DAJ CYNK

Testuj LTE Plusa przez dwa miesiące za 9 zł

04.10.2017

Dodane przez: msnet

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 59

Ważne 4

9

Do dwóch miesięcy wydłużono okres, w którym można testować LTE Plus i LTE Plus Advanced w ofercie Plusa oraz Cyfrowego Polsatu.Do dwóch miesięcy wydłużono okres, w którym można testować LTE Plus i LTE Plus Advanced w ofercie Plusa oraz Cyfrowego Polsatu.

Można już skorzystać z nowej odsłony promocji Plusa i Cyfrowego Polsatu "Testuj Internet LTE przez 2 miesiące za 9 zł" i sprawdzać LTE cztery razy dłużej, niż wcześniej. Osoby, które w okresie testów zrezygnują z umowy, nie poniosą żadnych dodatkowych kosztów - oprócz opłaty aktywacyjnej w wysokości 9 zł.

Dodatkowo klienci Plusa we wszystkich abonamentach mogą przez pierwszy miesiąc korzystać z serwisu HBO GO bez opłat. Operator przypomina, że już 15 października w HBO GO rozpocznie się drugi sezon serialu HBO "Wataha".

Promocja "Testuj Internet LTE za 9 zł" wiąże się z podpisaniem umowy na 24 miesiące. Propozycja dostępna jest wraz z routerem lub modemem oraz w ofercie "Tylko SIM". Można z niej skorzystać odwiedzając punkty sprzedaży sieci Plus i Cyfrowego Polsatu lub sklepy internetowe obu operatorów.

Zobacz: regulamin promocji
Zobacz: ulotka informacyjna

Źródło tekstu: Plus

Komentarze
Zaloguj się