DAJ CYNK

Tańszy pakiet Strzał w 10 w lajt mobile

20.07.2018

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 5475

Ważne 8

3

lajt mobile obniża cenę najpopularniejszego pakietu w swojej ofercie.



lajt mobile obniża cenę najpopularniejszego pakietu w swojej ofercie.

Niższa opłata aktywacyjna i końcówka abonamentu

W nowym wariancie oferty Strzał w 10 w lajt mobile czas trwania umowy do 10 miesięcy. Koszt aktywacji numeru został obniżony z 29 zł do 19 zł. Przez pierwsze 8 miesięcy koszt abonamentu to 10 zł, a przez ostatnie 2 miesiące cena spadła do 29,99 zł (dotychczas 36,99 zł).

Co w ofercie?

W ofercie dostępne są nielimitowane połączenia na numery komórkowe, nielimitowane SMS-y i MMS-y oraz 10 GB Internetu. Koszt nielimitowanych rozmów na numery stacjonarne to dodatkowe 2 zł miesięcznie.

No limit za 17,90 zł miesięcznie

Przeliczając łączną wartość umowy na miesięczną opłatę zapłacimy w tym wariancie 17,90 zł (wliczając w to opłatę aktywacyjną) przy nielimitowanych połączeniach na numery stacjonarne i 15,90 zł jeśli z tej opcji nie skorzystamy.

Źródło tekstu: lajt mobile; wł

Komentarze
Zaloguj się
86. ~diztonz
0

2018-07-24 19:38:02

17,90 zł w praktyce jest nie do osiągnięcia. Przed aktywacją nie dowiesz się do jakiego okresu rozliczeniowego przyporządkują numer. Ktoś che mieć od 1., a będzie miał od 21. dnia miesiąca. Wypowiedzenie od momentu wpłynięcia do końca najbliższego pełnego cyklu rozliczeniowego, więc naliczando na koniec "wyrówna" wszystkie "korzyści" tej oferty. Zrezygnujesz zbyt wcześnie - kara. Jest jeszcze kwestia bonusu krajowego - wystarczy zainicjować połączenie roamingowe, nawet przy granicy i już abonament leeeeci do góry. Podsumowując, żeby wyszło miesięcznie dokładnie 17,9 zł nie można korzystać z roamingu i numer musiałby być aktywny dokładnie 10 msc., co, moim zdaniem, jest prawie niemozliwe - i tu jest haczyk !!!

Odpowiedz

85. iphoneski
-1

2018-07-22 12:19:50

@słoneczny W życiu padły mi dwie karty. Jedna Orange, trochę z mojej winy a druga t-m po prostu sama z siebie przestała działać - wymienili z ich winy. Także takie sytuacje mogą się zdarzyć.

Odpowiedz

83. ~srajt
0

2018-07-22 11:47:45

79, jasne że nie trafi, a nawet jak wie o istnieniu sieci wirtualnych to nie traktuje ich poważnie,a w ogóle to PLAGIATORZY - popattz na reklamę - zrobili się na sieć nju mobile od centertela orangutana

Odpowiedz

82. ~srajt
0

2018-07-22 11:43:30

z kolei srajt jako sieć wydmuszka której bok nie pracuje w weekend w ogóle mi nie odpowiada

Odpowiedz

81. ~
0

2018-07-22 11:41:32

79, chciałem mieć tą opcje Multimedi za 15zł ale jak wyczaiłem że na czasie nieokreślonym jest 99 zł to już mi się odechciało Multimedi

Odpowiedz

80. ~
0

2018-07-22 11:39:51

79, od Multimedi trzeba też trzymać się z daleka - ma haczyk w regulaminie taki że po umowie kiedy będzie już na czas nieokreślony to opłata wynosi nie 15 zł ale 99 zł

Odpowiedz

79. ~
0

2018-07-22 10:24:34

Średnia cena to 18zl więc w zasadzie taka jak inne tańsze oferty jak a2 mobile. Najtańszy abonament oferuje Multimedia 14,99zl za no limit voice, SMS/mms +5GB. Jeżeli ktoś potrzebuje więcej netu to Premium Mobile 19,9zl no limit komórki, SMS, 10GB albo no limit voice, SMS/MMS +20GB.Z tym zamartwianiem się nad zyskami operatora to nie przesadzajcie, wszystko jest skalkulowane. T-Mobile w korpo taryfach oferuje no limit 10GB za 6zl więc znacznie taniej niż Lajt.MVNO kupują zorientowani a tych jest niewielki odsetek. Przecież nie ma reklam w tv więc masowy klient tam nie trafi.

Odpowiedz

78. ~srajt
0

2018-07-22 00:20:59

71, w sieci srajt jest najgorzej i tą sieć odradzam między imnymi dlatego że w piątek ich konsule mają wolne, sobote i niedziele piją a w poniedziałek przychodzą do roboty na słuchawkach i dopiero wtedy mogą przyjąć zgłoszenie żeby wysłać duplikat sim i pod tym względem w srajt jest tragicznie

Odpowiedz

77. ~
0

2018-07-22 00:13:29

71, ja też tak mam że chce mieć zabezpieczenie żeby móc wyrobić kartę sim w salonie i dlatego dwie karty sim są dobrym rozwiązaniem bo gdybyś zgubił tą z której dzwonisz to masz tą w sieci salonowej i na odwrót, chyba nie ma sensu przepłacać miesiąc w miesiąc przez lata z tego powodu

Odpowiedz

76. ~
0

2018-07-22 00:01:15

71 ale jak popatrzysz na życie to kart sim tak często się nie gubi, możesz też mieć karte sim podstawową w jednej z sieci salonowej np karta żeby szybko wyrobić duplikat a druga karta sim do dzwonienia do wszystkich

Odpowiedz

0

2018-07-21 23:21:37

@71 A zepsuła ci się do tej pory jakaś karta sim? Ja mam telefon od 2001 roku. Nigdy nie zepsuła mi się karta. Nigdy nie zepsuł mi się telefon. To samo z ubezpieczeniami. Absolutne minimum. To samo z płatnym przedłużaniem gwarancji. Nie korzystam i nie żałuje.

Odpowiedz

0

2018-07-21 21:17:19

@66 Iphoneski. Też mi się wydaje, że wirtualni nie mają żadnego wpływu na rynek... MVNO w Polsce to pewnie jakiś 1% rynku. Jak w porywach dobiją do 3% to i tak jest to niezauważalne. O ile w ogóle wirtualni będą dalej rosnąć. Bo patrzać po największym Virgin, to raczej zaczyna tracić.

Odpowiedz

73. iphoneski
-1

2018-07-21 21:11:50

@pabloki Drobna korekta: płacę 30 zł a nie 50, 1,5 roku a nie 2 lata i wymiana karty jest darmowa. W roamingu mam 1 GB w miesiącu i No limit na rozmowy i smsy. Także co za co? Wirtualni nie są w stanie mi nic ciekawego zaoferować.

Odpowiedz

72. ~pabloki
0

2018-07-21 21:00:37

71 ale za ten komfort płacisz 50 zł a nie 20zł i to przez dwa lata . różnica to 30X24=720 zł a za wymiane i tak naliczą 50 zł. coś za coś. mno ma całodobowe bok a wirtalny nie . w roamingu pozostaje kwestia różnicy dopłat . coś za coś.

Odpowiedz

71. iphoneski
-1

2018-07-21 20:31:02

@68 Akurat biuro pod nosem jest jednym z argumentów przez które wybieram W4. Bo niech mi się zepsuje karta. W przypadku W4 śmigam spacerkiem do najbliższego salonu, 15 minut i mam duplikat. Co robi klient wirtualnego? Pisze zgłoszenie a potem czeka 3 dni na kuriera, oczywiście bez telefonu. Moim zdaniem wirtualni są dla ludzi, którzy siedzą na tyłku w domu, nie mają nic lepszego do roboty i mogą pisać zgłoszenia i czekać na odpowiedzi. Ja idę do salonu, kilka minut i sprawa załatwiona.

Odpowiedz