DAJ CYNK

Tańsze bilety w promocji z MasterCard

11.06.2013

Dodane przez: SirmarK

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 5

Ważne 2

1

MasterCard wspólnie z partnerami uruchomił promocję Ruszamy z biletami, w ramach której przy zakupie biletów użytkownikowi zwracane jest 50% wartości biletu komunikacyjnego.

MasterCard wspólnie z partnerami uruchomił promocję Ruszamy z biletami, w ramach której przy zakupie biletów użytkownikowi zwracane jest 50% wartości biletu komunikacyjnego.

Partnerami w promocji są systemy mPay, CallPay oraz SkyCash. Akcja promocyjna dotyczy płatności za bilety komunikacji miejskiej i kolejowej, dokonywane poprzez ww. systemy płatności mobilnych, przy użyciu telefonów komórkowych i rozliczanych za pomocą karty debetowej, kredytowej lub prepaid MasterCard wydanej przez dowolny bank krajowy.

Aby skorzystać z promocji należy ściągnąć aplikację MasterCard Mobile i za jej pomocą zarejestrować się w promocji poprzez podanie swojego numeru komórkowego (zgodnego z podanym numerem w systemie płatności). Następnie wystarczy zapłacić za bilet usługa wybranego partnera kartą płatniczą MasterCard. Aplikacja dostępna jest na system: Android, iOS, Windows Phone oraz BlackBerry.

Użytkownik przy zakupie biletów systemem CallPay oraz mPay otrzyma 50% bonus, a środki te zostaną zwrócone na kartę. Maksymalna wartość bonusu, która można otrzymać od CallPay przy zakupie biletów kolejowych wynosi 100 zł. Korzystającym z systemu SkyCash rabat 50% zostanie udzielony w momencie skorzystania z usługi.
Całkowita łączna wartość bonusów przyznawanych w promocji przez CallPay jest ograniczona i wynosi 20 tys. zł (po 10 tys. zł za zakup biletów komunikacji miejskiej i zakup biletów kolejowych).
Całkowita łączna wartość bonusów przyznawanych przez mPay wynosi 9090 zł, natomiast maksymalna pula rabatowa przyznawana przez SkyCash wynosi .10 tys. zł.

Promocja trwa do wyczerpania budżetu lub do 30 czerwca br.

Zobacz: regulamin promocji "Ruszamy z biletami"

Źródło tekstu: mPay, wł

Komentarze
Zaloguj się