DAJ CYNK

UPC Biznes: Wysyłanie danych do 20 Mb/s

23.10.2013

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 4288

Ważne 3

0

UPC Biznes od dziś oferuje nowe pakiety usług dla segmentu Małych Firm. Zestawienie szybkiego downloadu do 180 Mb/s z uploadem do 20 Mb/s zapewnić ma każdej firmie jeszcze szybszą komunikację.

UPC Biznes od dziś oferuje nowe pakiety usług dla segmentu Małych Firm. Zestawienie szybkiego downloadu do 180 Mb/s z uploadem do 20 Mb/s zapewnić ma każdej firmie jeszcze szybszą komunikację.

Nowe prędkości wysyłania w ofercie internetu UPC Biznes to do 10 Mb/s dla usług Biznes Internet 40 i Biznes Internet 80 oraz do 20 Mb/s dla usług Biznes Internet 150 i Biznes Internet 180.

Nowe usługi internetowe stanowią integralną część każdego z 7 nowych pakietów UPC Biznes złożonych z dwóch lub trzech usług: Internetu, telefonu i telewizji cyfrowej. W standardzie każdego pakietu znajdują się teraz 2 linie telefoniczne w cenie jednej opłaty abonamentowej wraz z nielimitowanymi, bezpłatnymi połączeniami do innych abonentów sieci UPC.

Zawierają one także nawet do 6000 minut w abonamencie do wykorzystania nie tylko w ramach 41 krajów Europy i świata (w tym m.in. do USA, Kanady, Australii, Japonii, Wielkiej Brytanii, Irlandii czy Niemiec), ale także na połączenia do największych sieci komórkowych w Polsce. Dodatkowo, w ramach pakietów usług klienci otrzymają bezpłatnie Wi-Fi, jedną licencję na Microsoft Office 365 oraz Pakiet Bezpieczeństwa zabezpieczający komputer przez wirusami.

UPC Biznes daje swoim klientom możliwość sprawdzenia produktów w codziennej pracy. Gwarantuje satysfakcję lub możliwość rozwiązania umowy w ciągu 2 miesięcy, bez konieczności zwrotu rabatów. Dzięki temu klient ma możliwość zweryfikowania obietnicy złożonej przez firmę, w tym niezawodności i wysokich parametrów produktów.

Źródło tekstu: UPC

Tagi: upc
Komentarze
Zaloguj się
21. ~bolo
0

2013-10-25 21:02:39

taa, upc obiecuje 250 mbs down albo 20 mbs up a tymczasem u mnie padł biling i od 3 tyg nie wiem jakie są u mnie nalczenia za rozmowy telefoniczne. na skargę odpisali, że rzeczywiście jest taka usterka i że przepraszają i koniec ani kiedy usuną ani co za to dadzą żeby obłaskawić klienta, kiedyś byłem z upc naprawdę zadowolony ale teraz jest coraz gorzej

Odpowiedz

20. ~vv
0

2013-10-24 18:03:48

pakiet wysylkowy jak najbardziej. ogolem troche dzieje w tym upc moze czas najwyzszy sie do nich przeniesc. bo internet chyba maja calkiem niezly jak n rynek. bo moj to wolno chodzi nie raz i sie zrywa

Odpowiedz

19. szejkeR
0

2013-10-24 09:23:39

A ja mam łącze symetryczne 300 Mb/s za 48,6 zł miesięcznie...

Odpowiedz

18. ~drako
0

2013-10-24 08:44:56

@16 Zamawiając usługę i dobierając static IP to kosztuje + 10zł. Jeżeli masz już usługi upc i chcesz osobno dokupić samego static IP kosztuje: 1-ip 20zł, 5-ip 60zł Tak jest revdns

Odpowiedz

17. ~jędrek
0

2013-10-24 08:07:48

@5 przecież est oferta dla indywidualnych od wielu tygodni 250Mb down/20Mb up za 85zł

Odpowiedz

16. ~...
0

2013-10-23 18:55:16

Stałe IP, czy zmienne? No i jeśli stałe, to można revdns sobie konfigurować? Skoro dla biznesu, to powinno to być oczywistością, aczkolwiek oferta w PL, więc nie jest to takie pewne ;)

Odpowiedz

15. Precelos
0

2013-10-23 17:06:59

firm jest wiele o home.pl nie myslalem nawet, dla firm nie zawsze najwazniejsza jest cena ale tez m.in czasy dostepu. Po drugie wazne tez sa parametry serwerow przy wyzszych wymaganiach ceny beda podobne. Oczywiscie zachodnie dc nie sa gorsze jakosciowa sa takie same.Ale to juz inny temat. A czemu upload jest duzo nizszy niz dl? proste chodzi o koszty, isp nie zawsze wykupuja symetryki bo one sa duzo drozsze. btw duzo taniej jest np w japonni za ok 160 zl w przeliczeniu na zlotowki mozna sobie wziasc lacze 2/1Gbit.

Odpowiedz

14. thonka
0

2013-10-23 16:35:33

@4 pakiet na jednego użytkownika Office 365 small business premium (nie ma niższego pakietu dla biznesu) kosztuje 125 euro netto przy płatności z góry za rok... Chyba, że tu dają wersję dla użytkowników domowych co byłoby kuriozalne...

Odpowiedz

13. ~
0

2013-10-23 16:20:57

@12 To jeszcze ktokolwiek kupuje dedyki w home.pl ? :D jak ovh ma swoje nitki i w tpixie i plixie a leaseweb w plixie?

Odpowiedz

12. Precelos
0

2013-10-23 16:09:32

@10 ale my mowimy o DC w Polsce, dedyki zaczynaja sie zazwyczaj od kwoty 300-400 zl netto za lacze 100mbit

Odpowiedz

11. ~Nowa Jednostka Chorobowa w Psyc
0

2013-10-23 15:32:04

2: bo maja ten upstream na cale osiedle domkow lub kilka blokow. taka technologia. teraz w zaleznosci od tego ile w jakims rejonie sprzedadza, to tak to potem dziala. w firmie (osiedle domkow) mamy biznes 80/8 i upstream nigdy nie przekroczyl 4Mbit/s. Prawie centrum Gdyni.

Odpowiedz

10. ~
0

2013-10-23 15:26:48

@9 Sprawdź ceny w leaseweb czy ovh zanim zabierzesz głos.

Odpowiedz

9. ~mack
0

2013-10-23 15:21:33

@8 ceny dedykowanych serwerow grosze? zabawne.

Odpowiedz

8. ~
0

2013-10-23 15:09:41

@7 Serwery kosztują grosze na o wiele szybszych łączach, wątpie aby o to chodziło.

Odpowiedz

0

2013-10-23 15:06:14

Do 2. Może dlatego żeby sobie nie stawiać serwerów na takich łączach ;-)

Odpowiedz