DAJ CYNK

UPC: Internet 250 Mb/s teraz również w Zakopanem

28.11.2013

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 4565

Ważne 3

2

Od dziś mieszkańcy Zakopanego zyskują dostęp do najszybszego Internetu UPC o prędkości pobierania 250 Mb/s i wysyłania 20 Mb/s. Na długie zimowe wieczory UPC zaoferuje im także dostęp do Telewizji Cyfrowej z ponad 180 kanałami, w tym 44 w jakości HD, i ponad 5000 programów dostępnych "na żądanie"

Od dziś mieszkańcy Zakopanego zyskują dostęp do najszybszego Internetu UPC o prędkości pobierania 250 Mb/s i wysyłania 20 Mb/s. Na długie zimowe wieczory UPC zaoferuje im także dostęp do Telewizji Cyfrowej z ponad 180 kanałami, w tym 44 w jakości HD i ponad 5000 programów dostępnych "na żądanie".

Mieszkańcy Zakopanego zyskali dostęp do najszybszych przepustowości internetowych oferowanych na polskim rynku. Do dyspozycji mają Internet o prędkościach 10 Mb/s, 60 Mb/s, 120 Mb/s oraz 250 Mb/s. Prędkości te udostępniane są przez całą dobę, bez rozróżnienia szybkości transferu na dzień i noc.

W najbliższych tygodniach UPC zaproponuje mieszkańcom Zakopanego również usługę telefoniczną.

Źródło tekstu: UPC

Tagi: upc
Komentarze
Zaloguj się
31. Marcoo
0

2013-12-01 22:17:28

Mam internet na poziomie 50Mbit/s w UPC i jest to zdecydowanie wystarczająca prędkość a dodam, że sporo pobieram z internetu , nie wiem po co komu jeszcze większa prędkość przecież film w minutę czy 30 sekund to już praktycznie "od zaraz" a po co płacić więcej za internet ? chyba , że ktoś lubi się chwalić cyferkami :) Zamiast zwiększać prędkości download powinni podnieść upload i wyrównać trochę prędkości w różnych miastach bo u niektórych prędkość 10 Mb/s to maksimum a inni już mają 250 Mb/s

Odpowiedz

30. ~Adam11
0

2013-11-29 23:53:46

Mam w upc 250 Mbit i to jest mój wynik robiony speedtestem: speedtest.net/result/3134067732.png Jesli chodzi o Zakopane to niestety jeżdżą tam przede wszystkim cienkie bolki. Ludzie z kasą jeżdżą do Austrii w Alpy.

Odpowiedz

29. ~cfr
0

2013-11-29 12:30:38

o w zakopcu idealnie;D w koncu tyle tam turystów.. ze w tych pensjonatach fajnie by było miec stały net.. bo co wyjezdzam to nic nie ma.

Odpowiedz

28. ~Don Pedro
0

2013-11-29 12:20:11

Mam w UPC łącze 120 Mb/s i prawda jest taka że 80-90% ruchu jest na poziomie do 50-60 Mb/s. Wyjątkowo zdarza się ściągnąć coś z prędkością ponad 100 Mb/s. Średnio może uzyskuję jakieś 30 Mb/s.

Odpowiedz

27. ~
0

2013-11-29 07:52:47

@25 lepiej mic 40 zl co miesiac w kiesz&ni wiecej

Odpowiedz

26. ~tata
0

2013-11-29 07:04:15

Gracze mysla ze internet jest tylko dla nich.

Odpowiedz

25. ~ćwiklak
0

2013-11-29 03:22:07

@8 - gościu pomyśl trochę, to nie boli! lepiej czekać godzinę aż się gra ściągnie, czy 5 godzin?

Odpowiedz

24. ~gosciuuu
0

2013-11-29 01:32:26

nie mam *

Odpowiedz

23. ~gosciuuu
0

2013-11-29 01:31:48

Zakopane takie zadupie? no bez jaj :(( ja nawet 10mb

Odpowiedz

22. ~waclaw
0

2013-11-28 23:20:11

Tyle, że to błedne informowanie bo to nie jest jednen z najszybszych, najszybsze maja 1Gbps ;) min. Można takie łącza zakupić w Warszawie, w standardzie na nowych blokowiskach. Więc 250Mbps daleko do 1Gbps i do szybkości

Odpowiedz

21. ~
0

2013-11-28 22:23:03

@20 - wiesz, pretensje to raczej nie do Telepolis, a do innych operatorów, czy też raczej ich biur prasowych... Telepolis nie ma obowiązku publikować wszystkiego co dostanie, ale jak jest "wolniejszy" dzień to dadzą i taki "pierd". Widać UPC dba o informowanie nawet o takich małych wydarzeniach.

Odpowiedz

20. ViNYL
0

2013-11-28 21:58:36

Hmm, teraz o każdej wsi w zasięgu UPC będziecie pisać w osobnym newsie?

Odpowiedz

0

2013-11-28 21:47:57

I tak 90% siedzi na ofertach 30-60 Mbps, bo najbardziej to się kalkuluje. Te zawrotne prędkości to marketing, korzysta z tego może z 2% klientów.

Odpowiedz