DAJ CYNK

Testuj LTE z Cyfrowym Polsatem za 9 zł

21.03.2014

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 10137

Ważne 9

6

Cyfrowy Polsat wprowadził możliwość testowania Internetu LTE za 9 zł przez 7 dni.

Cyfrowy Polsat wprowadził możliwość testowania Internetu LTE za 9 zł przez 7 dni.

Klienci mogą przez 7 dni sprawdzić możliwości Internetu LTE za 9 zł opłaty aktywacyjnej. Na potrzeby testów użytkownik otrzyma specjalny pakiet danych, możliwość wyboru dowolnego poziomu oferty oraz sprzętu: modemu, routera LTE lub zestawu do Internetu domowego LTE ODU-IDU.

Możliwość testowania Internetu LTE na nowych warunkach jest dostępna dla wszystkich klientów, którzy wybiorą ofertę ze sprzętem na udostępnienie i umową na 12 lub 24 miesiące. Dodatkowo użytkownik może obniżyć abonament o 10 zł miesięcznie na cały okres trwania umowy, łącząc promocję z nowym programem smartDOM Cyfrowego Polsatu i sieci Plus.

Obecnie Cyfrowy Polsat ma w ofercie urządzenia obsługujące prędkości do 150 Mb/s, a w zasięgu sieci Cyfrowego Polsatu i Plusa znajduje się około 67% populacji Polski, czyli blisko 26 mln Polaków. Możliwość testowania Internetu LTE za 9 zł uruchomiła także sieć Plus.

Źródło tekstu: Cyfrowy Polsat, wł

Komentarze
Zaloguj się
55. ~lte
0

2014-04-29 00:14:01

lte jest w fazie testow..wiec nikt nikomu NIC nie zagwarantuje, czyli jak dziala to ok, a jak nie, to "milo bylo was poznac";)

Odpowiedz

53. ~Markopolo
0

2014-04-25 13:59:05

potwierdzam polecam bez umowy airmax.pl

Odpowiedz

52. ~jakos
0

2014-04-25 10:56:10

Internet LTE nie nadaje się moim zdaniem jako podstawowy do użytku w domu, a jako mobilny to szkoda przepłacać skoro bezpłatnie można mieć aero2, osobiście korzystam z telefonu na 2 karty jak jestem w PL, aero2+play, a z domowego internetu wolę www.airmax.pl bez umowy, to korzystne bo jak coś pojawi się lepszego to po prostu można od ręki zmienić sobie operatora .super sprawa dla osób co to czasami są w Polsce i chcą mieć mobilny i szybki internet w domuakurat jestem w Polsce na święta to korzystam jako domowy szybki internet z www.airmax.pl a mobilnie aero2 i mi to wystarcza a wszystko za jakieś grosze bez umów i kar umownych.znajomi maja tez airmax.pl co to pomieszkują w Polsce na świeta i wakację, przyjeżdżają dokonują płatności i mają w domu neta szybkiego. dodatkowo bezpłatnie mam globala i mogę sobie zaglądać na kamerki IP

Odpowiedz

51. ~
0

2014-03-24 23:08:13

Przeceniają siłę możliwości testu. Mi by się po prostu nie chciało tych wszystkich formalności przechodzić, gadać przez godzinę z konsultantem, podpisywać papiery, potem to samo ze zwrotem.

Odpowiedz

50. ~Adamo
0

2014-03-24 05:50:45

Bardzo interesujące rozwiązanie jeśli chodzi o możliwość testu LTE. Polsat z Plusem to obecnie najwięksi gracze LTE na rynku i to jest niewątpliwa zaleta, bo z zasięgiem nie powinno być trudności tym bardziej, że do testów można wziąć modem zewnętrzny.

Odpowiedz

49. ~Calm7
0

2014-03-23 20:48:43

Jo, wariacie :-D Żona Cię nie gania, to niech chociaż on Cię szczypnie, he he

Odpowiedz

48. ~Tomek
0

2014-03-23 20:15:00

mam od piątku tę ich ofertę z urządzeniem które montuje się na zewnątrz, i routerem wifi do domu - ok 30km od W-wy, LTE działa ok 12-15Mb/s, podłączyłem sam do tv sat N-ki (montuję na ten sam kabel, żadnego wiercenia, zabawa na 30 minut). Ponieważ ciężko o mobilny u mnie (praktycznie brak zasięgiu), na stacjonarny nie ma szans, to z chęcią zostawiam. Jak ktoś ma problem z zasięgiem, TPSA niedostępna i ma jeszcze TVsat to opcja jest naprawdę idealna.

Odpowiedz

47. ~Jo
0

2014-03-23 19:54:42

****Ktoś: a ty kto ? kolejny "Miodek" na telepolis ? :P

Odpowiedz

46. ~paq
2

2014-03-23 16:59:08

fajnie, tylko po co komu takie testy? to tak jakby znalesc trufle (LTE) i nie moc ich zjesc (limit)

Odpowiedz

45. ~Ktoś
-1

2014-03-23 08:29:55

DO 32: co Ty możesz testować jak Ty nawet złotyCH nie potrafisz poprawnie napisać;)

Odpowiedz

44. buba1234
0

2014-03-22 22:21:22

Pewnie zaraz dojdzie t-mobile

Odpowiedz

43. buba1234
0

2014-03-22 22:21:09

U mnie na osiedlu jest zasięg 4G trzech opów: Plusa, Orange i playa

Odpowiedz

42. ~
0

2014-03-22 22:14:17

i ja myślę,że Plus ma i będzie miał przewagę w LTE,dziś inne sieci nie oferują LTE,a nawet jak zaczną oferować to będą wszystko zaczynać od początku jak Plus kiedyś,nawet 3G NetWorks ma gorsze od Plusa,bo tylko miejscami ma dłuższe pasmo 3G 900,a normalnie ma 3G 2100, Plus ma 3G 900 w całym kraju i taka jest różnica,że Plus ma ten zasięg w całym kraju,a NetWorks tylko miejscami,tak samo może być z LTE

Odpowiedz

41. ~Mariusz
1

2014-03-22 22:06:28

CP ma tę przewagę, że ma najlepszą sieć lte. Tzn. najlepiej rozbudowaną, największy zasięg. A taka akcja jak ta - promocja, od razu głośniej o necie w mediach - słuszna. Niech się ludzie dowiedzą, niech sprawdzą. Nie będzie pasować, można zrezygnować.

Odpowiedz

40. ~
0

2014-03-22 21:05:22

36,Orange daje opcje testów mobilnego netu w abonamencie ?

Odpowiedz