DAJ CYNK

Tłusty weekend z odchudzonymi cenami pakietów w UPC Polska

22.02.2019

Dodane przez: msnet

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 5477

Ważne 1

0

Z okazji zbliżającego się tłustego czwartku UPC Polska przygotował specjalną promocję weekendową, w której pakiety Happy Home można kupić w obniżonych cenach.

Od 22 do 25 lutego w UPC Polska trwa promocja, w ramach której operator przygotował dla nowych klientów pakiety, w których każdy znajdzie coś dla siebie. Oferta łączy ze sobą Internet światłowodowy oraz telewizję, a także takie rozwiązania, jak Replay TV(można oglądać wybrane programy do siedmiu dni wstecz bez nagrywania) oraz Horizon GO (dostęp do treści przez Internet).

Na Tłusty Weekend firma UPC przygotowała odchudzone ceny pakietów Happy Home z kanałami premium. Na miłośników sportu czeka pakiet Internetu o prędkości 300 Mb/s z telewizyjnym pakietem Select i sportowymi kanałami ELEVEN SPORTS i Polsat Sport Premium za 79,99 zł miesięcznie.

Dla klientów, którzy wolą oglądać filmy i seriale, przygotowano ofertę Happy Home, w której Internet o prędkości 300 Mb/s występuje łącznie z paczką telewizyjną MAX oraz pakietem HBO i usługą MyPrime w cenie 89,99 zł miesięcznie.

Szczegóły znajdują się na stronie www.upc.pl.

Zobacz: UPC ma nowe pakiety dla fanów sportu
Zobacz: Styczniowe wyniki Speedtestu. T-Mobile nowym liderem szybkości Internetu mobilnego, a Inea miażdży konkurencję
Zobacz: UPC operatorem o najlepszej reputacji? Tak, w zleconym przez siebie badaniu rynku

Źródło tekstu: UPC

Komentarze
Zaloguj się