DAJ CYNK

Telekomunikacja Novum: prąd w abonamencie i MVNO

13.03.2013

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 23608

Ważne 28

4

Od stycznia Telekomunikacja Novum wprowadziła na rynek sprzedaż energii elektrycznej, co jest konsekwencją otrzymania koncesji od Urzędu Regulacji Energetyki, a w połowie roku planuje wejść na rynek telefonii komórkowej w modelu MVNO.

Od stycznia Telekomunikacja Novum wprowadziła na rynek sprzedaż energii elektrycznej, co jest konsekwencją otrzymania koncesji od Urzędu Regulacji Energetyki, a w połowie roku planuje wejść na rynek telefonii komórkowej w modelu MVNO.

Spółka jako pierwsza w Polsce rozpoczęła również sprzedaż pakietową, która formie połączenia abonamentu za telefon stacjonarny i abonamentu za energię elektryczną stanowi nową ofertę na rynku.

Jako pierwsi wprowadziliśmy na polski rynek energię elektryczną w modelu sprzedaży abonamentowej dla klientów indywidualnych. Do tej pory nikomu nie udało się tego dokonać. Również klient biznesowy może liczyć na korzystniejszą ofertę cenową niż u swoich dotychczasowych dostawców - mówi prezes Telekomunikacji Jacek Łaskowski.

Źródło tekstu: Telekomunikacja Novum

Komentarze
Zaloguj się
73. Remington
0

2018-06-20 13:25:06

Odpowiedz

72. ~
0

2015-03-13 12:24:10

@47: Telekomunikacja Novum jest znana, nawet bardzo znana, ale wyłącznie z nieuczciwych praktyk sprzedażowych..Wielokrotnie byli karani przez UKE i UOKiK za metody "naganiania" na zmianę operatora telefonii stacjonarnej (Dzień dobry, ja z Telekomunikacji") oraz chyba również za klauzule niedozwolone w umowach..@71: Owszem, umowy oraz towarzyszące im dokumenty (regulaminy, cenniki, dodatkowe wnioski, itp.) należy czytać ze zrozumieniem, ale pracownik (czy inny "wyrobnik prowizyjny") prezentujący ofertę nie powinien przekazywać informacji sprzecznych z tym, co jest w ww. dokumentach. A przynajmniej część sprzedawców tak postępuje.

Odpowiedz

71. ~nanka
0

2014-11-30 10:35:51

Przede wszystkim trzeba czytac uowe, punkt po punkcie a jak cos jest niejasne ti wyjasniac a potem miec pretensje iec do wszystkich tylko nie do siebie.Czy ma sie prad w novum czy jeszcze gdzie indziej... czytac uowe, to podstawa!

Odpowiedz

70. ~Karola
0

2014-10-30 11:30:30

A może to PGE hejtuje? boja się konkurencji...całkiem możliwe. Bo ludzie wypisują negatywy a nie potrafią wprost powiedzieć o co chodzi, jakie oszustwa...

Odpowiedz

69. ~adam
0

2014-10-28 21:49:38

to standard, że u nas ludzie wszystko hejtują.zwłaszcza jak to jest cos innego niż to, co do czego jest się przyzwyczajonym, więksciśc ma prąd od pge a tu nagle pojawia się novum no i jest problem.Nie znam się, ale sie wypowiem, jakie to typowe u nas...

Odpowiedz

68. ~Karolina
0

2014-10-21 13:19:48

Bo ludzie nie czytają umowy a później mają pretensje. Ja też jestem w Novum i nie mam żadnych problemów a wrecz przeciwnie zaczełam oszczedzac.

Odpowiedz

67. Dzidka321
0

2014-09-30 13:29:28

moi dziadkowie są zadowoleni z tej firmy. a novum kupuje energię od taurona.

Odpowiedz

66. ~Bejbi
0

2014-09-25 18:24:17

no i na umowie był wielki napis firmy w naszym przypadku.

Odpowiedz

65. ~redigoł
0

2014-09-24 14:01:14

na każdej umowie jest napisane dokładnie z kim jest podpisywana. dodatkowo należy poprosić o kopię :) moja ciotka miała z nimi umowę i z tego co widziałam wszystko było na niej widoczne.

Odpowiedz

64. ~szrek
0

2014-07-30 14:31:25

Ja skorzystałem z oferty Novum, bo prowadzili system sprzedaży pakietowej. Miałem problem z ustaleniem sobie pakietu, bo dopiero poszedłem "na swoje", ale na podstawie moich rachunków pomogli mi ustalić miesięczne zużycie prądu i ułatwili mi wybór pakietu. No i ucieszyło mnie, że przy każdym pakiecie oferują 36 miesięcy gwarancji ceny

Odpowiedz

63. ~Dariu
0

2014-07-23 16:52:36

Z tego, co widzę, myślę tak: żadna firma nie może nie realizować tego, co jest w umowie. Od tego jest umowa. Pod drugie chyba są też zadowoleni klienci tej firmy. Więc, o co chodzi? Czytajmy umowy przed podpisaniem czegokolwiek. Jak na razie większość problemów wynika stąd, że ludzie nie czytają dokładnie umów.

Odpowiedz

62. ~Calm7
0

2014-07-13 07:57:49

61). No nie wiem, nie wiem... W tym przypadku raczej nie ma wyjątków :-D

Odpowiedz

61. ~Kasiunia
0

2014-07-12 23:20:27

Nie 60.) w domku z herbatą, radyjkiem i pełen chill.A to jak ktoś się pozytywnie wypowiada to już musi pracować w Novum? Otóż pewnie będziesz zaskoczony/na, ale nie, jestem zwykłym szaraczkiem ;)

Odpowiedz

60. ~Calm7
1

2014-07-12 22:14:14

59). W pracy jesteś? Norma wyrobiona? :-D

Odpowiedz

59. ~Kasiunia
-1

2014-07-12 21:57:05

Ja mam w Novum i nie narzekam, jak się czyta umowe to serio nie ma się do czego potem przyczepić. Płacę mniej niż wcześniej zdecydowanie ;)

Odpowiedz