DAJ CYNK

Trzy plany w abonamencie Virgin Mobile

05.06.2017

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 14890

Ważne 18

11

Virgin Mobile wprowadza plany taryfowe do swojej oferty abonamentowej. Najtańszy za 19 zł oferuje no limit na komórki i 3 GB Internetu.



Virgin Mobile wprowadza plany taryfowe do swojej oferty abonamentowej. Najtańszy za 19 zł oferuje no limit na komórki i 3 GB Internetu.

W ofercie abonamentowej Virgin Mobile, cztery miesiące od startu, pojawiają się trzy plany do wyboru. Pełny no limit z MMS-ami, rozmowami na stacjonarne i 8 GB Internetu kosztuje 29 zł miesięcznie. Szczegóły wszystkich planów wyglądają następująco:

 

Plan 1

Plan 2

Plan 3

Minuty

nielimitowane na komórki

nielimitowane na komórki
i stacjonarne

nielimitowane na komórki
i stacjonarne

SMS

nielimitowane

nielimitowane

nielimitowane

MMS

-

nielimitowane

nielimitowane

Internet

3 GB

8 GB

15 GB

Cena

19 zł

29 zł

39 zł


Dla nowych klientów oferta jest dostępna od dzisiaj, 5 czerwca. Migracje dla dotychczasowych klientów będą dostępne w ciągu kilku dni.

Zobacz: Regulamin "Planów w abonamencie" Virgin Mobile


Virgin Mobile poinformował też, że promocja Darmowy Internet, w ramach której do zestawu zawierającego nielimitowane rozmowy i SMS-y można było dobrać do 20 GB internetu za darmo przez 6 miesięcy została przedłużona do końca lipca 2017 roku.

Źródło tekstu: Virgin Mobile

Komentarze
Zaloguj się
91. ~cKlock
0

2017-06-19 19:32:30

@89: W plush masz co 5-doładowanie gratis, więc pakiet 25zł na kartę wychodzi 20zł miesięcznie i masz no limit komórkowe/stacjonarne, no limit sms i 10GB neta. Dodatkowo przy przenoszeniu masz -50% na pierwsze 3 miesiące.

Odpowiedz

90. ~
0

2017-06-12 22:36:26

I co z tego skoro nie mają zasięgu? Dodzwonić się na infolinię to jak dzwonić do pracującego szwagra. W kwestii przeksięgowania środków z pomyłkowo doładowanego telefonu jakoś cisza, choć o dane poprosili i dostali.

Odpowiedz

89. Romlen
0

2017-06-12 07:35:56

Mnie nowa oferta odpowiada. Z pewnością znajdą się chętne osoby na najtańszy abonament. Zauważcie, że za 19zł mamy no-limit komórki, sms i trochę netu z lejkiem. Konkurencja tego nie da w tej cenie. Nawet Plush czy A2mobile wyjdzie drożej.

Odpowiedz

88. ~słoneczny
0

2017-06-11 09:40:54

87, dokładnie jak mowisz. Ja właśnie odchodze od nich bo działają na Play no ie ograniczenie netu so 1,5Mbps

Odpowiedz

87. Sig
0

2017-06-10 20:57:25

Virgin to powinno jak najszybciej od Play uciekać, bo ofertę mają dobrą, tylko partnera fatalnego. Teraz dostali rykoszetem ograniczenie do 1,5 Mbps w roamingu krajowym. Super.

Odpowiedz

86. ~Tom
0

2017-06-10 16:36:08

76.host Ja w a2mobile mam pakiet rozmów. Córka jest w a2mobile i zużyła ostatnio 20 GB. Nie narzekała na prędkość. Po prostu korzysta z internetu i nie sprawdza co 5 minut jego prędkości. Internet po prostu chodzi, GB schodzą wolniej niż w Orange o jakieś 50%.

Odpowiedz

85. ~Candy
0

2017-06-10 12:28:50

Niedawno wg Virgin mms-y były passe. A tu proszę no limit...

Odpowiedz

84. ~
0

2017-06-08 12:43:14

virgin nadaje się na śmietnik ze swoimi usługami piątej kategorii. Żaden operator działający na Play nie świadczy przyzwoitego poziomu usług a poza tym z takimi cenami niech spadają na drzewo

Odpowiedz

83. ~radek
0

2017-06-08 12:39:45

NJU -- 39zl wsz BL 39 GB mam obecnie- na start 10GB po pol toku 20!potem 39!!!

Odpowiedz

82. ~
0

2017-06-08 09:40:13

@81, nie pisz głupot. W roamingu wewnętrznym czyli zasięg T-M max prędkość to 1,5Mb/s!!!

Odpowiedz

81. ~Sigma
0

2017-06-08 09:39:06

Virgin ma LTE do 70mbps w zasięgu P4 i do 30mbps w roamingu wewnętrznym. Virgin to nie Play ;)

Odpowiedz

80. ~gdzie bije na glowe
0

2017-06-08 09:34:52

Orange 4 numer + karta na iternet Plan LTE wspólny wszytko BEZ LIMITU 22.5 gB INTERNETU ZA 61 ZŁOTYCH abonament TO BIJE NA GŁOWĘ

Odpowiedz

79. LuiN
2

2017-06-08 08:21:16

@78, olo - droga owieczko, Virgin to MVNO bazujący na zasobach P4, operatora sieci Play.

Odpowiedz