DAJ CYNK

TVN, nc+ i Orange szykują duże zmiany w ofercie TV

20.11.2017

Dodane przez: msnet

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 26826

Ważne 5

3

W najbliższy czwartek i piątek, podczas spotkań prasowych, zostanie zaprezentowana nowa oferta player+ oraz Orange TV.W najbliższy czwartek i piątek, podczas spotkań prasowych, zostanie zaprezentowana nowa oferta player+ oraz Orange TV.

player+ to działająca już w niewielkim zakresie usługa, w której w ramach należącego do TVN serwisu player.pl oferowane są wybrane kanały oraz seriale i filmy z oferty nc+. Obecnie możemy wybierać spośród czterech pakietów, jednego serialu na życzenie oraz sześciu filmów na życzenie - za szczegółami oferty możemy się zapoznać na stronie player.pl/playerplus/sklep/.Na spotkaniu, które zostało zaplanowane na czwartek 23 listopada, obecni będą Maciej Maciejowski, członek zarządu TVN oraz Jacek Balicki, Wiceprezes ds. marketingu platformy nc+. Sugeruje to dalszą integrację usług VoD obu dostawców. Być może częścią usługi player+ zostanie pełny Canal+, którego obecnie brakuje.

Orange TV to oferta telewizyjna operatora pomarańczowej sieci, która składa się z dwóch części. Pierwsza część to trzy pakiety telewizyjne oferowane przy współpracy z platformą nc+, natomiast druga to telewizja internetowa Tu i Tam. W tym drugim przypadku także znajdziemy trzy pakiety, obejmujące kanały TV online, bibliotekę filmów na życzenie (VOD) oraz programy i filmy dla dzieci, z których większość dostępna jest tylko dla abonentów sieci Orange (z wyjątkiem pakietu dla dzieci). Orange pozwala oczywiście połączyć usługę telewizyjną z innymi, między innymi w ramach Orange Love. Szczegółowa oferta dostępna jest na stronie orange.pl.24 listopada, czyli w najbliższy piątek, odbędzie się w warszawskim Miasteczku Orange spotkanie, podczas którego zostanie zaprezentowana nowa oferta Orange TV, przygotowana we współpracy z Eleven Sports i Netflixem. W konferencji wezmą udział Krzysztof Świergiel (Dyrektor Zarządzający w Eleven Sports), Tomasz Ebbig (Senior Manager w Netflixie) oraz Jean-Feancois Fallacher (Prezes Orange Polska) i Mariusz Gaca (Wiceprezes Orange Polska).

Źródło tekstu: wł

Przewiń w dół do następnego wpisu