DAJ CYNK

UPC Polska niebawem również w Płocku

20.04.2015

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 2860

Ważne 3

0

UPC Polska rozpocznie oferowanie usług w Płocku. Klienci zyskają dostęp do wszystkich usług operatora, w tym pakietów Horizon z Internetem do 250 Mb/s.

UPC Polska rozpocznie oferowanie usług w Płocku. Klienci zyskają dostęp do wszystkich usług operatora, w tym pakietów Horizon z Internetem do 250 Mb/s.

Dziś rozpoczyna się kampania informacyjna, a usługi dostępne będą w Płocku od połowy maja. Wraz z rozpoczęciem świadczenia usług, w połowie maja UPC otwiera też w Płocku salon sprzedaży, który zlokalizowany będzie w Centrum Handlowym Atrium Mosty, przy ul. Tysiąclecia 2a.

W zasięgu sieci UPC Polska znajduje się obecnie ponad 2,7 mln gospodarstw domowych. Klienci indywidualni mogą korzystać z Internetu o prędkości do 250 Mb/s, a klienci biznesowi z internetu o szybkości pobierania danych do 300 Mb/s i wysyłania do 30 Mb/s.

Zobacz: UPC publikuje wyniki pomiaru parametrów usług
Zobacz: UPC: Pierwszy milion klientów platformy Horizon

Źródło tekstu: UPC

Komentarze
Zaloguj się
24. ~altryk
0

2015-06-11 14:54:00

ja juz zmienilem netie na upc

Odpowiedz

23. ~agru
0

2015-05-15 14:22:06

wkoncu bedzie mozna skorzystac z oferty upc i sprobowac horizona.. bo to co maja w mm to o pomste do nieba sie prosi

Odpowiedz

22. ~amani
0

2015-04-22 11:15:59

@21 z choinki sie urwales. Cena nie idzie z jakoscia. to ze placi sie mniej nie znaczy ze ma lepsza oferte.. porownaj ile kanalow jest w upc, jak wygladaja kanaly hd. tvn fabula? netia nie ma. VOD- LEŻY.. za nic netii nawet za darmo

Odpowiedz

21. ~artek
0

2015-04-22 11:08:13

UPC w porównaniu do Netii odstaje cenowo, bo Netia ma chyba najkorzystniejsza oferte na internet w pakiecie tv. za pierwsze 3 miesiace placi sie tylko 2 zl/miesiecznie

Odpowiedz

20. ~ajon
0

2015-04-21 20:25:27

@14 majac teraz upc obok mysle ze sie dobra oferte uzyska . ta z horizonem jest dobra dla nowych klientow

Odpowiedz

19. ~lonik
0

2015-04-21 11:09:26

świetnie. nie trzeba bedzie z MM korzystac. plus chce wziać horizona bo sporo widzialem o tym info i takich nowosci nie ma nigdzie indziej. po takim czasie sie doczekalem

Odpowiedz

18. ~JAN
0

2015-04-20 21:50:01

SUPER !!! Wreszcie będę mógł mieć UPC. W lutym wyprowadziłem się z Wawy. Miałem UPC. Składaliśmy się z kumplami i mieliśmy 120 i Horizon. Wreszcie Petro i MM powąchają konkurencję.

Odpowiedz

2015-04-20 20:30:22

@ 14 ale brednie piszesz opłata jest taka wystarczy wypowiedzenie złożyc ,czekasz do ostatniego dnia na taką ofertę, z palcem w .... , idzie w tej sieci wyciągnąć net 120 za 25 zł ,tel,. stacjonarny bez limitu wszędzie za 25 zł i telewizję select 100 kanałów za 20 zł ,oferta jest dla każdego tylko musi się kończyć umowa i to wypowiedzenie, oczywiście wszystkie telefony od obsługi gadać ,że przedłużenie Cię nie interesuje

Odpowiedz

16. ~
0

2015-04-20 20:23:46

Z tego co mam wiele wspólnego z Płockiem, jest tam Multimedia i nawet ich krajowe biuro obsługi klienta. Dodatkowo Petrotel przejęty od rafinerii początkowo przez Dialog, a obecnie Netia po przejęciu Dialogu. Petrotel ma dość niezłe oferty i z tego co wiem, jakość niezła bo zarządzana lokalnie tylko, a nie masowo.

Odpowiedz

15. ~makos
0

2015-04-20 18:37:18

A w Toruniu UPC nadal nie ma :( Czemu?

Odpowiedz

14. ~Tomecek
1

2015-04-20 18:02:27

Tylko ta oferta 60 Mb/s za 20 zł w UPC jest praktycznie nieosiągalna. Trzeba mieć mega konkurencję typu Gigakablówka. W przeciwnym wypadku nie masz szans jej dostać. Dział Utrzymania Klienta w UPC nie jest głupi, wiem bo nie raz z nimi negocjowałem. Nie masz konkurencji u siebie w bloku/domu? Zapomnij o najlepszych ofertach promocyjnych.

Odpowiedz

13. Pragmatyk
0

2015-04-20 17:55:30

@12 Co mi po tym jak UPC w Płocku nie ma. Rynek Płocki, to MM i Petrotel(Netia), oczywiście w domkach Neostrada do 10mb/s lub LTE od każdego. Może jak wejdzie teraz UPC, to się ceny ruszą. Bo cena standard w MM za 60MB/s to 59zł(rok), w Petrotelu 50mb/s 49zł(rok)/39zł(2 lata). W petrotelu można brać też 100mb/s, w MM było do 60mb/s, ale jak się dowiedzieli pewnie, że wchodzi UPC, to mają niedługo odpalić 120mb/s. Jak dla mnie to nie ma znaczenia, upload wszędzie lipa. Za nie lipa uważam 1/2.

Odpowiedz

2015-04-20 17:40:52

60 mb/s przy przedłużeniu umowy w upc kosztuje aż 20 zł ,to drogo te 35 zł

Odpowiedz

11. Pragmatyk
0

2015-04-20 17:38:59

W MM w płocku dla nowych klientów dział pozyskiwania klienta też miał ofertę 60mb/s za 35zł. Ale trzeba było być klientem innego operatora :)

Odpowiedz