DAJ CYNK

TomTom On-Street Parking ułatwi nam parkowanie w Warszawie i Łodzi

09.02.2018

Dodane przez: msnet

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 14

Ważne 0

1

Usługa TomTom On-Street Parking dostępna jest w 100 miastach Europy. Można z niej także korzystać w Warszawie oraz Łodzi.Usługa TomTom On-Street Parking dostępna jest w 100 miastach Europy. Można z niej także korzystać w Warszawie oraz Łodzi.

TomTom On-Street Parking jest skierowaną do kierowców usługą pomagającą w znalezieniu miejsca parkingowego. Podaje ona kierowcom prawdopodobieństwo znalezienia miejsca parkingowego na ulicy, a także informacje o średnim czasie poszukiwania. TomTom On-Street Parking wskazuje miejsca parkingowe w miastach oraz lokalizacje, w których są one bezpłatne. Od teraz usługa jest dostępna dla stu miast Europy, w tym także Warszawy i Łodzi.

Usługa TomTom On-Street Parking uzupełnia istniejący serwis informacyjny Off-Street Parking. Jest on oferowany klientom OEM i Enterprise, a także za pośrednictwem interfejsu programowania aplikacji (API) w portalu developer.tomtom.com/on-street-parking.

TomTom On-Street Parking pomaga kierowcom zachować spokój i zminimalizować stresujące chwile związane z parkowaniem, a także oszczędzić czas i pieniądze - powiedział Ralf-Peter Schäfer, VP Traffic and Travel w TomTom. Uwzględniając w usłudze 100 najważniejszych europejskich miast, pomagamy poprawić ich mobilność.

Źródło tekstu: TomTom

Komentarze
Zaloguj się