DAJ CYNK

UPC - nowa promocja i kampania reklamowa

05.01.2016

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 3875

Ważne 2

3

UPC Polska rusza z nową odsłoną kampanii, wykorzystującej format MegaRodzinki. Promuje ona ofertę dla nowych klientów, z ceną niższą o połowę nawet przez trzy miesiące.

UPC Polska rusza z nową odsłoną kampanii, wykorzystującej format MegaRodzinki. Promuje ona ofertę dla nowych klientów, z ceną niższą o połowę nawet przez trzy miesiące.

W najnowszej reklamie aktorka Sylwia Gliwa, wcielająca się w rolę MegaMamy, promuje 50% upust na wszystkie usługi UPC dla nowych klientów. Wszyscy nowi klienci otrzymają usługi w promocji, która pozwala na korzystanie z nich nawet przez trzy miesiące w cenie niższej o 50%. Klient otrzyma zniżkę niezależnie od tego czy wybiera jedną usługę, dwie lub więcej.

Źródło tekstu: UPC

Komentarze
Zaloguj się
24. ~Kinga
0

2016-01-07 09:39:39

Ja wole nowoczesne kampanie reklamowe do promocji

Odpowiedz

23. ~
0

2016-01-06 14:05:10

Warszawa, Białystok, Wrocław, Lublin, Białystok, teraz Łódź- niemal całe zrobione już w FTTH. Wiem, bo uczestniczę w tym olbrzymim projekcie.

Odpowiedz

22. ~
0

2016-01-06 11:06:41

21, możesz podać te ceny. Spotkałem sie z propozycjami 69zl za tv, net 100Mbps, tel stać bez limitu i 2-6mcy bez opłat, umowa 24mce. Jezeli ktos ma komórkę w Orange to zyskuje rabaty np. przy przedłużeniu. IMHO nie jest to zła oferta

Odpowiedz

21. maniek
1

2016-01-06 10:02:34

U mnie orange położyło światłowody ale ceny jakie dali skutecznie odstraszają. Dziwna polityka, zrobić bo dotacja z ue i tyle. Skoro już położyli to warto by ktoś z tego skorzystał

Odpowiedz

20. ~
-1

2016-01-06 08:52:08

18, widac z ciebie taki znawca tematów telekomunikacji ze pojecia nie masz jak i gdzie Orange buduje ftth. Myslales ze w ciagu roku wybudują tysiące km światłowodów w każdym bloku w kraju. Gratuluje znajomości tematu :D Pojecia nie masz jak wygląda taki proces inwestycyjny.Wcale nie dziwie sie ze nie rozbudowywali wczesniej własnej infrastruktury miedzianej, bo kto chciałby to robić mając jednocześnie obowiązek udostępniania jej innym operatorom. Przeskoczyli pewien etap i weszli w ftth i bardzo dobry ruch.Nie twierdze ze upc jest zle ale konkurencja w postaci ftth Orange na pewno poprawi konkurencyjność ofert, co juz obserwujemy.

Odpowiedz

19. ~
-1

2016-01-06 08:34:11

18, a czy ja twierdziłem ze u ciebie na osiedlu czy nawet w mieście jest? Czytaj ze zrozumieniem jezeli odnosisz sie do moich wypowiedzi. Napisałem, ze obecna promocja upc wynikać moze z oferty ftth Orange, ktora jest konkurencyjna bardzo wobec Orange. Na tyle konkurencyjna, ze nie tylko nowi abonenci sie zastanawiają ale takze tak jak ja przy przedłużeniu umowy. Doskonale w upc wiedza jaka jest oferta Orange i gdzie jest dostępna i stąd tez do tej pory niedostępne oferty jak WRU XX staja sie dostępne. 35zl za tv, net i telefon- wczesniej nie bylo mowy zeby cos takiej proponowali a teraz coraz częściej proponują. Konkurencja Orange robi swoje.

Odpowiedz

18. jedrek
1

2016-01-06 01:07:21

@9 jedna jaskółka wiosny nie czyni. UPC gdy ogłasza nową ofertę na neta w reklamie tv to bez łaski na 90% infrastruktury oferta osiągalna. A orange? 40 bloków osiedle i w żadnym twojego wypasionego orange ftth nie ma. Dziady! Nawet VDSL tylko kilka bloków ma raptem na tym osiedlu. Wymieniam pierwsze z brzegu - patrząc na wypasioną gimbazową mapę zasięgu orange - duże osiedla Krakowa: Prądnik Biały, Azory, Ruczaj, Podwawelskie, Oświecenia, Prokocim - nikt tu nie słyszał o "wypasionej" orange światłowodowej. Na kilkadziesiąt osiedli Nowej Huty raptem na kilku z nich dostępne jest po kilka bloków z ftth - kosmos!I tak jest w każdym mieście, burza w szklance wody.

Odpowiedz

17. ~Punk
-1

2016-01-06 01:02:29

Ja tam zamiast UPC czy Orange wybrałem Plus`a i jego wszystkie oferty plus TV od Polsatu i też wychodzę lepiej.Skoro UPC tylko w miastach to trzeba sobie jakoś radzić.

Odpowiedz

16. ~DLA WAWY
0

2016-01-05 23:28:16

Vectra 120zł (Canal+8, platyna, sportnaOstro, internet100), + ew. hbo 25zł (cena u przedstawicieli)netia 100zł (canal+8, filmy, sport(w tym eleven), internet100 + hbo 20zł + pozostale kanaly 30 złw upc to samo za ok 200zł(select(50zł)+max(13zł), canal+8(70zł), HBO(30zł) internet120 (60-zł) (cena cennikowa, u przedstawicieli taniej 20/30 zł)

Odpowiedz

15. ~OKRESOWE PROMOCJE
1

2016-01-05 23:19:24

OKRESOWYMI PROMOCJAMI NIE MA CO SOBIE GŁOWY ZAPRZĄTAĆ ALBO DAJĄ ZNIŻKĘ NA CAŁY OKRES UMOWY ALBO NARA! (NIE KONIECZNIE 50%), NIE BĘDZIE NP. 10%U WSZYSTKICH OPERATORÓW TO SAMO JAKIES PROMOCJE NA 3 MSC (CZY NA TO SIĘ KTOŚ JESZCZE ŁAPIE)

Odpowiedz

14. ~
-2

2016-01-05 22:18:39

9, akurat wiem o czym piszę ponieważ mam możliwość wyboru między ftth a upc i upc wcale lepiej nie wypada.

Odpowiedz

13. ~
-1

2016-01-05 22:15:24

Macałbym te cyce całe noce i dnie

Odpowiedz

12. ~
0

2016-01-05 21:23:25

@11 nie, umowy były na 36 miesięcy a 1/3 okresu umowy czyli 12 miesięcy dawali po 1zł miesięcznie. Poza tym u przedstawicieli handlowych można mieć taniej bez tej obniżki.

Odpowiedz

11. ~ja
1

2016-01-05 21:18:51

@10 z 1mbit/s ? :D

Odpowiedz

10. ~
0

2016-01-05 21:15:05

Gdzie te czasy gdy np. neostrada była w promo po 1zł przez 12 miesięcy.

Odpowiedz