DAJ CYNK

TuBiedronka: Tańsze zakupy w Biedronce za doładowania

04.12.2017

Dodane przez: msnet

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 4753

Ważne 1

0

Doładowując numer w sieci TuBiedronka, otrzymamy część kwoty zasilenia w formie rabatu na kartę "Moja Biedronka".



Doładowując numer w sieci TuBiedronka, otrzymamy część kwoty zasilenia w formie rabatu na kartę "Moja Biedronka".

Od dzisiaj program lojalnościowy "Moja Biedronka" został rozszerzony o propozycję dla wszystkich obecnych i przyszłych użytkowników sieci TuBiedronka. Teraz 20% wartości każdego doładowania numeru należącego do tej sieci trafi w formie rabatu na kartę "Moja Biedronka", którą wystarczy okazać przy kasie w czasie zakupu doładowania.

Rabat zgromadzony na karcie może zostać wykorzystany do 31 sierpnia 2018 roku. Na wspólne konto w programie może trafiać rabat z kilku numerów telefonów. Informacja o saldzie konta podawana jest na paragonach oraz na stronie moja.biedronka.pl.

Zobacz: regulamin promocji "Kup doładowanie TuBiedronka, a otrzymasz rabat w wysokości 20% jego wartości na karcie Moja Biedronka!"

Uatrakcyjnieniu uległa także oferta sieci TuBiedronka, która przygotowała nowe stawki za połączenia:

  • bezpłatne pozostają połączenia, SMS-y i MMS-y wewnątrz sieci, a także do klientów T-Mobile i Heyah,
  • minuta połączenia do pozostałych sieci kosztuje 0,18 zł, SMS - 0,12 zł, a MMS 0,18 zł,
  • za 19 zł można aktywować ważny 30 dni pakiet nielimitowanych rozmów do wszystkich sieci,
  • po każdym zasileniu kwotą 20 zł przyznawany jest darmowy pakiet 5 GB, a po zasileniu kwotą 30 zł - 10 GB,
  • każdy megabajt poza pakietem kosztuje 0,10 zł.

Promocja "Taniej w tuBiedronka" trwa do odwołania, jednak nie dłużej niż do 3 grudnia 2018 roku.

Zobacz: Warunki Oferty Promocyjnej "Taniej w tuBiedronka" dla Użytkowników TuBiedronka

Źródło tekstu: T-Mobile, wł

Komentarze
Zaloguj się
22. ~
0

2017-12-05 08:04:45

Abo to porażka po co się wiązać umową jak nr można przenieść w prepaid kiedy się zmienia warunki ;)

Odpowiedz

21. ~
0

2017-12-05 07:34:38

To wypisywanie, że abo jest super a prepaid jest dla dzieci to wymyśliły opy na jakimś wspólnym spotkaniu czy jak? Niezła nagonka jaki to prepaid nie wygodny.

Odpowiedz

20. ~Mobi
0

2017-12-05 07:03:40

Wg mnie dobra oferta i dobrze pomyślany program lojalnościowy. Niestety ale brak w tym wszystkim rok ważności konta. Akurat tu by fajnie pasował i dawałoby poczucie bezpieczeństwa utrzymania numeru.

Odpowiedz

19. Karlos20
0

2017-12-04 19:43:50

@14 - "czyli najszybszy lejek z sieci komórkowych w PL" - nie najszybszy, korzystniej ma T-Mobile oraz Play, tam masz po 10 GB lejek 1 mbps non stop (co ciekawe w Play będąc na lejku mogą przywrócić sami pełną prędkość i korzystać z neta totalnie beztrosko) - zaznaczę: w abonamencie. Abo jest wygodne, w prepaidzie musisz pilnować kwoty i ważności doładowań, żeby załatwić promocyjne warunki.

Odpowiedz

18. ~
0

2017-12-04 18:58:05

@15Jeśli dorosłość oznacza zidiocenie, to jestem Piotruś Pan.

Odpowiedz

17. ~Www
0

2017-12-04 18:57:47

Do hotela2rz: można mieć wszystko za darmo przez 5 miesięcy w play na karte jak już wspominasz o przenosinach numeru z innej sieci...

Odpowiedz

16. ~Hotela2rz
0

2017-12-04 18:51:12

Kierunek jest jeden: MNP do a2mobile, najlepszej i najtańszej sieci w Polsce! Nadal nie rozumiem jak można być jeleniem i przepłacać w W4 zamiast przejść do a2mobile.

Odpowiedz

15. ~r
0

2017-12-04 18:47:18

#8: Brak długiej umowy jest właśnie dla dzieci, żeby nie musiały płakać jak zbraknie na lizaki i nie będzie stać na telefon. Dorośli biorą abo za stowke minimum z telefonem, a nie dziadują ;-)

Odpowiedz

14. ~
0

2017-12-04 18:10:01

do Nju abonament: nie podniecaj się tak - bo jak byś miał na abonament w nju TYLKO 1 kartę sim to miałbyś za 19zł TYLKO nielimitowane rozmowy (na 30 dni) i 1 GB danych (na 30 dni) i nic więcej!Także jest jak Ci pisałem wcześniej już tuBiedronka ma lepiej za tą samą kwotę.A2Mobile zaś za 19,90zł ma nielimitowane rozmowy (stacj i komórkowe) nielimitowane smsy i mmsy i nielimitowany internet (5GB w pełnej prędkości od powyżej 5 do 10GB do 3Mb/s, od 10 do 15 GB do 1Mb/s a powyżej 15GB do nieskończoności jest internet do 512kb/s) czyli najszybszy lejek z sieci komórkowych w PL) - No ok - mając jedną kartę sim u danego operatora znajdziesz lepsze warunki do kwoty 19,90zł na 31 dni? PS - a2mobile ma też inne pakiety - po szczegóły spójrz na www.a2mobile.pl

Odpowiedz

13. ~Nju abonament
0

2017-12-04 18:01:03

@11 i masz na kartę taniej niż 19 zł.

Odpowiedz

12. ~Marcin.503
0

2017-12-04 17:45:21

@6. Zgadzam się z @11tehmal. Dodam tylko że od czerwca.br, przeszedłem z abo na ofnk, mam wszystko co mi trzeba dużą paczke GB, plus pakiet 200min/200sms, nie potrzebuje nie limitowanego wszystkiego...

Odpowiedz

11. tehmal
0

2017-12-04 17:36:47

@6 Niby dlaczego na kartę jest dla dzieci? Nie rozumiem dlaczego mam przepłacać za abo na telefon tylko dlatego by udowodnić że jestem dorosły?Sorry, to ja wolę być 30 letnim dzieckiem z kartą a2mobile (i PLAY obok) DS20zł no limit.

Odpowiedz

10. ~
0

2017-12-04 17:30:29

@4 O co tu chodzi? "gdyby w a2 mobile dali do tego co mają dodatkowo w każdym pakiecie darmowe nielimitowane rozmowy, smsy, mmsy do a2 mobile chociaż - już nie wspominając o sieciach w zasięgu sieci plus i aero2 to byłoby super"

Odpowiedz

9. wlo
0

2017-12-04 17:25:54

7 - najpierw wynegocjuj, potem się chwal...

Odpowiedz

8. ~Nju abonament
0

2017-12-04 17:23:58

@7 jeśli byś podpisał umowę na 24 lub 36 miesięcy to pewnie tak. Ja cenie sobie swobodę i nie podpisuje żadnych długich umów.

Odpowiedz