DAJ CYNK

Tańszy prąd od Plusa w strefach czasowych

20.04.2015

Dodane przez: SirmarK

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 11

Ważne 5

4

Od 20 kwietnia w ofercie prądu od Plusa pojawia się nowa grupa taryfowa G12w. Pozwala ona na optymalizację wydatków oraz dodatkowe oszczędności przez osoby, które zużywają w ciągu dnia mało energii elektrycznej.

Od 20 kwietnia w ofercie prądu od Plusa pojawia się nowa grupa taryfowa G12w. Pozwala ona na optymalizację wydatków oraz dodatkowe oszczędności przez osoby, które zużywają w ciągu dnia mało energii elektrycznej. Taryfa jest dostępna w promocjach dla klientów indywidualnych "Energia bez prognoz" oraz "Energia na abonament".

Nowa grupa taryfowa G12w jest adresowana do osób korzystających z prądu przede wszystkim wieczorami oraz w weekendy i święta. Daje ona dodatkowe możliwości oszczędzania, np.:

  • w mieszkaniu lub domu, przekładając korzystanie z urządzeń AGD (np. pralka, piekarnik, zmywarka, odkurzacz) na wieczory lub weekendy,
  • dla osób ogrzewających domy prądem (piece akumulacyjne, pompy ciepła),
  • dla właścicieli domków letniskowych, korzystających z nich głównie w weekendy.

Stawki w grupie taryfowej G12w w nowej ofercie dla klientów korzystających z usług Plusa, Cyfrowego Polsatu lub PlusBanku:
  • 0,4170 zł z VAT (0,3390 zł netto) za kWh w strefie szczytowej,
  • 0,2435 zł z VAT (0,1980 zł netto) za kWh w strefie pozaszczytowej,
Stawki w grupie taryfowej G12w w nowej ofercie dla pozostałych klientów:
  • 0,4330 zł z VAT (0,3520 zł netto) za kWh w strefie szczytowej,
  • 0,2534 zł z VAT (0,2060 zł netto) za kWh w strefie pozaszczytowej.

Dokładne godziny obowiązywania taryfy G12w określane są przez dystrybutorów w danym regionie i mogą w różnych częściach kraju nieznacznie od siebie się różnić.

Plus w ofercie prądu gwarantuje stałą cenę sprzedaży energii przez cały okres umowy, brak prognoz, opłaty handlowej lub innych ukrytych opłat oraz przejrzystą fakturę. Stawki za zużyte kWh są takie same na terenie całej Polski, gwarantowane przez cały okres umowy, która może zostać zawarta na 15 lub 29 miesięcy. Klient zmieniając dotychczasowego sprzedawcę energii na Plusa ma też gwarancję, że dzięki tzw. umowie kompleksowej będzie otrzymywał jedną łączną fakturę za energię oraz jej dystrybucję.

Aby skorzystać z oferty zakupu energii elektrycznej od Plusa klienci powinni udać się do punktu sprzedaży Plusa lub Cyfrowego Polsatu ze swoją ostatnią fakturą rozliczeniową za energię elektryczną. Sprzedawca pomoże w wyborze odpowiedniej oferty i zajmie się wszystkimi formalnościami związanymi z procesem przeniesienia prądu.

Zobacz: regulamin promocji Energia bez prognoz
Zobacz: regulamin promocji Energia na abonament
Zobacz: Energetyka - wyciąg z taryf OSD

Źródło tekstu: Plus

Komentarze
Zaloguj się