DAJ CYNK

Trwają testy usługi AutoMapa Play

07.12.2015

Dodane przez: SirmarK

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 4480

Ważne 4

2

Jesteśmy w finalnej fazie testów naszej nowej usługi - AutoMapa Play - napisano na blogu Marcin Gruszki, rzecznika Play. Niestety nie ujawniono większej ilości szczegółów.

Jesteśmy w finalnej fazie testów naszej nowej usługi - AutoMapa Play - napisano na blogu Marcin Gruszki, rzecznika Play. Niestety nie ujawniono większej ilości szczegółów.

A co to jest Automapa? AutoMapa jest systemem nawigacji, działającym jako aplikacja m.in na telefonach z systemem Android i iOS. Zawarta w niej jest kompletna siatka dróg w Polsce wraz z adresami przypisanymi do konkretnych budynków, do tego bardzo dokładne plany nawigacyjne miast i setki tysięcy opisanych punktów użyteczności publicznej (POI). Jedną z ważniejszych funkcji jest AutoMapa Traffic, czyli narzędzie do wyznaczania tras z uwzględnieniem informacji o ruchu drogowym.

Źródło tekstu: blogplay, wł

Tagi: AutoMapa play
Komentarze
Zaloguj się
24. ABP
0

2015-12-09 14:30:40

@20: W Here do tej pory nie ma ulicy przy której mieszkam od 3 lat. Ulica jest w mieście wojewódzkim blisko centrum. Może i one są dokładne, ale nie dla Polski.

Odpowiedz

23. ~!@#$/^
0

2015-12-08 22:41:08

W orange już dawno była dostępna AutoMapa PL. Koszt 14.76 / miesiąc.

Odpowiedz

22. ~kspt
0

2015-12-08 19:47:17

Ile? 24 PLN miesiecznie za Europę? Pogielo ich. Bo za 300 PLN to ja mam licencje na 2 lata i jeszcze zostaje mi 50 PLN w kieszeni patrzac na sklep googla.

Odpowiedz

21. ~emka
0

2015-12-08 18:16:58

Informujemy, że od 08.12.2015 r. naszym Klientom udostępniamy najlepszą nawigację - AutoMapę Play: najczęściej aktualizowany system nawigacji najdokładniejsze mapy Polski i Europy miliony adresów oraz użytecznych punktówUsługa dostępna jest dla wszystkich ofert: postpaid, prepaid, mix oraz play internet, w dwóch wariantach:AutoMapa PlayAutoMapa Play Europa(zawiera mapę Polski oraz 44 )Cena: 13,99 zł z VAT miesięcznie 23,99 zł z VAT miesięcznie

Odpowiedz

20. ~Selene
0

2015-12-08 18:13:20

Ha, Automapa, Yanosik i NaviExpert może się schować przy HereDrivie - bardzo dobry, dokładny i bezpłatny GPS i nawigacja w tel z windą.

Odpowiedz

19. ~
0

2015-12-08 17:21:13

Gdzie diabeł nie może korzystać z automapy tam korzysta z iGO.

Odpowiedz

18. ~
0

2015-12-08 17:11:25

@11 nie zauważyłem żeby Yanosik kiedykolwiek mnie źle prowadził. Jechałem na wakacje na drugi koniec kraju i wyznaczał normalnie.

Odpowiedz

17. Rhode4321
0

2015-12-08 16:53:25

Proponuję program lojalnościowy Naviexpert, gdzie za każą przejechaną godzinkę wpada 5 darmowych godzin.

Odpowiedz

16. TomekO
2

2015-12-08 14:44:21

Naviexpert w Play dostał fioletowe barwy i swego czasu specjalne opcje płacenia za aktywacje SMS Premium np. 3,69 zł. za 24h. Teraz tylko miesiąc za 13,99 zł. ale schodzi z konta prepaida. Jak dadzą 30 dni na testy Automapy to przetestuje. W Yanosiku widziałem opcję videorejestratora. Planuje przetestować jak dział 2 w 1 na trasie. Zobaczę czy to lepsze od samego Naviexperta.

Odpowiedz

15. jedrek
1

2015-12-08 13:05:47

@1 pamiętaj, że tylko mapy Polski powstają dla AM u nas. Wszystko poza granicami Polski w AM to mapy doklejone z innych niepolskich firm stąd też bida poza granicami Polski z ich precyzją.To co jest w Polsce w większości przypadków w 3 miesiące (do czasu wydania nowszej mapy) jest poprawiane po zgłoszeniu od użytkownika - jak takowy wyłapie bubel czy brak adresu, drogi.Mapy byłby jeszcze bardziej precyzyjne gdyby jeszcze więcej użytkowników zasiliło krąg poprawiaczy:

Odpowiedz

14. Red_PL
1

2015-12-08 12:31:30

@HD zasadnicze pytanie czy potrzebujesz navi czy tylko informacji o "utrudnieniach" na drodze. Z pewnością Waze ma dużo lepsze mapy i dużo lepiej wyznacza trasy (samo to że masz od razu do wyboru trzy). Ostatnia wersja bardzo przyjemna dla oka. A jak nie daj boże używają tego jeszcze Twoi znajomi to masz fajny element współzawodnictwa :)

Odpowiedz

13. PiotrM
-2

2015-12-08 12:10:58

@10 ta od Playa będzie zawsze w 4G.

Odpowiedz

12. ~HD
0

2015-12-08 12:05:15

RED- jaka jest przewaga waza nad janosikiem? Waze kiedys pobrałem ale cos mi w nim nie pasowało dlatego latam na janosiku od paru lat

Odpowiedz

11. Red_PL
4

2015-12-08 11:47:49

@7 algorytm liczenia trasy w Yanosiku jest chyba z du.py wzięty bo czasem jak sobie wyznaczy to nie wiadomo czy śmiać się czy płakać. Co innego raportowanie "utrudnień" na drodze, tu działa rewelacyjnie. Jak dla mnie złotym środkiem jest Waze i działający w tle Yanosik. Jedynie do czego czasem można się przyczepić w Waze to traffic, ale widać zauważalną poprawę. Ok apka działa w trybie online ale na trasie Wa-wa - Berlin -Wawa zużyła 8 Mb danych więc nawet przy kosztach roamingu jest to śmieszny wydatek

Odpowiedz

10. ~HD
-1

2015-12-08 11:46:58

A ta od pleja czym sie będzie róznić?

Odpowiedz