DAJ CYNK

"Tłuste doładowania" w Play

26.02.2014

Dodane przez: SirmarK

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 8218

Ważne 10

5

Play przygotował promocję doładowań z okazji tłustego czwartku.

Play przygotował promocję doładowań z okazji tłustego czwartku.

Promocja obowiązuje do końca dnia 27. lutego. Skorzystać mogą z niej klienci ofert na kartę Play, Mini Max na Kartę i Red Bull Mobile, doładowując konto poprzez aplikację Play na Facebooku lub stronę doladowania.play.pl. Zależności od kwoty doładowania przyznawane są bonusy, zgodnie z poniższą tabelą:

Wartość jednorazowego doładowania Bonus
5-10 zł 40 MB
11-25 zł 50 minut do wszystkich sieci
26-50 zł 60% wartości doładowania
51 zł i więcej 70% wartości doładowania

Bonus zostanie przyznany w ciągu 24 godzin i ważny jest 30 dni kalendarzowych od dnia przyznania (z wyjątkiem bonusu MB dla oferty Formuła Mini Max na Kartę).

Zobacz: regulamin promocji

Źródło tekstu: Play, wł

Komentarze
Zaloguj się
40. ~Mini Mini
0

2014-03-05 21:39:50

To chyba następna promocja 8.III. A potem?

Odpowiedz

39. ~Jaro
0

2014-02-27 16:08:22

Szkoda, że ta promocja nie obejmuje doładowań kartami zdrapkami :-/

Odpowiedz

38. ~Wojtek
0

2014-02-27 14:36:00

50 min. do 11pln?? Ladny bonus :) Dobrze, ze tu zajrzalem :)))

Odpowiedz

37. ~LTE
-2

2014-02-27 13:09:59

Sieć Play po raz kolejny pokazuje że rządzi na rynku telekomunikacyjnym.

Odpowiedz

2

2014-02-27 12:23:09

70% mizernie wygląda przy 200%. Nawet przy bonusie +70% najlepiej kalkuluje się Mini Max.

Odpowiedz

35. ~lodzki paczek
-1

2014-02-27 11:42:58

www.expressilustrowany.pl/artykul/3347643,wazy-15-kilogramow-naj wiekszy-paczek-w-lodzi,id,t.html

Odpowiedz

34. ~termin
0

2014-02-27 11:15:37

21. Działa we freszu nawet w najbardziej pierwotnych odmianach :-) Ładowałem 4 karty wszystkie podostawały po 30 minutach bonus Ładowałem za 5 i za 11

Odpowiedz

2014-02-27 10:47:51

Bardzo dobra promocja. Liczę na to, że 8 marca też będzie a ci co marudzą to są tacy co ciągle im źle. Smutne jest to, że skończą życie ciągle marudząc na wszystko zamiast się cieszyć jak nie ze swojego szczęścia to choć z cudzego. Smutne to ich życie.

Odpowiedz

2014-02-27 10:40:37

@13, 16, 21 i reszta lamusów: wystarczy ruszyć makówką i roztworzyć dołączony regulamin, następnie zapoznać się z zaledwie pierwszą stroną (a właściwie pkt. 2) - przerasta was to zadanie?

Odpowiedz

31. ~ttb
-1

2014-02-27 09:40:56

Ciekawe czy 8 marca też będzie ta fajna promocja

Odpowiedz

30. ~
0

2014-02-27 09:33:45

@27: nie piszcie głupich głupot, bo promo jest dla wszystkich ofert Play i RBM. Z pominięciem mixa, bo - jak ktoś już napisał - głupoty nie należy nagradzać!

Odpowiedz

29. ~klimass
0

2014-02-27 09:33:04

Co Wy piszecie dla jakich wybranych ta promocja? Nie łaska skorzystać ze strony playa do doładowań? Bez przesady, korzystam regularnie i zawsze sobie chwalę. Najlepiej tylko narzekać - jak się nie podoba to zmieniać na Nju mobile i nie żalić się. W innych sieciach prepaid w ogóle takich promocji nie macie.

Odpowiedz

28. ~zdzich
-1

2014-02-27 09:28:55

następna 8 marca jak łatwo wywnioskować;)

Odpowiedz

26. ~
-1

2014-02-27 09:21:06

25@ Ja korzystam za każdym razem bo te jednodniówki są przynajmniej raz w miesiącu a w lutym to już nawet druga promocja.

Odpowiedz

25. ~My
0

2014-02-27 09:08:50

Promocja dla wybranych, z mała ilością chętnych do skorzystania. To wolę promocję typu podwójne doładowanie lub % więcej w sieci. Bez aplikacji, podejrzanych stron itp. Tylko ja mój bank i premia jest.

Odpowiedz