DAJ CYNK

Tydzień darmowego rozmawiania za zgody marketingowe w Orange i nju mobile

10.03.2017

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 209

Ważne 5

9

Sieć Orange wprowadziła do ofert na kartę nowy pakiet - Bonus za zgody. Po wyrażeniu zgód marketingowych, przez tydzień możemy rozmawiać bez limitu.Sieć Orange wprowadziła do ofert na kartę nowy pakiet - Bonus za zgody. Po wyrażeniu zgód marketingowych, przez tydzień możemy rozmawiać bez limitu.

Nie chodzi tu rzecz jasna o nielimitowane połączenia od telemarketerów, lecz o nielimitowane połączenia wychodzące do polskich sieci komórkowych i stacjonarnych. Bonus aktywować można wysyłając SMS o treści TAK na bezpłatny numer 80290.

Zanim ktoś zacznie rozmyślać nad darmowymi połączeniami przez cały miesiąc po aktywowaniu 4 darmowych starterów, niech lepiej zajrzy do regulaminu. Do bonusu uprawnieni są wszyscy abonenci, którzy od momentu aktywacji karty zasilili Konto Główne numeru na sumę minimum 10 zł.

Orange potwierdza aktywację nielimitowanych rozmów SMS-em. Warto jeszcze dodać o jakie zgody chodzi w opisanej wyżej promocji, są to:

  • zgoda na przesyłanie informacji handlowej środkami komunikacji elektronicznej,
  • zgoda na używanie przez Orange Polska S.A. automatycznych systemów wywołujących w celach marketingowych.

Podobnie jak we wszystkich innych sieciach komórkowych, zgodny marketingowe można bezpłatnie dezaktywować w dowolnym momencie.

[Aktualizacja]
Opisany pakiet dostępny jest także dla użytkowników nju mobile na kartę. Bonus aktywować można takim samym kodem.

Zobacz: regulamin promocji w Orange
Zobacz: regulamin promocji w nju mobile

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się