DAJ CYNK

UPC Phone - telefon stacjonarny jest już mobilny

10.10.2012

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 5632

Ważne 0

0

UPC przygotowało dla swoich klientów telefonii stacjonarnej usługę UPC Phone. Pozwoli ona na wykonywanie i odbieranie połączeń przychodzących na telefon stacjonarny UPC w każdym miejscu na świecie i to bez dodatkowych kosztów.

UPC przygotowało dla swoich klientów telefonii stacjonarnej usługę UPC Phone. Pozwoli ona na wykonywanie i odbieranie połączeń przychodzących na telefon stacjonarny UPC w każdym miejscu na świecie i to bez dodatkowych kosztów.

Dzięki bezpłatnej usłudze UPC Phone nie zapłacimy za roaming prowadząc rozmowy zagranicą. Wystarczy smartphone i zasięg sieci Wi-Fi lub 3G, by połączyć swobodę telefonu komórkowego z oszczędnościami telefonii stacjonarnej.

Dzięki temu, że połączenia są rejestrowane możemy także sprawdzić, kto i kiedy dzwonił na nasz numer stacjonarny. Aplikacja umożliwia korzystanie ze swoich kontaktów zapisanych w telefonie komórkowym i uruchomienie UPC Phone nawet na 3 urządzeniach w tym samym czasie (z możliwością łączenia się miedzy nimi bez kosztów).

Z komórki da się przy tym korzystać nawet bez karty SIM (Wi-Fi) lub gdy na koncie przedpłaconym skończą się środki. Znika również potrzeba posiadania stacjonarnego aparatu w domu - zawsze będziemy mieli go w kieszeni.

UPC Phone dostępny jest do pobrania w Google Play i App Store.

Źródło tekstu: UPC

Komentarze
Zaloguj się
22. ~Sympatyczna
0

2013-12-11 09:58:14

Każdy nowoczesny aparat komórkowy ma klienta voip gdzie można podłączyć każdego operatora voip, który udostępnia dane potrzebne do logowania, to jest domena, adres proxy, nazwa i hasło użytkownika. I nie trzeba płacić 35 zł abonamentu za korzystanie ze "specjalnej" aplikacji i połączenia po 32gr w UPC. Wystarczy kilka złotych miesięcznie za numer w sieciach: Freeconet, extravoip, haloip, supervoip, można mieć nawet numer angielski w halopolska. Połączenia stacjonarne w tych sieciach kosztują 3-6gr komórkowe 15-25gr a zagraniczne 20-50gr Można też skorzystać z aplikacji zewnętrznej np. zoiper i podłączyć dwie sieci np. numer polski i angielski równocześnie.

Odpowiedz

21. ~kid
0

2013-02-28 16:41:41

mimodarmowych minut w upc do play trzeba normalnie zaplacic , i ta oto radosna nowina aplikacja robi sie dla mnie bez uzyteczna

Odpowiedz

20. ~thor
0

2012-12-05 19:28:28

Też jestem zadowolony i nie wyobrażam sobie już dzwonienia nie przez tą aplikację. Duża wygoda, znacznie taniej to wychodzi i bardzo mi pasuje, że rodzinnie się gada za darmo.

Odpowiedz

19. ~grzechu
0

2012-11-13 14:19:28

Bardzo fajna usługa, z dobrą jakością dźwięku i łatwością obsługi. Zainstalowałem aplikację na komórkę i teraz mam pełen luzik kosztowy, a że dużo podróżuję, to akurat mi to robi różnicę. Fajnie, że upc się ''otworzyło'' na świat ;)

Odpowiedz

18. mikkel
0

2012-10-11 10:53:34

Zainstalowałem na Vmware androida i upcphone jednak ta aplikacja potrzebuje połączenia przez wifi lub 3g a ja mam tylko przez Ethernet. Czy da się jakoś udostępnić internet tak aby android "myślał" że to przez np. wifi?

Odpowiedz

17. ~muddy
0

2012-10-11 08:58:41

Wiadomo, że nie wymyślili czegoś nowego, ale fajnie, że w końcu "uwolnili" infrastrukturę. Do tej pory telefon stacjonarny UPC mógł być tylko stacjonarny. Czekam jeszcze tylko na możliwość łączenia się z dowolnego klienta SIP.

Odpowiedz

16. ~hiq
0

2012-10-10 20:56:05

No to UPC robi nowosc z czegos co dawno jest juz standardem. W iFON od 6 lat uzywam voip za granica mobilnie jak jestem w UK

Odpowiedz

15. ~Aaaaa
0

2012-10-10 20:05:07

Też mi nowość...ja mam w komórce skonfigurowane konto freeconet z numerem stacjonarnym. Działa to na WiFi jak i 3G. Ameryki nie odkryli ale miło, że o klientach pomyśleli :-)

Odpowiedz

14. ~RobZa
0

2012-10-10 19:18:44

Skoro ta usługa mo obiżyć m/innymi koszta roamingu i być dostępna na całym świecie czemu dostępna jest jedynie w Polskim appstore? Co z klientami ktorzy mieszkali za granica kraju, wrocili do Polski ale zmiana appstore na krajowy jest nieoplacalna bo stracą wszystkie swoje aplikacje.

Odpowiedz

13. ~
0

2012-10-10 17:43:04

no chyba lekko przegieliscie (nie nalezy bezkrytycznie przepisywac materiałów prasowych form) z tym ''bez dodatkowych kosztów''. Koszty są jesli trzeba połaczyć sie PŁATNIE z siecią...

Odpowiedz

12. ~neron
-1

2012-10-10 17:19:25

Polakowi nigdy nie dogodzi. Zawsze tylko narzekanie, narzekanie, narzekanie. Mnie ta usługa bardzo się przyda.

Odpowiedz

11. ~
0

2012-10-10 17:15:58

Poza tym do dzwonienia jeszcze takie rozwiązanie ujdzie ale trzymanie telefonu w wifi lub 3G nadmiernie eksploatuje baterie

Odpowiedz

10. ~
0

2012-10-10 17:08:42

Ją bawiłem się w voip za granicą jeszcze na Nokii E51 jakieś 4 lata temu. Ale nowość :))

Odpowiedz

9. ~maly
0

2012-10-10 16:43:01

Ciekawe czy komuś będzie chciało się w to bawić

Odpowiedz

8. ~T
0

2012-10-10 16:29:13

Na Androidzie (od wersji 2.3.x chyba) jest to systemowo w standardzie.

Odpowiedz