DAJ CYNK

tuBiedronka: rok Internetu w zestawie z telefonem

22.11.2013

Dodane przez: SirmarK

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 13990

Ważne 9

3

tuBiedronka przygotowała promocję na zestawy z telefonem, w ramach której można otrzymywać przez rok pakiet danych 1000 MB miesięcznie.

tuBiedronka przygotowała promocję na zestawy z telefonem, w ramach której można otrzymywać przez rok pakiet danych 1000 MB miesięcznie.

W ramach promocji oferowany jest starter z kwotą 5 zł w zestawie z telefonem myPhone Duo Smart w cenie 459 zł.

Użytkownik, który po wykonaniu pierwszego krajowego połączenia wykorzystującego pakietową transmisję danych z zakupionego w ramach zestawu startera, będzie utrzymywał ważne konto przez okres kolejnych jedenastu 30-dniowych cykli, otrzyma bonus w postaci promocyjnych doładowań konta Pakietem 1000 MB.

Pierwsze doładowanie bonusem zostanie przyznane w ciągu 72 godzin. Kolejne będą przyznawane cyklicznie co 30 dni - maksymalnie 12 razy.

Po wykorzystaniu pakietu operator ograniczy szybkość pakietowej transmisji do 16 kb/s i nie będzie pobiera opłat za przekroczenie limitu.

myPhone Duosmart oferuje dwurdzeniowy procesor 1 GHz, 8-megapikselowy aparat fotograficzny z opcją panoramy oraz procesor dźwiękowy uznanej marki Yamaha. Wyjątkowe doznania podczas oglądania zdjęć czy filmów zapewnić ma 4,3-calowy wyświetlacz 480 x 800 pikseli, wykonany w technologii IPS z powłoką ochronną Gorilla Glass. Poza dużymi możliwościami multimedialnymi, myPhone DuoSmart wyróżnia się długim czasem pracy baterii (1800 mAh), wynoszącym do 3 dni.

Zobacz: regulamin promocji "Rok Internetu w zestawie z telefonem w tu biedronka"

Źródło tekstu: tuBiedronka, wł

Tagi: tubiedronka
Komentarze
Zaloguj się
57. ~domo90
0

2014-04-10 20:09:21

mowicie ze aby utrzymac waznosc kpnta trzeba placic... zgadzam sie w polsce woelszpsc sieci oprocz Play. a w irlandii wszystkie sieci... wystarczy doladowanie 5? i rok waznosci na wychodzące. ciekawostke do tego dodam ze jesli w sieci Three doladujesz konto za 20? to masz LTE na miesiac BEZ LIMITU DANYCH. to lte tylko do czerwca bedzie na kartach bez umowy ale reklama o jakich w pl pomazyc mozna...

Odpowiedz

56. ~frajer
0

2014-02-19 23:09:57

nawet jeśli podliczyć to dokładnie to wychodzi podobnie jakby się wykupiło 1gb w abonamencie np. w play. znaczy wychodzi nawet taniej a podliczając to z rabatem na telefon to cena za internet podzielona na miesiące jest nadal atrakcyjna. oferta byął ciekawa.

Odpowiedz

55. ~kolbol
0

2013-11-25 15:08:20

Amerykę odkryłeś!Od kiedy to niezasilana karta ma działać cały rok może jeszcze?RWK większość sieci już likwiduje lub są za to opłaty.Tak jak wszędzie,zasilasz i masz aktywne konto na określoną w regulaminie dni.20zł to 30dni jest więc rzeczywiście drogo,oj drogo i nie opłacalne panie ~2 i 4 koła

Odpowiedz

54. ~2 i 4 koła
0

2013-11-25 13:32:47

Chyba nikt nie przeczytał regulaminu tej promocji. Aby dostać 1 GB netu na m-c trzeba mieć aktywny telefon na połączenia wychodzące - w pakiecie dajż tylk o5zł na 14 dni i nie ma ani słowa ile kosztuje przedłużenie ważności konta na miesiąc lub więcej. Skoro nic nie jest napisane to jest na pewno drogo i nieopłacalnie :)

Odpowiedz

53. ~umbra
0

2013-11-25 11:34:09

Przecież to dobra oferta. Dosyć tanio i fajny telefon.

Odpowiedz

52. ~Johny11
-1

2013-11-24 15:20:41

@47, nie wciskaj kitu bo ja wole z telefonem niż bez bo mi się bardziej opłaca. Tak samo firmy jak mogą wrzucić w koszty to też nie będą iPhone kupować na wolnym rynku, a nie biedzić się o koszty jak /''karciarze/'' i inni podobni zwolennicy nolimit za ~25 pln bez telefonu i /''kontrolujący koszty/'' (do bólu(!)). Oferty takie jak NJU są dla tzw. /''wyjadaczy wisienek/'' i innym którym to odpowiada. Mi to nie odpowiada. Wolę normalne Orange z telefonem.

Odpowiedz

51. ~
1

2013-11-24 14:49:18

@50 Chłopcze. MB to nie to samo co Mb i GB to nie to samo co Gb. Więc 1GB nie = 1000Mb. Idź się najpierw doucz i wtedy możesz podyskutować.

Odpowiedz

50. ~
1

2013-11-24 12:50:12

RAZ PISZECIE 1GB DANYCH A RAZ 1000Mb MOZE DLA PANA REDAKTORA TO TO SAMO ALE PRZYPOMINAM ZE 1GB=1024Mb

Odpowiedz

49. SirmarK
1

2013-11-24 04:06:05

#48. Jeżeli jest jakiś problem to chyba jest lepszy sposób na kontakt z redakcją, niż pisanie o tym w komentarzach i czekanie.

Odpowiedz

47. ~Dam.
1

2013-11-23 20:50:17

Wychodzę z założenia, po przeczytaniu wszystkich komentarzy, że Korwin - Mikke miał rację, jakieś 15% społeczeństwa myśli logicznie. Przyszłość nie będzie należała do ofert abonamentowych, wiążących Użytkownika na 2 czy 3 lata, ale do ofert zbliżonych do tego, co oferuje NJU Mobile, z maksymalnie 1 miesięczną umową, co do LTE, o którym Wspominacie, owszem, to też jest przyszłość, niezbyt odległa przyszłość. Co do marek, które polecacie, to coś Wam powiem, trzeba zwracać uwagę na awaryjność i wykonanie sprzętu, a nie na cenę i papierowe parametry.

Odpowiedz

46. ~
-1

2013-11-23 20:32:28

@40. ja tam korzystam z orange na kartę 25GB za 15zł i 10GB za 5zł :P bez umowy

Odpowiedz

45. ~
-1

2013-11-23 20:12:46

do 44: ok - racja 6zł na 24 miesiące to jeszcze nie tragedia (gdyby się potem okazało że standardem w LTE będzie 200GB za 30zł miesięcznie...) 6zł za ponad 4GB miesięcznie to nawet ja bym dał (chociaż korzystam z wifi w domu a poza domem korzystam z darmowego lejka w virgin mobile (na mini operze lejek 32kb/s spokojnie starcza..) ale 6 zł to faktycznie nie pieniądze (2 piwa za to w sklepie kupisz ;P )

Odpowiedz

44. ~
-1

2013-11-23 20:06:03

Do 43: Oferta bez urządzenia. Wybrałem abo za 29,90 z limitem 3 GB. Po rabacie i dodatkowym pakiecie GB wychodzi 4,2GB za 5,98. Oferta na 24 miesiące. Gdybym w tym czasie zmienił abo na wyższy rabaty pozostają. Jak liczyłem przy najwyższym za 89,90 - 35 GB wyszło by 17,98 za 49 GB. Specjalnie wziąłem najniższy plan żeby mieć możliwość zmian na wyższy i powrót do wyjściowego. Aneks do umowy podpisywałem w salonie.

Odpowiedz

42. ~Punk
-2

2013-11-23 19:54:46

Jakby miał tą baterie minimum 3000 mAh, a najlepiej powyżej 4000 mAh to byłby wart zakupu, tak szkoda pieniędzy. Jeśli mi Samsung Galaxy Note przy baterii 2500 mAh trzyma ledwo jeden dzień to ten nawet 12 h mi nie potrzyma. Gdzie ci producenci którzy do czym większego telefonu dawaliby nawet i 7000 mAh? Chyba nie w tym życiu.

Odpowiedz

43. ~
1

2013-11-23 19:54:46

do 40: nie pisz tu procentami tylko napisz wprost ile GB za ile zł Ci orange dał abonment? na jaki okres czasu? i Czy z urządzeniem czy bez??

Odpowiedz