DAJ CYNK

Tidal za darmo w Play na kartę

19.10.2017

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 6193

Ważne 4

3

Klienci ofert na kartę w sieci Play mogą do końca roku za darmo korzystać z serwisu Tidal.



Klienci ofert na kartę w sieci Play mogą do końca roku za darmo korzystać z serwisu Tidal.

Promocja, która pierwotnie była dostępna do końca wakacji jest obecnie przedłużona do końca roku. Aby z niej skorzystać należy:

  • zainstalować aplikację na smartfonie z Androidem (na innych systemach nie można aktywować promocji),
  • kliknąć wypróbuj, wybrać dowolny utwór i aktywować promocję,
  • w SMS-ie potwierdzającym aktywację będzie login i hasło, dzięki któremu z serwisu można będzie korzystać za darmo na dowolnych urządzeniach, bez względu na system operacyjny.

Po zakończeniu okresu promocyjnego będzie można wyłączyć subskrypcję lub korzystać z niej dalej za 17,99 zł miesięcznie.

Źródło tekstu: Play

Komentarze
Zaloguj się
27. ~500123845
0

2017-12-27 22:57:21

T I D A L

Odpowiedz

26. ~robi458
0

2017-10-21 23:13:06

Kurcze tydzień temu kupiłem licencje... Swoją drogą allegro jakieś 6zł za 180 dni, nie wiem jak to robią i czy legalnie ale cena rewelacja.

Odpowiedz

25. ~Flej
-1

2017-10-21 20:55:15

W życiu fleja!

Odpowiedz

24. ~szalik
0

2017-10-21 12:58:02

eeee tam. Zostaję w a2

Odpowiedz

22. ~Sebek
-2

2017-10-20 19:54:38

21 ja ci moge dać

Odpowiedz

20. ~krzysp
0

2017-10-20 13:53:10

Spotify Premium wymiata, ale z ciekawości potestuję też TIDALa. Brawo PLAY :)

Odpowiedz

19. ~POMOC
0

2017-10-20 09:12:42

Jak macie aktywna usluge tidal juz teraz to wystarczy przypomniec haslo podajac nr tel jako login. Jesli nie macie aktywnego tidala, wystarczy na play24 usluge wlaczyc i przychodzi sms z haslem. Login to nadal nr tel.Troche techniki i ludzie umierają.

Odpowiedz

18. ~doktorarca
0

2017-10-20 08:57:14

Plus też mógłby dać swoim klientom na 3 miesiące pełen dostęp do plus music :-P

Odpowiedz

17. ~klimass
0

2017-10-20 08:54:27

Czy transfer danych w ramach Tidal jest darmowy, czy odejmuje się z pakietu?

Odpowiedz

16. ~skrot
1

2017-10-19 20:24:50

Nie działa przy włączonej blokadzie premium.

Odpowiedz

15. ~
0

2017-10-19 19:51:45

Pani na infolinii powiedziała żebym to zgłosił do pomocy technicznej. Masakra.

Odpowiedz

14. ~
0

2017-10-19 19:36:24

Klikam wypróbuj to mi się pokazuje strona logowania (E-mail, Potwierdź e-mail, Wybierz hasło) a pod spodem załóż konto przy pomocy konta e-mail lub Zarejestruj się przez Facebooka. Jak wpiszę jakiś swój e-mail i hasło to pojawiają mi się znowu te dwie opcje i nie ma za darmo. Bez sensu

Odpowiedz

13. ~
0

2017-10-19 19:25:44

Jak to uruchomić? Mam tylko dwie opcje, 19,99 PLN TIDAL Premium i 39.99 PLN TIDAL HiFi. Jak klikam którąś to przekierowuje do płatności a ma być za darmo

Odpowiedz

12. Remington
0

2017-10-19 19:22:19

"zainstalować aplikację na smartfonie z Androidem (na innych systemach nie można aktywować promocji)" - to po co zdjęcie iPhona?

Odpowiedz