DAJ CYNK

UPC: Nowa oferta dla firm z gwarancją

09.03.2015

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 2725

Ważne 0

0

UPC Biznes zaoferował nowe pakiety usług z Gwarancją SLA. Dzięki niej, każdy klient biznesowy ma pewność przywrócenia działania usług w czasie nie dłuższym niż 12 godzin.

UPC Biznes zaoferował nowe pakiety usług z Gwarancją SLA. Dzięki niej, każdy klient biznesowy ma pewność przywrócenia działania usług w czasie nie dłuższym niż 12 godzin.

Nowe pakiety UPC Biznes to 15 opcji złożonych z dwóch lub trzech usług: Internetu, telewizji cyfrowej i telefonu (jednej lub dwóch linii telefonicznych). Ich ceny startują od 90 zł, a prędkości internetowe od 30 Mb/s aż do 300/30 Mb/s. W skład każdego z pakietów wchodzi Wi-Fi UPC. Pakiety o prędkościach zaczynających się od 80/10 Mb/s (od 95 zł netto) dodatkowo zawierają Pakiet Bezpieczeństwa UPC, a te od 150/20 Mb/s (od 125 zł netto) także Gwarancję SLA.

Klienci, którzy oczekują więcej, mogą wzbogacać wybrany przez siebie pakiet np. o wyższe prędkości internetowe, większe pakiety minut, dodatkową linię telefoniczną, jak również większą liczbę kanałów telewizyjnych.

Źródło tekstu: UPC

Tagi: UPC Biznes
Komentarze
Zaloguj się
13. ~Neomaniak
0

2015-07-09 07:51:04

CYT:[...~janko : ...Mam upc 60Mb/s za 45zl i ta predkosc jest awarie rzadko..] Masz UPC i dlatego ten komentarz piszesz z darmowego internetu od aero2 ?

Odpowiedz

12. ~janko
0

2015-03-10 08:56:13

Mam upc 60Mb/s za 45zl i ta predkosc jest awarie rzadko

Odpowiedz

11. ~inea
0

2015-03-10 08:27:51

Patrząc na prędkość upload czas rozstać się z inea

Odpowiedz

10. ~eg777
0

2015-03-10 07:26:10

Z tytułu wynika, że jak firmy są z gwarancją, to jest dla nich nowa oferta. Pewnie jak te firmy gwarancji nie mają - nici z oferty :)

Odpowiedz

9. jedrek
0

2015-03-09 22:31:51

Dla prywatnych w upc poproszę podobną ofertę do tej

Odpowiedz

8. ~3rr
0

2015-03-09 22:30:56

@7 nie do końca obojętne. 3925 nie pracuje w trybie Bridge z zalozenia dzięki czemu masz podwójnego NATa. Wtedy, aby mieć Bridge musisz zapłacić za stałe IP. Cena usługi robi się z kosmosu. A mi IP od 8 lat zmieniło się tylko raz w dhcp - po wymianie modemu. Przepłacać za stały nie ma sensu.

Odpowiedz

7. ~
0

2015-03-09 21:21:19

Ja mam od nich epc3925 i hula jak trzeba.Mogą se robić z nim co chcą na wyjściu i tak mam mieć stały IP wiec mi to obojętne.Jak odpalą te dzidowską usługę wifree i zacznie mi net źle działać to wtedy po zakończeniu umowy po prostu przejdę do innego dostawcy :) Wszakże nic mnie tam nie trzyma a już na pewno nie marka.

Odpowiedz

6. ~Tomecek
0

2015-03-09 19:17:54

@5 Planują to zrobić i nie każdemu się to podoba. Jakiś czas temu jedyne modemy w ofercie UPC: Cisco EPC 3208 i 3212 trafiły na listę sprzętu, którego nie trzeba zwracać po zakończeniu umowy. Oznacza to, że nie będą już dostępne w ofercie UPC i nawet klienci biznesowi będą mieć modemo-routery z opcją WiFree.

Odpowiedz

5. ~
0

2015-03-09 18:41:09

@1,2,3 Ja od siebie dodam, że dla przedłużających umowę w biznesie dają za darmo stałe IP a przynajmniej mi tak dali. Na razie net od nich od ponad roku hula wyśmienicie bez żadnych tam LSA i innych dupereli. Ale mogliby w końcu doprowadzić do porządku UPC WiFRee i w końcu odpalić to dziadostwo dla klientów byznesowych :P

Odpowiedz

4. ~Tadeusz Lolecki
0

2015-03-09 18:15:37

a ipv6? daja czy jeszcze o tej technologii nie slyszeli i trzeba sobie tunele (10Mbit/s) do HE robic?

Odpowiedz

3. ~max
0

2015-03-09 18:06:03

@1z strony UPC:Stały adres IP 4 adresy IP (1 do dowolnego użytku) 16złStały adres IP-5 8 adresów IP (5 do dowolnego użytku) 48zł

Odpowiedz

2. LuiN
0

2015-03-09 17:59:16

1, tolep, od 16 zł netto. Więcej tutaj:

Odpowiedz

1. tolep
0

2015-03-09 17:53:18

Stały zewnętrzny IP?

Odpowiedz