DAJ CYNK

Tańszy no limit z pakietem danych w Orange na kartę

14.12.2017

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 20318

Ważne 19

4

Orange obniża ceny usługi "Rozmowy i SMS-y bez limitu do wszystkich + GB". Nowi klienci i osoby przenoszące numer zapłacą tyle samo.



Orange obniża ceny usługi "Rozmowy i SMS-y bez limitu do wszystkich + GB". Nowi klienci i osoby przenoszące numer zapłacą tyle samo.

W usłudze Rozmowy i SMS-y bez limitu do wszystkich + GB klienci Orange na kartę dostają nielimitowane rozmowy na numery komórkowe i stacjonarne, nielimitowane SMS-y oraz pakiet danych w zależności od stażu w sieci - 15 GB do roku stażu, 17 GB powyżej roku do 3 lat i 20 GB za staż powyżej 3 lat. Usługa dla klientów sieci kosztowała 35 zł, a 28 zł dla osób przenoszących numer.

Od dzisiaj cena pakietu spada do 25 zł zarówno dla nowych, jak i obecnych klientów Orange. Jej warunki pozostają bez zmian.

Pakiet w wersji jednorazowej na 31 dni uruchamia kod *102*74#, a w wersji cyklicznej *102*75#.

Zobacz: Regulamin usługi w wersji jednorazowej
Zobacz: Regulamin usługi w wersji cyklicznej

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
112. ~LIPA
0

2018-03-04 14:31:50

Dostałem wiadomość z sieci że wystarczy doładować za 25 złotych za 31 dni a tu lipa żaden CPN ani inny sklep nie doładuje za tą kwotę tylko nadal za 30 złotych . Czyli nadal Orange z tyłu konkurencji. Wielka LIPA

Odpowiedz

111. ~///
0

2017-12-20 13:36:07

Sprawdzanie ile mamy i do kiedy ważne dane po doładowaniu w ofercie Orange Free na kartę, kod *101*01#

Odpowiedz

110. ~///
0

2017-12-19 20:24:32

Jest nowa wersja aplikacji, mój orange, 4,1

Odpowiedz

109. Patrax
0

2017-12-19 14:28:12

53. Nie :) masz 35 GB na stałe i 15 GB za doładowanie co daje tobie 50 GB + 1 GB co miesiąc czyli tyle co wcześniej za 28 zł tylko że teraz dostajesz to za 25 zł . Pakiety się kumulują i przechodzą na następny miesiąc

Odpowiedz

108. Patrax
0

2017-12-19 14:19:46

22. słoneczny W Orange Też się kumulują GB więc zupełnie nie wiem o co ci chodzi :) orange po prostu pozamiatał konkurencję i tyle :)

Odpowiedz

107. ~///
0

2017-12-19 08:48:35

104 - Lepiej wyłączyć pod koniec okresu rozliczeniowego , wyłącz się zaraz przychodzi SMS, trzeba poczekać na odpowiedź .

Odpowiedz

106. ~///
0

2017-12-19 08:34:15

104,105 - Tak wszyscy młodzi i starzy posiadacze Orange na kartę, żeby coś włączyć trzeba stare wyłączyć inne pakiety.

Odpowiedz

105. ~
0

2017-12-19 07:59:27

Rozumiem, że z tego pakietu mogą skorzystać także tzw. starzy abonenci ze stażem np. 5 lat?

Odpowiedz

104. ~
0

2017-12-19 06:21:29

Jeżeli mam włączony pakiet cykliczny w OFNK Rozmowy i Smsy bez limitu do wszystkich za 30zl i chciałbym zmienić na ten, którego cenę obniżają do 25zl, to najpierw muszę wyłączyć stary za 30zl i włączyć za 25zl?Dublują te pakiety i wychodzi, że pakiet gorszy jest droższy.Jeżeli wyłączę pakiet, to on wyłącza się tego dnia czy dopiero z końcem okresu rozliczeniowego?

Odpowiedz

103. ~///
0

2017-12-19 03:35:17

102 - Orange nie będzie reagować na a2 , to nie ta liga, może plush zmieni ofertę doda więcej internetu i zapcha doreszty nadajniki plusa.

Odpowiedz

102. ~rew
0

2017-12-18 13:09:19

za coś podobnego jednak z mniejszym internetem w a2mobile jest 20zł. i tak chciałbym w orange z ewentualną dopłatą gdy chcę więcej netu.3 numery już od nich wyszły a 2 czekają na ruch jeszcze 2 tygodnie - jednak orange musi pamiętać że gdy ktoś odejdzie to by go poźniej ponownie przyciągnąć nie wystarczy zrównać cen tylko trzeba dać coś jeszcze i takie przeciąganie w czasie może okazac się kosztowne

Odpowiedz

101. ~GaduAirowiec
0

2017-12-18 09:17:39

Odeszla z Orange moja rodzina to pomysleli;)) Tyle ze na lepszym zasiegu Plusa/Aero2 mamy 15,90 za no limit internetu i rozmow. No i co francuska siec na to powie?

Odpowiedz

100. ~Big
0

2017-12-17 17:21:20

Wreszcie dobry ruch. Orange stracił chyba już za dużo klientów i pewnie przemyśleli sprawę. Szkoda że tak późno. Konkurencja jest już kilka długości dalej.25 zł za no-limit to całkiem dobrze. Trzeba jeszcze obniżyć cenę za pakiem rozmowy + sms i rozmowy. Wg mnie same rozmowy komórkowe no-limit powinny kosztować coś około 12-15 zł żeby być konkurencją dla innych i znów ściągnąć klientów.

Odpowiedz

99. ~///
0

2017-12-16 08:41:41

Sprawdzanie pakietu cykliczny, *102*75*01#

Odpowiedz

98. ~HD
0

2017-12-15 20:43:49

No to zaoszczędzę od dziś 5zł miesięcznie!!!-2 Żubry:)

Odpowiedz