DAJ CYNK

UPC: nowy serwis zarządzania kontem

20.03.2014

Dodane przez: SirmarK

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 4543

Ważne 3

0

UPC udostępniło nową wersję systemu Moje UPC, który umożliwia dostęp do wszystkich faktur oraz pozwala na zarządzanie posiadanymi usługami.

UPC udostępniło nową wersję systemu Moje UPC, który umożliwia dostęp do wszystkich faktur oraz pozwala na zarządzanie posiadanymi usługami.

Moje UPC to serwis pozwalający na dostęp w jednym miejscu do wszystkich dotychczasowych funkcjonalności Systemu Elektronicznej Faktury (ebok.upc.pl) oraz poprzedniej wersji Mojego UPC. Do najważniejszych z nich należą: możliwość przeglądania obecnych i poprzednich faktur, dostęp do zestawień połączeń telefonicznych, czy też informacja o zrealizowanych płatnościach.

Udostępnione zostały także nowe opcje, takie jak możliwość realizacji płatności za usługi UPC z poziomu Mojego UPC, zarządzanie Pakietem Bezpieczeństwa UPC oraz możliwość aktywacji usługi HBO GO. W obrębie platformy znajdą się również przygotowane dla klientów oferty, komunikaty z informacjami o nowościach oraz powiadomienia o trwających pracach technicznych.

Dla użytkowników poprzedniej wersji systemu sposób logowania się nie zmienia. Wystarczy więc użyć obecnej nazwy użytkownika i hasła.

Źródło tekstu: UPC

Tagi: e-faktura upc
Komentarze
Zaloguj się
11. ~Tomaszek
0

2014-03-21 10:59:36

Lepsze to niż było, ale i tak Wilga w sieci Aster była najlepsza

Odpowiedz

10. ~mert5
0

2014-03-20 19:01:24

o super. szkoda ze vectra takiego udogodnienia nie ma :P

Odpowiedz

9. ~ms
0

2014-03-20 17:41:25

Tylko dlaczego przy przekierowaniu do banku celem zapłaty pobierają 1 zł prowizji :-(

Odpowiedz

8. ~
-1

2014-03-20 17:23:37

Jak dla mnie to dziadowsko teraz działa. Fakt, że tylko faktury ściągam, ale zauważyłem na swojej maszynie spowolnienie w działano względem poprzedniej wersji. Teraz, żeby zobaczyć adresy do korespondencji czy jakieś dane to trzeba się rejestrować - to wymuszone wcześniej nie trzeba było więc jakie to ulepszenie jak jeszcze rejestrować się trzeba - przecie i tak wszystkie dane mają a tu dodatkowej roboty dodają jakby człowiek nie miał co robić tylko siedzieć i wszędzie się rejestrować i milion haseł w pamięci. Moim subiektywnym zdaniem jest teraz wszystko mniej przejrzyste choć oczywiście kwestia przyzwyczajenia (psychologi postrzegania) tez odgrywa dużą rolę. Mi osobiście się nie podoba.

Odpowiedz

7. ~V1
0

2014-03-20 16:09:06

Naprawdę fajnie to działa :) a do tego usługa horizont phone app to naprawdę ciekawa propozycja

Odpowiedz

6. ~rough
0

2014-03-20 15:01:11

@4 - hmmm ciekawe czy faktycznie już w czerwcu wejdzie, śmiem wątpić. Jak będzie kosztowało 30-40zł to spoko, jakoś to przełknę ;)

Odpowiedz

5. ~rough
-1

2014-03-20 14:59:21

@2 - ja wiem że Polska to taka europejska Afryka, u nas zawsze wszystko jest jako ostatnie... ITunes, Google Play Store, Amazon, Netflix... wszędzie w Europie dostępne, a w czarnej dziurze (zwanej przez największego nieudacznika Polski "zieloną wyspą") mooooże kiedyś. Nie musisz mi przypominać gdzie żyję - w dziczy...

Odpowiedz

4. ~adam22
0

2014-03-20 14:33:24

Horizon ma wejść w Polsce w czerwcu, ale patrząc na zagraniczne strony upc widać że nie będzie tanio. Na początku pewnie 10E czyli 40zł trzeba będzie dopłacić.

Odpowiedz

3. ~Templariusz
0

2014-03-20 13:58:31

Kto ma niech opowiada czy fajne :D

Odpowiedz

2. ~Tomecek
2

2014-03-20 13:53:14

Horizon ma bardzo duże problemy w Holandii. Ludzie są niezadowoleni z ogromnej ilości bugów i ciągle reklamują tę usługę. Z tego co mi wiadomo, to w Polsce będzie to wprowadzone dopiero wtedy, gdy będzie to działać idealnie w Holandii.

Odpowiedz

1. ~rough
-1

2014-03-20 13:16:02

A gdzie Horizon TV??? UPC Polska, do roboty!

Odpowiedz