DAJ CYNK

Tańsze pakiety internetowe w White Mobile

03.11.2014

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 3396

Ważne 5

7

O połowę spadły ceny pakietów internetowych w ofercie na kartę sieci White Mobile.

O połowę spadły ceny pakietów internetowych w ofercie na kartę sieci White Mobile.

Od 3. listopada obowiązuje nowy cennik usług w ofercie na kartę White Mobile. Zmieniły się ceny pakietów internetowych:

  • NetGT 100 MB - 2,99 zł, aktywacja *121*11*04#,
  • NetGT 500 MB - 6,99 zł, aktywacja *121*11*05#.

Oba pakiety ważne są przez 31 dni, a przyznane w ramach nich paczki danych rozliczane są w zaokrągleniu do 1 kB.

Źródło tekstu: White Mobile, wł

Tagi: White Mobile
Komentarze
Zaloguj się
15. ~Adam
-1

2014-11-25 21:34:50

Miałem t-mobile i Orange więc porównanie mam i wiem co pisze. Pewnie wszystko zależy od lokalizacji. Nie mniej jednak na śląsku i opolszczyźnie zasięg plusa moim skromnym zdaniem jest najlepszy.

Odpowiedz

14. ~
1

2014-11-18 08:20:41

@13Plus i najlepszy zasięg? od czasów NetWorkS! już nie mają najlepszego zasięgu.

Odpowiedz

13. ~Adam
-1

2014-11-18 08:04:23

Działają na sieci Plusa (najlepszy zasięg), a na komórki bez limitu za 18 zł I stacjonarne 10 zł - moim zdaniem porównywalna oferta z nju mobile czy red bull mobile a zasięg najlepszy.szkoda, że się tak słabo reklamują bo mało jak widać po komentarzach ludzi słyszało o tej sieci, a to nie wróży dobrze.ale może to jest sposób na dobra ofertę w dobrych pieniądzach - bez zbędnego wielkiego marketing za który I tak nie firmy płacą, a obecni abonenci.szkoda tylko, że w White Mobile w abonamencie internet jest tak kosmicznie drogi 1-gb - 15 zł!

Odpowiedz

12. ~wiz
0

2014-11-11 20:55:45

Huawei 173U-2 modem się synchronizuje (niebieska dioda) ale nie mogę nawiązać połączenia z siecią White Mobile. APN internet.gt bez podania hasła i nazwy użytkownika. Karta nie jest blokowana kodem PIN. Ktoś z Was ma podobny problem?

Odpowiedz

11. adik
0

2014-11-04 19:31:43

pakiety raczej słabe,jedyne co ma ciekawe to nolimit na komórki za 18 zł.

Odpowiedz

10. ~Red
1

2014-11-03 10:15:00

To jest jakaś sieć dla stomatologów ;) ? Jest jeszcze FM Mobile, chyba większa egzotyka niż White a przy okazji jakaś "sekta" w stylu Amway :)

Odpowiedz

9. wlo
0

2014-11-03 09:59:07

O ile w prepaidzie to do uzasadnienia jest (np. minimalną ceną 1 gr za wykonaną usługę, to w abonamencie już nie bardzo - bo przecież podsumować można na koniec miesiączki dane usługi i naliczyć opłatę. No ale naliczanie za konkretne połączenie/sesję jest prostsze i oczywiście dla operatora korzystniejsze ;-)

Odpowiedz

8. wlo
0

2014-11-03 09:55:25

7 - tak już było ;-) Ale niektóre sieci uznały to za przeżytek i wolały taktowanie co pół megabajta np. ;-)

Odpowiedz

7. ~
0

2014-11-03 09:35:48

Ale za to naliczanie co do 1 kB. Tak jak powinno być w każdej sieci.

Odpowiedz

2014-11-03 09:09:08

wypada jakoś się przypomnieć bez ponoszenia kosztów.

Odpowiedz

5. ~wi
1

2014-11-03 09:03:25

drogo :(

Odpowiedz

4. ~gość
0

2014-11-03 08:54:33

@3 A jeszcze nowy tak tak istnieje, 5 lat temu jak pracowałem to było i do dziś jest ha A ceny jak z kosmosu

Odpowiedz

3. ~ad
-4

2014-11-03 08:47:43

Moze po to aby inni o.nizyliW T Mobile w taryfie Nowy Tak Tak 100 MB kosztuje 9.06 zl

Odpowiedz

2. ~woOow
6

2014-11-03 08:39:41

co to white mobile ?? wytrzyma dłużej niż MTVMobile ?? poco w ogóle to wprowadzaja ??

Odpowiedz