczywiście upc umiało za tym samo pobiegać i doprowadzić infrastrukturę, orange miało za cienko i w bloku jest tylko upc. Więc ie wykluczam, że np upc odlało się na twoją lokalizację ;) Pytać u źródła, a jak co to zbierać ludzi chętnych i wtedy wnioskować do upc o kabel.

Odpowiedz

12. TomecekGD
0

2016-04-05 16:43:35

UPC jest fajne. Aktualnie płacę za sam Internet : 44 zł - 120 Mb/s i jest to bardzo dobra cena.

Odpowiedz

11. UFOjudek
0

2016-04-05 16:43:25

@10 no ale ja o netii piszę, nie UPC

Odpowiedz

10. ripe
0

2016-04-05 15:48:16

@5 pokaż mi gdzie w Łodzi poza kilkoma blokami jest UPC ;)

Odpowiedz

9. ~Adam S.
0

2016-04-05 14:05:21

A kiedy w Gdańsku na Chełmie, są nowe budynki bez internetu...

Odpowiedz

8. ~
1

2016-04-05 14:00:14

@3: Zależy z czym porównujesz - "miedziane" Orange jest jednym z najdroższych operatorów, tylko sztucznie to ukrywa. Dlatego najwięcej klientów mają tam, gdzie nie ma konkurencji.Ale w porównaniu z niektórymi mniejszymi operatorami nawet UPC nie wygląda tanio (choć, jak pisałem wyżej - cały czas nie jest drogo, a jakość usług jest co najmniej dobra).

Odpowiedz

7. ~
-3

2016-04-05 13:59:20

2: jakosc TV bedzie wszedzie lepsza niz w UPC, za tak widoczna kompresje jak serwuje UPC powinni dostac jakas kare finansowa.

Odpowiedz

0

2016-04-05 13:56:59

I w zasadzie jedno do czego mógłbym się przyczepić to to, że czasem znikał EPG z dekodera. Tj nie było programu TV, tylko czyste okienka z nazwą programu.

Odpowiedz

0

2016-04-05 13:54:56

W Łodzi na nie najnowszej instalacji TP(miedziane kable) Netia działała bardzo dobrze. Down stabilny na poziomie 16-18mb(wykupione do 20) Z Upem trochę gorzej bo do 3-4mb. W trakcje mojej 4 letniej współpracy z netią pamiętam dosłownie jedną awarię, trwającą kilka godzin.

Odpowiedz

4. jedrek
0

2016-04-05 13:49:39

@2 pytać należy ludzi w twoim rejonie. Dotyczy to każdego operatora. Co z tego, że u mnie coś chodzi dobrze jak u ciebie będzie o 10 lat starsza rozsypująca się instalacja kablowa i będzie to chodzić niestabilnie, u ciebie będzie więcej abonentów i wieczorami będzie się zapychać sieć.

Odpowiedz