DAJ CYNK

Tańszy "No limit" w White Mobile

17.04.2014

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 11827

Ważne 2

13

Sieć White Mobile przygotowała nową ofertę abonamentów na czas nieokreślony, z nielimitowanymi rozmowami na komórki za 18 zł miesięcznie.

Sieć White Mobile przygotowała nową ofertę abonamentów na czas nieokreślony, z nielimitowanymi rozmowami na komórki za 18 zł miesięcznie.

Klient sam decyduje jakie pakiety chce mieć aktywne na swoim numerze, z zastrzeżeniem, że musi być aktywny przynajmniej jeden pakiet głosowy:

  • nielimitowane połączenia na polskie numery komórkowe - 18 zł,
  • nielimitowane połączenia na polskie numery stacjonarne - 10 zł,
  • nielimitowane SMS-y i MMS-y do wszystkich sieci - 9 zł,
  • 1 GB transferu (bez lejka) - 15 zł.

  • Przy zobowiązaniu na 12 lub 24 miesiące, zakupić można dodatkowo na raty smartfon (Manta 4502, Samsung Galaxy Young lub Samsung S5301 Galaxy Pocket Plus). Studenci mogą podpisać umowę na podstawie legitymacji studenckiej.

    Podstawowe stawki za usługi prezentują się następująco:
    • 18 gr za minutę połączenia na polskie numery komórkowe i stacjonarne,
    • 9 gr za krajowy SMS,
    • 33 gr za krajowy MMS,
    • 1 gr za 50 kB transferu.

    Zobacz: Regulamin promocji Komórka bez limitu

    Źródło tekstu: White Mobile, wł

Komentarze
Zaloguj się
71. ~jenoton
0

2015-03-10 20:24:56

Czy jakość rozmów i zasięg jest ok?

Odpowiedz

70. Dalamar
0

2014-04-29 20:50:57

Wg regulaminu i cennika za nielimitowane połączenia na komórki + smsy + 1Gb = 42 zł. Są juz korzystniejsze propozycje, choć i tak nie jest zła.

Odpowiedz

69. ~
0

2014-04-27 19:01:26

@Kuzyn1920 - z całym szacunkiem Kuzynie, to przeglądając twoje wypowiedzi to ty jesteś doskonałym przykładem "polaczka".

Odpowiedz

67. ~hens
0

2014-04-18 20:55:00

Mnie w domu dwa BB9900 + PlayBook 64Gb wystarczą i niekoniecznie mam ochotę na jakiegoś idiot smartfona.Dwa only SIM z abonamentem do wszystkich w zupełności wystarczy.

Odpowiedz

66. ~gościuuuuu
0

2014-04-18 20:40:51

65 - jak jak: rencist-mobile?

Odpowiedz

65. ~
0

2014-04-18 20:32:41

To jest racist-mobile :)

Odpowiedz

64. ~hens
1

2014-04-18 18:22:06

SORRY .........ale jaka to jest sieć ta White Mobile ?T Mobile, czy jej jakaś spółka siostra lub pociotek ?

Odpowiedz

63. ~
-1

2014-04-18 14:07:49

Minimax lepszy, a lepsze jest lepsze niż to gorsze

Odpowiedz

62. Goral
0

2014-04-18 11:58:02

aa dodam tylko że nju (abo) nadal ma tą unikalną zaletę że płaci się /''nie więcej niż/'' a white chce /''płać od razu a potem to twój problem czy wykorzystasz/''

Odpowiedz

61. Goral
0

2014-04-18 11:53:39

#55 no nie do końca. Pakiet no-limit na komórki + sms/mms + 1 GB w White wychodzi 18+9+15=42 zł, a w nju 19+9+19=47 zł , o nieudolnej kopii nju w wykonaniu play nie wspomnę. Tak że poprawiliby pakiet data ( albo więcej za 15zł, albo coś dodatkowego, na pewno lejek w każdym razie) i byliby nie do pobicia.

Odpowiedz

60. ~
0

2014-04-18 10:51:54

@59, bredzisz. Czasem ciężko przewidzieć ile się wygada i po to jest gwarancja ceny maksymalnej. Przykładowo ja w grudniu 2013 wygadałem koło 800 minut. W Virgin, który obecnie ma najlepszą stawkę efektywną za minutę, zapłaciłbym za to koło 100 zł. W Mini Max zapłaciłem 29 zł. Poza tym są ludzie, którzy w d... mają koszta. Oni wiedzą na co mogą sobie pozwolić i ile kasy na co wydać w miesiącu. Tacy ludzie są właśnie głównym źródłem dochodów operatora jeśli chodzi o klientów indywidualnych i to oni przepłacają, ale cóż, ich wybór.

Odpowiedz

59. tylrog
0

2014-04-18 10:22:46

Ludzie to teraz powariowali z tymi nolimitami. Zastanawia mnie kto az tyle minut wygaduje ze np 200-300 nie wystarczyloby w miesiacu. A tlumaczenia operatora ze nolimit to gwarancja stalej ceny. Moze, ale jak ktos wydzwania 100 minut w miesiacu to po co mu no-limit? Proste - zeby placic wiecej za abo.

Odpowiedz

56. ~
1

2014-04-18 07:00:05

oferta niezła ale operator mało znany. Zabezpieczenie przed nabijaczami minut zrozumiałe i każdy operator to stosuje. Kto 2lata temu uwierzyłby, że no limit na komórki będzie kosztował 18zł? Kurcze ale to wszystko się zmieniło ale nabijacze minut dalej są i wystarczy zobaczyć na allegro, że interes nadal się kręci.

Odpowiedz

55. ~Astis
1

2014-04-18 06:30:22

Chyba powinno być "tańszy" ! O ile ? Z Nju o 1 złotych ! Biorąc pod uwagę, że korzystam tylko z rozmów na komórki 19 zł i 9 zł na smsy a i jak dodam pakiet internet za 5 złotych to i tak môj Nju WYGRYWA :) pozdrawiam.

Odpowiedz

54. PiotrM
1

2014-04-18 03:53:15

Jak startowało no-limit w nju, to słyszałem jak to ludzi blokują za 2h rozmów dziennie. Może po prostu tu ktoś otwarcie napisał to, co inni i tak praktykują tylko bardziej po cichu?

Odpowiedz