DAJ CYNK

Technologia PlayLink dla PlayStation 4

06.07.2017

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 37

Ważne 2

1

Firma Sony zorganizowała pierwszy w Polsce pokaz technologii PlayLink, która pozwala na wspólną rozgrywkę za pomocą różnych urządzeń.Firma Sony zorganizowała pierwszy w Polsce pokaz technologii PlayLink, która pozwala na wspólną rozgrywkę za pomocą różnych urządzeń.

PlayLink został po raz pierwszy zaprezentowany na tegorocznych targach E3 w Los Angeles. Dzięki niej można kontrolować dedykowanej gry na PlayStation 4 za pomocą urządzeń mobilnych z Androidem 4.4 lub nowszym, albo iOS 9 lub nowszym. Technologia wymaga do działania gry oraz specjalnej aplikacji zainstalowanej na smartfonie lub tablecie. Aby rozgrywka była możliwa, wszystkie urządzenia muszą być podłączone do tej samej sieci Wi-Fi.

Rozgrywka z wykorzystaniem PlayLink jest możliwa tylko w przypadku dedykowanych tytułów. Maksymalnie może w ten sposób zagrać 8 osób. Na początek Sony oferuje pięć tytułów i póki co są to bardzo proste produkcje przeznaczone do wielosobowej rozgrywki:

  • To jesteś Ty! - gra, w której od 2-6 graczy może sprawdzić, jak dobrze się znają,
  • Wiedza to Potęga (Knowledge is Power) - quiz, w którym należy wykazać się zarówno wiedzą z różnych kategorii, jak i szybkością oraz dokładnością w pokonywaniu kolejnych wyzwań,
  • Hidden Agenda - produkcja łącząca elementy filmów i gier akcji, gracze (2-6), którzy mogą mieć różne cele, mają wpływ na to, jak potoczy się mrożąca krew w żyłach historia,
  • SingStar Celebration - zabawa w karaoke, w której zmierzyć się może nawet 8 osób, smartfon zastępuje tu mikrofon, a umiejętności wokalne decydują o końcowej punktacji,
  • Frantics - zabawa dla maksymalnie 4 graczy, oparta na szalonych minigrach znanych z dawnych automatów, w której dobry blef może zapewnić końcowy sukces.

Pierwszym dostępnym tytułem jest To jesteś Ty!, który za darmo od 4 lipca może pobrać każdy subskrybent usługi PlayStation Plus.

Poniżej możecie zobaczyć zdjęcia ze zorganizowanego wczoraj pokazu.


Źródło tekstu: Sony; wł

Komentarze
Zaloguj się