DAJ CYNK

Tańsze połączenia międzynarodowe w Klucz Mobile

01.07.2014

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 6542

Ważne 8

0

Bazujący na infrastrukturze Polkomtelu Klucz Mobile (MVNO) obniżył stawki za połączenia międzynarodowe.

Bazujący na infrastrukturze Polkomtelu Klucz Mobile (MVNO) obniżył stawki za połączenia międzynarodowe.

Nowa stawka za połączenie wychodzące do krajów Unii Europejskiej wynosi 0,15 zł za minutę. Cena połączeń na rosyjskie numery komórkowe spadła do 0,29 zł, a na numery stacjonarne do 0,09 zł za minutę.

Źródło tekstu: Klucz Mobile, wł

Tagi: Klucz Mobile
Komentarze
Zaloguj się
34. ~robinio
0

2015-11-21 13:37:19

telecube,pl, to faktycznie bardzo konkurencyjna oferta dla firmy, centralka telefoniczna z super panelem gdzie można każde ustawienia IVRa, kolejkowania czy przedzialow czasowych łatwo dodać, modyfikować, mozna testowac 14 dni zanim się podejmie decyzje

Odpowiedz

33. ~srodowy
0

2015-11-04 09:30:19

W telecube.pl macie full opcji dla firmy polecam

Odpowiedz

32. ~Pablo
0

2015-03-24 12:44:03

Spikon to jeden z najlepszych operatorów dla mnie, przynajmniej najbardziej innowacyjny.

Odpowiedz

31. ~Obi
0

2014-12-29 11:11:07

Mogliby w Spikon wydłużyć promocję...

Odpowiedz

30. ~Windu
0

2014-12-10 11:36:04

Spikon.pl to jeden z lepszych operatorów. Dobrze wybrałaś.

Odpowiedz

29. ~Tosia
0

2014-11-13 12:11:57

Ja się dałam namówić na spikon.pl i też bardzo polecam. Warto poznać cennik połączeń zagranicznych.;)

Odpowiedz

28. ~Panda
0

2014-10-29 20:03:24

Z EasyCall korzystałem jak siedziałem w UK i myślę, że sporo zostało mi przez to kasy w kieszeni ;)

Odpowiedz

27. ~yupiii
0

2014-10-28 15:31:59

ja w Easycall też dość długo jestem. Szczególnie teraz się warto zainteresować bo ciekawe oferty mają. Ogólnie ciężko wskazać najlepszego, mi akurat easy odpowiada co do jakości i stawek i już.

Odpowiedz

26. ~Alicja
0

2014-10-28 13:05:08

Właśnie w spikon założyłem konto i ogarnąłem sobie centralkę... zobaczymy czy Wasze komentarze są coś warte, choć nie ukrywam, że jak na razie robi przyjemne wrażenie ;)

Odpowiedz

25. ~Ula
0

2014-10-21 23:45:00

Ja akurat polecam EasyCall ;)

Odpowiedz

24. ~Ksawery
0

2014-10-14 14:51:41

Jeżeli chodzi o operatora www.spikon.pl to jest to z pewnością voip gody polecenia ;)

Odpowiedz

23. ~Olek
0

2014-08-04 12:54:04

No w Spikon profesjonalnie podchodzą do tematu.

Odpowiedz