DAJ CYNK

UPC dla biznesu przyspiesza do 180 Mb/s

11.02.2013

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 2652

Ważne 1

0

Od 11. lutego UPC w ofercie dla biznesu udostępnia łąsze szerokopasmowe o prędkości pobierania danych do 180 Mb/s przez całą dobę. Przyspieszają także pozostałe produkty internetowe dla firm, które wraz z telewizją i telefonem będą oferowane w nowych promocyjnych Wyjątkowych pakietach biznesowych.

Od 11. lutego UPC w ofercie dla biznesu udostępnia łąsze szerokopasmowe o prędkości pobierania danych do 180 Mb/s przez całą dobę. Przyspieszają także pozostałe produkty internetowe dla firm, które wraz z telewizją i telefonem będą oferowane w nowych promocyjnych Wyjątkowych pakietach biznesowych.

UPC Biznes oferuje w tym momencie Internet o prędkościach: 40 Mb/s, 60 Mb/s, 80Mb/s, 150 Mb/s oraz 180 Mb/s. Znajdują się one w 8 promocyjnych pakietach - dwóch lub trzech usług: Internetu i telewizji cyfrowej (113 kanałów, w tym 21 HD), Internetu i telefonu oraz Internetu, telewizji cyfrowej i telefonu. W promocyjnej ofercie pakietowej zapewnione są w standardzie 2 linie telefoniczne w cenie jednej opłaty abonamentowej wraz z nielimitowanymi, bezpłatnymi połączeniami do innych abonentów UPC oraz 3 pierwsze miesiące abonamentu telefonicznego za 1 zł netto, jeśli klient przeniesie numer do UPC.

Dodatkowo, w ramach pakietów 3 usług klienci otrzymają bezpłatnie bezprzewodowy dostęp do Internetu oraz licencję na kompleksowe rozwiązanie on-line - Microsoft Office 365. Każdy z pakietów 2 usług wyposażony jest w pojemny wirtualny dysk zewnętrzny oraz Pakiet Bezpieczeństwa zabezpieczający komputer przez wirusami.

Firmom o zróżnicowanych potrzebach operator oferuje teraz możliwość wzbogacenia każdego z pakietów opcje dodatkowe:

  • wyższą prędkość internetową w cenie 20 zł,
  • więcej minut w abonamencie w cenie 30 zł,
  • możliwość korzystania z Pakietu Pub&Lobby oferującego 43 kanały do publicznej emisji w restauracjach hotelowych, lobby i recepcjach w cenie 40 zł lub Pakiet Max Extra HD (151 kanałów w tym 28 HD) w cenie 20 zł.

Dodatkowo dostępne są pakiety minut na połączenia stacjonarne, komórkowe i zagranicę (do 44 państw, w tym także USA, Chin i Tajlandii) oraz taryfa Multilinia, dzięki której, wszystkie linie telefoniczne w firmie mogą wykorzystywać minuty ze wspólnego pakietu minut. UPC dla biznesu oferuje także pakiety telewizyjne, w tym dedykowane rozwiązania dla hoteli. W UPC Biznes klient ma dodatkowo możliwość negocjowania cen i warunków współpracy w przypadku niestandardowych potrzeb.

Więcej informacji na stronie biznes.upc.pl.

Źródło tekstu: UPC

Tagi: upc
Komentarze
Zaloguj się
16. ~W4Ready
0

2013-02-13 10:57:14

UPC abonentom indywidualnym wciska router Thomson z m.in. bardzo słabym radiem i niemożnością przełączenia w tryb bridge (wyłączenie NATu), dlatego bardziej wymagający klienci żądają zwykłego modemu i podłączają do niego prywatny router...

Odpowiedz

15. ~
0

2013-02-12 16:55:15

Wystarczy kilka komputerów w domu, skype w hd i 10mbit z marnym uploadem nie wystarcza. Zresztą kablówki szybkie prędkości oferują za psie pieniądze. Multimedia 60mb 59zł, 120mbit 79zł. Sam mam 60 i jak tylko pojawi się opcja 120 to w nią wskakuje speedtest.net/result/2503881346.png

Odpowiedz

14. thonka
0

2013-02-12 16:21:02

@3 czemu odrazu mieszkancy wsi? to ze masz szybki Internet robi z Ciebie miastowego, gdy i tak widac slome w butach? mieszkam w duzym miescie, na co dzien mam 6mbit od lokalnego operatora i od czasu do czasu uzywam 25-30mbit z UPC. po za szybszy sciaganiem czegokolwiek (o ile serwer wyrabia, bo jak sie trafi taki z ograniczeniem do 300kbit/s to i 1gbit nie pomoze) naprawde nie czuc roznicy. no chyba, ze Ty widzisz, ze Onet Ci sie laduje o tysieczna sekundy szybciej... roznice z pewnoscia widza ci, ktorzy nonstop ogladaja YT w 1080p (IMHO masochizm z ich kompresja), albo sciaga piraty BD 1:1 po 30-40GB wtedy fakt - nawet 150mbit (19MB/s) moze byc malo. dla przecietnego szaraka, ktory nie zajmuje sie nalogowo backupem Internetu 10mbit to predkosc wystarczajaca.

Odpowiedz

13. ~luke skałokier
0

2013-02-12 16:05:18

@1 Jeśli ktoś ma router 100mbit to chyba jest świadom, że jego prędkość internetu nie zostana podana na końcówkę. Tak samo można płakać, że ktoś używa 802.11b mając łącze 1Gbit. Inwestycje w sprzęt zawsze wymagają pewnych wydatków. Zresztą jak wiadomo UPC daje teraz za free dla indywidualnych router z 1Gbitowym switchem. W firmach się raczej dawanie modemu nie sprawdza, chyba że mówimy o Pani Krysi co podłącza sobie neta w kiosku. W firmie taki router dla indywidualnych jedynie ogranicza.

Odpowiedz

12. ~ak
0

2013-02-12 13:29:15

@10. Ja mam 120/10 i upload osiąga spokojnie te 10.

Odpowiedz

11. ~
0

2013-02-12 10:44:20

~rudy najszybsza opcja to 180/10, oczywiście to oferta standardowa ogolnie jest mozliwosc kupienia nawet laczy 1 gbit

Odpowiedz

10. ~rudy
0

2013-02-12 10:12:18

jaki jest upload w takich pakietach, to coraz mocniej zaczyna interesować firmy i nie tylko... przez chmurkowa rewolucje wolalbym przejsc z pakietem 25/25, to powinna byc przyszlosc a nie 180/2...

Odpowiedz

0

2013-02-12 08:43:54

@1 to typowy ignorant, wypowiada sie o czyms bez znajomosci zagadnienia, w wyzszych opcjach (25mbit i wyzszych) dostaje sie routery cisco lub thomson ktore zapewniaja kompatybilnosc z wszystkimi predkosciami dostepnymi u operatora i sa one DARMOWE, oczywiscie jesli ktos jest uparty to moze dostac zwykly gigabitowy modem i kupic modem z gigabit wan a ceny takiego sprzetu zaczynaja sie od 180 zl czy to drogo watpie, Wiadomo jak rodzice ci dawaja 20 zl kieszonkowego no to faktycznie drogi to sprzet, dziwny kraj...

Odpowiedz

8. ~
0

2013-02-11 23:27:18

Ja mam tyle w darmowym internecie od Aero2, wystarczy troche przy ruderku pomajdrować.

Odpowiedz

7. ~ak
0

2013-02-11 23:19:12

@1 Dokładnie tak jak napisał pan powyżej, UPC daje router, który ogarnia te prędkości... Gigabit lan jest teraz standardem w każdym komputerze, tak samo jak wifi 801.22n w laptopach... Jeżeli u kogoś nie ma możliwości założenia takiego internetu, to jest mi smutno, ale nie wmówi mi, że 10 mbps mi wystarczy... Odkąd mam 120z UPC, nie wyobrażam sobie korzystać na codzień z internetu wolniejszego niż grube kilkadziesiąt mbps...

Odpowiedz

6. Barton
0

2013-02-11 23:02:50

@1. UPC daje własne terminale, z gigabitowym LANem i 300-megabitowym WANem, obsługiwanym na pasmach 2.4 lub 5 GHz. Przynajmniej w ofercie konsumenckiej, ale rozumiem że takich odbiorców masz na myśli mowiąc o TPLinkach za 100zł.

Odpowiedz

5. ~W4Ready
0

2013-02-11 21:27:51

@1: Najtańszy router z gigabitowym switchem i sprzętowym NAT (do 800Mb/s) TL-WDR3600 kosztuje ok. 200-250zł.

Odpowiedz

4. ~W4Ready
0

2013-02-11 21:18:29

Prawda jest taka, że u mnie dostępne jest 150Mb/s. Mam 25, na które zostałem "siłą" zmigrowany (miałem do wyboru akceptację warunków, lub rezygnację z usług). Wywalczyłem jedynie abonament taki sam jak za 10Mb/s (miało być +5zł/mies). Do dziś uważam, że 10Mb/s mi wystarczało. I widzę, że po tym jak zmigrowali wszystkich z "5" i "10" na "25" to łącze jest mniej stabilne.

Odpowiedz